reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
ania mi sei nie spieszy zeby sie z kims wiazac, stracilam zaufanie do facetow i nie chce narazac juz moich dzieci na kolejnego "tatusia"
zobaczysz, Tobie tez z czasem przejdzie
 
gjoasia ja tez mialam ostanio sen,ze maly juz byl ale na lozku siedzial pierwszy ex!
az sie obudzilam cala mokra.:no:
to jest to az strach cos zaczynac bo najbardziej potem dzieci cierpia

ja tez narazie uciekam bo malemu sie pozycja siedziaca nie podoba.to do potem
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny:))
ja sobie dopiero wstalam zjadlam sniadanko wzielam lekarstwa i moglam siasc na kompa:p upał niesamowity u mnie ..ehh ale obiecalam siostrze ze przyjde wiec jakos ede musiala sie wybrac . dobrze ze chociaz wiaterek jest troche:))))
kitta -ciesze sie z Twojej decyzji napewno dasz sobie rade dzielna kobietka z ciebie:)
aa i dostalam wiadomosc od bezsennej ok 1 godziny ze rodzi) ale od tego czasu cisza wiec niewiem..mam nadzieje ze juz jest z Kubulkiem:))))
ale macie tempo poszlam wczoraj o polnocy a teraz mialam juz 4 strony do czytania niezle;D
 
reklama
Do góry