reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Katerinka mam nadzieję że korzystasz z tego że go widujesz, trzeba by pokazać co utracić żeby żałował do końca życia:szok: i nabrać dystansu, w końcu nawet najbardziej wrednym istotom trzeba dać żyć (nikt jednak nie mówił że w spokoju).
Kurcze przerażacie mnie z tym płaczem i złością. Na co? Póki co wydaje mi się że może nawet łatwiej samej przez to przechodzić tzn. z rodziną zamiast pajaca jakiegoś choćby nie wiem jaki kochany był.
Uroku na pewno jego brak nie odbiera...:laugh2:
 
reklama
kita myslal ze bede gruba zaniedbana i wogole a tu zonk.jestem szczupla mam brzusio i wielki biust,a jego szlak trafia za moj ubiori wiele rzeczy ,ale to nie wazne,mogl korzystac jak mial szanse
ania ty sie zastanow czy wpisac jako ociec nie znany.ja sie radzilam prawnika i jak jemu kiedy kolwiek sie cos stanie nie udowodnisz ze dziecko jest jego,zreszta twoja sprawa ale dowiedz sie jak to wyglada
 
Katerina, jak pisalam, przechodzilam przez rozne fazy, od niewpisywania ojca sie zaczelo, ale teraz wprost odwrotnie - jeszcze w ciązy spotkamy sie w sądzie.
 
kobieta jak tylko chce to zawsze wyglada cudnie,a ciaza dodaje uroku,i mozna byc sexi:tak:a oni niech sobie znajda jakies poczwary a my naszych ksieciow

musialam mamie cukier zmierzyc
 
Ostatnia edycja:
a jednak oddal kompa i to bez walki, w telewizji leca "mlodzi tytani", wiec problem z glowy:))
ale macie tempo, szalone
 
ania daj sobie troszke czasu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i bedzie git
mama sie pyta czy ja kogos nie poznalam przez kompa bo ile, ciezarna moze siedziec przy kompie,faktycznie nie zdrowo ale jak jest takie forum to trudno odejsc,chciala mnie na zakupy wyciagnac ale dzisiaj jakos nie mam checi ogladac ludzi zadowolonych
 
Ostatnia edycja:
reklama
jeju znowu upalny dzien sie zapowiada, bleee
a co do snu to mi tez sie snil jakis obcy koles, ale tak cholernie sie troszczyl o mnie i dzieciaczki, ze nie chcialam si eobudzic:((
zauwazylam, ze teraz czesciej sni mi sie moj byly maz niz ex, cholera nawet w ciazy nie mozna sie spokojnie i milo wyspac:)
 
Do góry