reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
dokladnie ania, glowa do gory, bedzie dobrze
pewnie jeszcze nie raz poplaczesz sobie w samotnosci, u psychologa a nawet w samochodzie za kolkiem, ale zaraz sie otrzasniesz i bedzie dobrze
 
wlasnie dziewczyny bedziecie rodzic same? ja niewiem...moze poprosze mame?..chociaz z drugiej strony wolalabym sama. hm niewiem jeszcze:) na poczatlu myslalam ze bede miala cesarke a tu jednak nie..ale wole porod naturalny raczej. a wy bedziecie rodzic naturalnie??
 
U mnie jeszcze kawalek do porodu więc nie wiem jak będę musiala rodzić, ale chcialabym naturalnie. W spzitalu, w którym chcę rodzić nie bierze się polożnych. A rodzić z mama... mama jest kochana bez wątpienia, ale to chyba jakaś taka chwila nie w tym stylu. To chyba będzie moment kiedy najbardziej w tym brakuje tego sk..r...syna
 
reklama
aja nawet jak bym byla z exem to nie chcialabym zeby byl przy porodzie..jesli ktos by mial byc ze mna to tylko jakas kobieta. moim zdaniem tonie jest sprawa dla facetów
 
Do góry