reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Samasamotna wiem że to poniżanie się, nawet nie wiecie dziewczyny jak ja bardzo się przed nim już naponiżalam żebyśmy do siebie wrócili. Ale czuję że dzięki Wam rośnie we mnie sila. Nawet nie wiecie jak się cieszę z tego , że zaczęlam myśleć o tych alimentach w ciąży od niego. i walka o to też daje mi taką sile. Pomalu dzięki temu i Wam moja tęsknota za nim i chęć powrotu zaczyna zamieniać się w zlość i nielubienie go (żeby nie napisać nienawiść).Dzownilam dziś do psychologa żeby umówić się na terapię i podźwignąć z depresji, czas się wziąć za siebie i napluć na Exa.
ania ja mam 2 bliskie mi kolezanki, na moje szczesci ejedna jest psychologiem a druga socjologiem, wiec tez o terapiach wie duzo i powiem Ci/Wam, ze gdyby nie one to nie wiem czy siedzialabym teraz przed kompem a nie lezala w ziemi. Jesli tylko Ci to pomoze to wal do psychologa bo to bardzoooo pomaga
 
reklama
hehehe:D no lekarzy macie niezlych;d ja chodze do babki jakos nie lubie do facetó ale podobno faceci to lepsi ginekolodzy:]
ania ja wiem ze jest ciezko..sama to przerabialam i teraz tez czesto mam ochote napisac do niego..to jest ciezkie i przykre jak on cie olewa..:((rozumiem Cie. ale masz mi obiecac teraz ze wiecej do niego nie zadzwonisz ani nie napiszesz wytrzymaj chociaz miesiac pozniej juz bedzie latwiej . za kazdym razem jak masz chec go prosic i blagac zajmij sie czyms mysl o czyms innym .
 
gjoasia a to fajnie masz jak ja,mj tez jest super i chumor tez sie go trzyma,dzisiaj jak sluchal serduszka malego mowi fajne stringi:) probuje rozladowac zle emocje jak moze i za to go lubie,
a na golenie ja jeszcze sie ogarniam a potem lustereczko:)
zreszta ciezarna tez potrafi byc zadbana i dawac przyklad ze mozna::-D
ania ja zaczelam kupowac i mam juz chyba cala wyprawke i to mi duzo pomoglo ,chociaz wiem ze przesadzam u mnie wywolalo pozytywne emocje:)
katerinka uwazaj bo jeszcze przez te stringi jakas powazna znajomosc sie zrobi:)))
moj wie, ze lubie podroze i zawsze zagaduje czy bylam tu i tam, ze zna fajne miejsca na nurkowanie, ale zawsze podkresla, ze teraz mam nie nurkowac a dopiero po porodzie, poopowiada mi jakies anegdotki z pracy, np. ze jedna ciezarna byla policjantka i zapytala sie czy moze na zajeciach strzelac z kalacha, normalnie wariatka:)) zawsze wychodze od niego pozytywnie nastawiona
 
Katerinka mam na mysli hustawke - ja dostalam od kolezanki Fisher Price Aquarium - jest super, ratuje mnie :-)

gjosia tez mam nadzieje ze bedzie dobrze, chociaz ciesze sie ze stwierdzono tak wczesnie, a diete musze trzymac ja bo caly czas podaje mu moje mleko, wiec malo moge jesc:sorry:

Aniu mnie ochota na zakupy przyszla pozniej, a nimi sie nie przejmuj, mi wlasnie to pomoglo, jak sie kompletnie odcielam od eks i jego rodzinki na 2 miesiace. A co do psychologa to uwazam ze to swietny pomysl, sama tez chodzilam. :-)
 
reklama
Do góry