reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

mikusia maly ma moje nazwisko i ojciec sie przyznal,i teraz do rodzinnego brane sa tez jego papiery-dochody i tp i nie moze nam przekroczyc 504 zl na osobe,jesli podalabym go o alimenty to tylko moje dochody i rodzinne sie nalezy.tak to wyglada,
i nie daj sie tym milym slowom,facet potrafi
agazoja wez go przepedz poki czas:wściekła/y: jak jednej to zrobil i zostawil ja w ciazy to co za gosc,istni nasi ex!!!!!!!!!!!!!!!! a jak nie jest kumaty to po ci taki matol bez obrazy oczywiscie dla ludzi:)
mloda o mowie ci z dwojka dzieci jazda na calego,mnie nie wiedziec czemu wczoraj wieczorem zlapal nerw:szok:.i tak sobie uswiadomilam ze wychodzi mi zmeczeniei ta cala sytuacja, no dzieci nie daja mi popalic ale w kolko cos robie :tak:ale pomyslam ze tak to juz musi byc i nie ma jak liczyc na siebie i bliskie mi osoby,tu moge sie wyzalic pogadac i tp i zawsze moze byc gorzej ale juz dzisiaj zapomnialam ze miala miejsce ta sytuacja i chumorek mam jak talala:-):-):-):-)a co do lezaczka to ten drugi link od bezsennej jest na dlugo bo potem robisz z niego krzeselko,ja mam w planach takie kupic,

no a dzisiaj dostalam cynka ze szanowny tatus sie wybiera,mama dzwonila ex zeby mi o tym powiedziec,hm dzien jest dlugi a on pewnie zbladzi ale nie do nas,:-),a moja mama stwierdzila ze czeka na rozwoj wydarzen,
no i u mnie jest ulewa na calego i kolejny dzien z glowy:)

a wie moze ktoras z was co u anowi?? ma ktos do niej jakis kontakt,wszytko ok
milego dzionka kochane mamusie:)))
 
reklama
agazoja można powiedzieć, że kolejny ideał stanął Ci na drodze ;-) To okropne za kogo uważają nas faceci. Myśli jeden z drugim, że jak powie nam, że jesteśmy super babki, jedyne i wyjątkowe to my zaraz rzucimy dla nich wszystko i z miejsca oddamy serce, duszę i przede wszystkim ciało :wściekła/y: No i, że bez problemu zaakceptujemy fakt, że będzie miał dziecko, które oczywiście będzie dla niego najważniejsze a "ta druga kobieta" da sobie rade. Przecież zostawić kobietę w ciąży jest niczym godnym uwagi. To się robi wręcz modne. Niedługo przy piwku będą się takie żałosne typki chwalić "kto zrobił więcej" :szok: A czytając o Twoim adoratorze, zastanawiałam się czy przypadkiem mojego ex-a nie poznałaś?! Bo to właśnie taki opóźniony i zakłamany, egoistyczny tchórz. Mojego synka przyrodni braciszek jest UWAGA aż o 5 miesięcy starszy!!! I też mówił, że z tamtą nic go nie łączy, że jej nie kocha, że to koniec, i że przecież jest ze mną bo tak bardzo mnie kocha, tylko ja go rozumiem itp (tylko zapomniał dodać, że jej nie zostawił bo jest w ciąży. Odstawił tylko na boczny tor, co było spowodowane szokiem na wieść o dziecku). I nie wierze, że się kiedykolwiek zmieni. Nie powie jej też prawdy, chyba, że sama się dowie, co jest raczej nieuniknione. Za grosz odwagi i odpowiedzialności. I mimo, że zazdroszczę jej trochę tego, że jednak "jej" dziecko ma kontakt z tatą, że wybrał i pokochał tamte maleństwo to szczerze współczuje kretyna, z którym mieszka. Żadna kobieta nie zasługuje na takie traktowanie i życie w obłudnym świecie. A ja tylko czekam na moment, kiedy wszystko zacznie się sypać i biedny sam się we wszystkim pogubi.
 
Hej
ja was podczytuje :tak:dzielne mamuski:tak:
A mi od rana płakac sie chciało ale jak narazie przeszło
W czwartek mam wizyte u gina ,ciekawe co tym razem mi powie ,ostatniego razu powiedział ze trzeba się cieszyc ze z jedną dzidzią jest wporządeczku ,oby tak było
Pochodziłam po podwóku ,w deszcz jak fajnie :-DNawet nie mam gdzie iśc ,z kim pogadac
 
Katerinka Ja mam kontakt z Anowi. U niej w porządku, tylko też jest zmęczona tym jak Martynka je. Tak samo jak Twój i mój Kubuś kiedyś. Czyli bardzo często, czasem co godzinę.
 
bezsenna to pozdrow ja koniecznie:))) moj kubus sie przestawil,w nocy je tylko 2 razy ,potem nie spi od 8 do 11 a potem dziecka nie ma,dzisiaj przespal w ciagu dnia 4,5 h:szok: i ja zaraz mialam cycka jak doniczka:-)ale ogarnelam,a tak to jest cycus naprawde,mam wrazenie ze jak by mogl to by siedzial non top,ale ja troche smoczkiem oszukuje i dajemy rade :-):-D

a oto relacje z wyzity tatusia od siedmiu bolesci :wściekła/y:-
-zadzwonil ze skrucha czy moze przyjsc i przyniesc mi papiery odrazu i mowi to ja za chwile bede,mieszka ode mnie pare ulic dalej
-przjechal po 40 minutach,wszedl ani czesc ani pocaluj mnie w dupe i od progu z pyskiem o papiery,ze po co mi one i on nie rozumie po co on ma to podpisywac:confused2::confused2:
-no to chwycil mnie nerw i mowie,nie podoba sie to wypier.............nie bedziesz mi sie darl przy dzieciach i bez slowa przepraszam nie mamy o czym rozmawiac,
-usiadl sie nie sciagnal kurtki nic i sie patrzal a mnie krew zalala
-stwier,ze jest chory i malego nie wezmie na rece i cos sobie mruczal ......
TO WSTALAM I RZUCILAM MU ZDJECIA MALEGO ZE MA SIE WPATRZEC DOBRZE ,BO TYLKO TO MU ZOSTANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-wkur,sie *******,,, drzwiami i poszedl :-D
no trzeba miec tupet a mama stwie,ze kawal skur,,,z niego ze pewnie by sie chcial rzadzic tutaj i jak jest starszy to moze sobie pozwalac,A JA GDYBY NIE DZIECI NIE POZOSTAWILABYM NA NIM SUCHEJ NITKI i tak to kiedys zrobie ze sie osra
i tym milym akcentem koncze dzisiejszy piekny dzionek
 
o matko Katerinka111- to miałas bojowe popoludnie!nie do pozazdroszczenia.z tymi "jełopami" trzeba ostro.
No i kochane postanowilam dzisiaj. Jade w srode do adwokata- ustawil juz do pionu 2 gosci znajomych rodzicow!nie zgadzam sie na zadne umowy u notariusza! idziemy do sadu, trudno dziecko nie jest "małpeczką w ZOO " na która przyjdzie popatrzec jak mu sie znudzi to pojdzie szczesliwy ze moze się bawic w najlepsze!to ja jestem matka i to ja stawiam warunki! on juz swoje zrobil:) dzieki siostrzyczki za pomoc i wsparcie
 
katerinka - brawo; dzielna kobietka :)))
mikusia - notariusz moze byc, ale mysle, ze to ty powinnas postawic warunki - w koncu to ty wiesz ile utrzymanie dziecka cie kosztuje; a jesli chodzi o wizyty, to nawet codziennie niech sie zajmuje - zobaczy jak to wesolo jest :)))
pozniej napisze, bo tez mialam dzionek pelen wrazen - i dobrych i zlych
 
hej
Katerinka super z nim postąpiłas:tak:Nie co ze przyszedł do twojego domu to jeszcze czuł się jak król nieba i ziemi !
mikusia -chyba twój ex gały postawi jak się dowie ,ze sprawa odbędzie się w sądzie na twoich warunkacha nie na jego:-D
A ja rano szukałam dobre pól godz spodni luznych ,w zadne wejsc nie mogę ,ale wyciągnełam gumę i weszłam i mam luz nie chce gniesc mojego szkraba
Zaraz biorę sie za pranie,i dzien jakos kolejny zleci
Adka chyba wogóle nie ma czasu ?
Się zastanawiam co tam u sama 100 się dzieje
 
mikusia brawo nie daj sie :)
agazoja nerwy na wodzy trzymaj :-)
a moj kubus dzis od 6 rana spi ,mala w przedszkolu ja posprztama i ide do mopsu zlozyc wniosek :wściekła/y:i zobaczymy jak to bedzie,potem mama ex przychodzi i znowu dzionek jakos zleci
a ex pisal zale jak ja go potraktowalam :szok: no brak slow ale co tam ,mogl wrocic jak byl czas a razem nie jestesmy zeby Mnie tak traktowal i tyle ,niech ma ,ktos mu w koncu musi chyba oczy otworzyc .............
MILEGO DZIONKA :-D
 
reklama
Hej
Katerinka teraz przyszla kolej na mojego ex ;)) wczoraj rozmawialismy o tym, ze jego siotra pewnie tez niebawem bedzie miala dziecko :) ma stalego partnera, cos ostatnio mi mowila nawet ze by chciala (ale nie powiedzialam tego mojemu ex) no i tak sobie rozmawialismy i moj ex do mnie, ze jak ona zajdzie w ciaze, to najpierw jego ojciec skopie tylek temu chlopakowi, a pozniej on, no to mowie, w takim razie moj ojczym powinien skopac tylek jemu, a pozniej moi bracia? a on do mnie "Jak dadza rade to ta" no to mu odpowiedzialam "Kamil HAHAHA za kogo ty sie masz?", spojrzal na Nikosia i temat sie skonczyl hahahaha pozniej ogladalam film o tych blizniaczkach Olsen czy jak im tam, no i pytam mojego ox ile trwa msza slubna, bo nigdy nie bylam na calej a on burknal "chyba tak jak kazda inna nie? z 1,5 godziny" :))) zapytalam co mu jest i zaczal sie na mnie drzec, ze rozmawiam na temat jego siotry, a to dla niego drazliwy temat :eek: oczywiscie ja powinnam o tym wiedziec juz dawno :sorry: aj ja glupia ;-) tak szczerze to mam go dosyc, on sie zachowuje, nie jakby kiedys bral, tylko jakby ciagle to robil, raz z nim gadam normalnie, za drugim razem boje sie odezwac, bo ten idiota pewnie cos powie, ze mu temat nie pasuje :/ mysle ze go dotknelo nie to, ze o jego siostrze rozmawialismy, tylko przyrost ambicji, jak powiedzialam, ze nie jest zadnym rywalem dla moich braci, pewnie troche zabolalo ..... ahhhh :-D Ja sie tylko zastanawiam, na jakich warunkach on chce do mnie wrocic? Mysle, ze wlasnie o Nikosia chodzi znowu, ze chce go wiecej widziec (choc nie wykazuje zainteresowania w weekendy), bo jakos nie licze na sympatie (teraz tym bardziej) z jego strony :-D poza tym jest zly, bo jak przychodzi, to ja albo pisze artykuly, albo ogladam tv, zamiast z nim gadac, jak zapytalam czy przychodzi do mnie czy do Nikolka, odpowiedzial "Nie powinnas byla rozmawiac o mojej siostrze" :eek: ja nie ogarniam ..... moze ktoras mnie oswieci ? ;) ja chyba od Ciebie podlapalam ta zlosliwosc juz hehe exa zalatwilas IDEALNIE! :D
Alicja czasem smiejemy sie z Dziewczynami, ze nasi exowie, to jedna i ta sama osoba i tak sie zastanawialam jak by to bylo, gdyby moj ex wlasnie mial troszke starsze lub mlodsze dziecko ? Ja bym sie smiala, gdyby tamta jeszcze go rzucila haha fajnie by bylo :D ja z reguly jestem spokojna, raczej wole kompromisy od klotni, ale nie w tym przypadku, uwielbiam klocic sie z moim ex, to tak jakby moje nowe hobby .... wlasnie je odkrylam ;) moze sama klotnia to nic takiego, ale pozniej jest z tego mega beka ;) tylko nie lubie jak mi przeskakuje z tematu na temat, czasem sam nie wie o co sie klocimy, bo robi to tak precyzyjnie, nawet jego siostra to ostatnio potwierdzila :)

Ja dzis ide na rynek, bo ostatnio oczywiscie znowu kupilam kombinezon dla Nikolka i okazal sie byc taki sam jak i ten co teraz nosi :/ chce mu kupic taki, zeby do konca zimy wystarczyl, ale babka na rynku powiedziala, ze spokojnie bede mogla przyniesc, bo juz z nia rozmawialam i mowilam, ze chyba nie bedzie dobry :) no a najgorsze jest to, ze nie ma wiekszych, chyba ze rozmiar 80 i to dwuczesciowy :/ no a pozniej ide na lumpki, zobacze jakies fajne ciuszki mojemu Szkrabowi i Bratanicy, a pozniej wroce do domu i bede spala, ex pewnie dzis nie przyjdzie bo sie obrazil, wiec bede miala spooooro czasu na sen :D Bo moj Nikolek postanowil mnie obudzic dzis o 6:30, gdy od 23:30 do 2 w nocy lezalam i sie krecilam, bo zasnac nie moglam :/
 
Do góry