reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Katerinka niestety nie kwalifikuje sie do wychowawczego:( skonczyla mi sie umowa, a zeby uzyskac urlop wychowawczy musialabym miec umowe caly czas :( jak mi zostalo dokladnie 2 tygodnie i 1 dzien do porodu to urodzilam :) takze czekam i czekam i doczekac sie Twojego Malenstwa nie moge :)
Samaa idz na wesele i baw sie dobrze, moja kuzynka byla u szwagierki na weselu w 9 miesiacy ciazy :) Bawila sie swietnie co widac z reszta na filmie :) a nikt na nia dziwnie nie patrzyl :)
Asuzana Teraz jest taka pogoda, ze ciezko byc zdrowym :( szkoda tylko dzieciaczkow takich malych jak Paulisia :( Biedactwo nawet nie powie co ja boli :( zycze Wam wszystkim duzo zdrowka :)
Maagda juz pisalam na naszej klasie, ale jeszcze raz to napisze. Sliczny golasek :D nie ma swoich zabawek to przynajmniej sobie pomietoli troszke buteleczke :)
Gjoasia i jak tam? kurcze najgorsze jest to, ze w ciazy nie bardzo mozna brac tabletki :/ mam nadzieje, ze przejdzie Ci do porodu, zebys sie dodatkowo nie meczyla :/
A u mnie sloneczko :D choc na niedziele zapowiadaja ..... snieg????? ide zaraz na spacer z Nikosiem :DDDD 3majcie sie, milego dnia :*))
 
reklama
hej wamm:)
przepraszam ze rzadko tu pisze ale szkola zajmowanie małą i wszyskie inne zajecia pochłaniają mi caly dzien. :confused2: ale jest dobrze Wiktoria jest grzeczniutka budzi sie tylko raz w nocy:)) moi rodzice sie nią super zajmują i nie martwie sie jak jestem w szkole ze cos sie jej dzieje:) w szkole tezjest fajnie dostaje dobre ocenty nwet i jest spoko;)) jesli chodzi o ex to chyba nie musze sie wyspowiadac bo to oczywiste ze sie nie odzywa..ehh ..trudno.:(
a zauwazylam ze pojawił sie na forum temat papierosow wiec w ciazy mnie odrzucilo od nich kompletnie gdy poczulam dym to masakra a teraz jak by wszytsko sie cofnalo i nadal mam okropna chec na palenie;/;/;/;/;/;/ ehh. jak narazie sie powstrzymujeale neiwiem jak to bedzie ;/;/
napisze cos wiecej jakbede miec troche czasu teraz musze powoli zmykac do szkoly buziaki:*
 
Czesc dziewczynki:)
A ja dzis ostatni dzien na zwolnieniu i od poniedzialku znowu na kurs niemieckiego....Tylko,ze mi wcale nie jest lepiej i chorobsko dalej trzyma...

Dalej mysle intensywnie co robic...Lepiej dla mnie bylo by jakbym zdecydowala sie teraz a nie jak juz bedzie dziecko...Realnie patrzac watpie,ze bedzie dobrze...
Czlowiek tylko sie ludzi...Wiecie czego sie boje na chwile obecna?
Tego,ze wyjdzie iz jestem po uszy zadluzona a tak naprawde nie pozyczalam ani jednego euro...Pisalam Wam ostatnio o ''pomyslosowsci''mojego meza i o tym jak wzial bez mojej wiedzy na mnie komputer o wartorsci 1300 €...
Dowiedzialam sie o tym przez przypadek po dobrych 4 miesiacach...
Ja nadal nie mam dostepu do skrzynki pocztowej bo on uparcie nosi klucze przy sobie...Nie wydaje wam sie to dziwne?
Normalnie ryczec mi sie chce i tyle...Co ja zrobie jak bede zadluzona po uszy...
Jak mozna komus dawac cos na raty nie sprawdzajac go...Dla mnie to chore,ale tu tak jest ze przez internet zamawiajac lub z katalogu nawet nie chca od Ciebie dowodu...
Staram sie nie denerwowac bo to niezdrowe dla dziecka,ale nietety nie zawsze to wychodzi...
jeszcze wczoraj odebralam wyniki krwi i mam anemie...Lekarz zapisal mi zelazo,jakis antybiotyk i jod...
 
samasamotna dobrze, że zauważyłam że napisałaś bo już miałam wklejać to co napisałaś mi na nk. :tak: nie przejmuj się byłym. Staraj się o alimenty dla małej i zapomnij o tym wszystkim. Hehe widzę, że dziś mija 3 tyg. Wiktorki ucałuj ją . ;* Gratuluje dobrych ocen, a co do palenia to nie warto. Staraj się dla Wiktorki. Dasz radę . :tak:
Agnieszka dziękuję . ;**
 
Maagda wiem :) wlasnie o to mi chodzilo, bo bylyscie w Krakowie, a pewnie nie zabieracie ze soba wszystkich zabawek Łucji :) zle sie wyrazilam, nie chodzilo mi zlosliwie, ze Mama nie kupila Corci zabawek, tylko wlasnie o to ze nie bylo ich w Krakowie ;-)
Samasamotna fajnie ze znalazlas chwilke, zeby nam napisac jak u Was :D super, ze Wikusia budzi sie tylko raz w nocy, moj Nikos dopiero teraz jak przeszlismy na modyfikowane mleko to budzi sie raz kolo 5.30 :/ wczosniej, na cycu budzil sie 3 razy :confused2: oooo to juz 3 tygodnie?????? Boze jak ten czas szybko leci :)
Agnieszka0240 mi sie tez wydaje, ze powinnas cos postanowic przed urodzeniem dzidzi, latwiej Ci bedzie po protu, ale wlasnie co z tymi ratami ... ? :/ kurcze jak wyprowadzisz sie to on nie bedzie pewnie splacal ich, a wtedy beda Ciebie scigac za to :/
 
Ajjj ta Łucja sama słodycz :D Śliczna i taka uśmiechnięta :)) W ogóle tutaj na forum same cudne i piekniutkie bobasy :D Dzieki dziewczyny bo sama nie wiedziałam jak z tym weselichem.czy wypada czy nie. Zreszta ostatnio mam takie paranoje typu "czy kobiecie w ciąży wypada" i dlatego tak o tym napisałam... Dzisiaj pierwszy raz wymiotowałam, wcześniej mialam mdolsci i zgage a dzisiaj juz na calego do 9.00 myslalam ze umre. Jeszcze przestałam brać dzisiaj leki na podtrzymanie( w tym nospe) i tak mnie brzuch boli ale to podobno normalne do konca 3 msc. Ehh i ten śluz jeszcze ciągle mam wrazenie ze krwawie bo tak mi mokro a to juz nie wiem czy jest normalne... Moze jeszcze te leki tak działają. Nie wiem ;] ide się położyc bo po 5.00 wstałam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry