reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Och, dziewczyny jak dobrze że jesteście. Ja dziś caly dzień przed komputerem przesiedzialam, aż mnie wszystko boli. Nie pracuję, więc nie mam co robić. A przez to że Was nie bylo, to mi odbilo i do tej niedoszlej tesciowej dzwonilam i esa wyslalam czy mozemy sie spotkać, no i s..k..a nawet nie odebrala. No tak, trktują mnie jak śmiecia, postanowili nie mieć ze mną kontaktu, masakra, a wcześniej na rękach mnie nosili. Ale za kontkat z nią już któraś mnie wyżej zrugala :) i slusznie!Same więc widzicie, bez Was nie dam rady...
 
reklama
Och, dziewczyny jak dobrze że jesteście. Ja dziś caly dzień przed komputerem przesiedzialam, aż mnie wszystko boli. Nie pracuję, więc nie mam co robić. A przez to że Was nie bylo, to mi odbilo i do tej niedoszlej tesciowej dzwonilam i esa wyslalam czy mozemy sie spotkać, no i s..k..a nawet nie odebrala. No tak, trktują mnie jak śmiecia, postanowili nie mieć ze mną kontaktu, masakra, a wcześniej na rękach mnie nosili. Ale za kontkat z nią już któraś mnie wyżej zrugala :) i slusznie!Same więc widzicie, bez Was nie dam rady...
ania drugi raz ja to bym cie tak ceglowka w głowke na otrzezwienie,po co ? skoro nie odbiera raz to juz nie odbierze,daj sobuie spokoj z tymi ludzmi :wściekła/y: traktowalam mame ex jak smiecia czyli jak mnie traktowano,nie mialam znia kontaktu miesiacami ale bylam chamska i jak szlam ulica mowilam dzien dobry,kultura tego wymaga,a stara rumpa nie miala.a teraz po latach najlepsza .ale teraz jest za pozno,i mam na nia wywalone :)))
 
Ostatnia edycja:
Fajnie, ża samasamotna ma dobry humorek. Może gdybym ja tez wychodzila z domu jak Wy, też poprawilby mi się. Najgorsze, że nie mogę do tej pracy wrócić, nie mam co robić calymi dniami i myśle, myśle, myśle i robie jakeś glupotki.Jak dzidzia się urodzi, to chociaż czas zajmie i pewnie myśli też się zmienią.Mam pytanie z kategorii glupich - myślicie czasem, że bardzo chcecie poznać kogoś, zakochać się i odciągnąć myśli od ex?
 
witajcie,:-)

wybaczcie wszystkie moje milczenie, ale mialam sporo rzeczy na glowie, czytam was codziennie, ale jakos nie mialam za wiele sil by pisac. nic bardzo negatywnego sie nie wydarzylo, ale przy malym mialam troche roboty, a jak sie mieszka samej, to obowiazkow jest podwojnie. :sorry:

milkada wszystko ok, tylko wiesz jakie maluchy sa absobujace, szczegolnie na poczatku, a poza tym ciezko czasem mi sie wbic w temat. Widze ze twoj Kubus to aniolek, suuper.:-) I ile pozytywu w Tobie, ja tez nie narzekam, bo mam najwiekszy skarb w zyciu, jakim jest moj slodki Miko. Wogle sie w nim zakochalam :tak:;-):-D

a bezsenna tez mi napisala ze jest w szpitalu, i ma pozytywne odczucia co do niego. co mnie bardzo cieszy, i mam nadzieje ze cos ruszy, tym bardziej ze rozwarcie ma na 2 palce. :tak:

ania witam cie na forum, wiem ze teraz ci ciezko, ja przez to przeszlam, i powiem ci ze chociaz ciaza kojarzy mi sie z wieloma wyrzeczeniami, cierpieniem, to teraz dostalam za to najwieksza nagrode, i naprawde warto. wiem ze trudno jest teraz myslec o maluszku, bo jest jeszcze w brzuszku, ale wiedz, ze musisz sie wziac w garsc dla niego wlasnie. a teraz przynaj mniej zajmiesz sie mieszkaniem, mnie to zaabsorbowalo na koniec ciazy, a przeciez najwazniejsze zeby czas ci jakos szybko zlecial.:-) i pisz, to pomaga.:tak:

samasamotna to super ze twoja malutka ma sie dobrze, pamietam, ze zawsze po usg czulam sie niezwykle pozytywnie nastawiona. :-)

A u nas z Miko lepiej, odkad dostaje mleko modyfikowane, niestety nie jestem w stanie karmic go tylko piersia, bo nie mam pokarmu, a teraz wiem przynaj mniej ze sie najada, i dzieki temu wogle nie placze, nie marudzi, jest cudowny. Dzisiaj bylismy u lekarza, i niestety moja kruszynka ma skaze bialkowa, wiec ja jestem na diecie, poki karmie, eh. Ale czego sie nie robi dla synka:-)
Wczoraj dostalismy od kolezanki hustawke dla niemowlat, i musze wam powiedziec, ze jest fenomenalny wynalazek, jak jestem zmeczona w dzien, wkladam tam malego i po minucie on spi, a ja mam czas na ogarniecie mieszkania itp. Dzieki niej, jestem taka szczesliwa, a poza tym Mikolaj ja bardzo, bardzo lubi.:-)
 
bezsenna zostaje juz na noc tak :)
ania ja cie troche rozumiem tez przez to przechodzilam gdy bylam na tym etapie ciazy co ty..tez dzwonilam i wogole...ale to jest nie obraz sie ponizanie..wiem ze trudno siepowstrzymac ze masz nadzieje ze naprawisz wszytsko wiem wiem znam to uczucie ale to nic nie pomoze..niestety..:((( oni nie sa nas warci
 
Wiecie, ża ja nawet nie mogę myśleć o rzeczach dla Maluszka, bo mnie to przygnębia. Mama mówi, że może to się zmieni jak brzuch zrobi się większy. W zeszlym tygodniu to nawet entuzjastycznie z ex rozmawialam o wózkach, fotelikach i innych wynalazkach, bo myślalam że wracamy do siebie i to byl ten krótki moment kiedy naprawdę poczulam tą ciążę i poczulam się mamą, a teraz znów przybicie. Niech to szbko mija.A Maluch zaczyna już się coraz bardziej wyraźnie ruszać. Jeszcze nie wiem czy to on czy ona, ale cale moje jestestwo mówi mi że na bank chlopak, do tego stopnia że nawet imię tylko dla chlopca mam i jak mówię do niego to po imieniu. Ex też jest przekonany że to upragniony tak przez niego synek.hehe, może i dobrze, kiedyś może w morde da tatusiowi za to skur....syństwo :)
 
kabaretka masz na mysli lezaczek? ja mialam dla malej rewelacja.polecam kazdemu,teraz tez zamierzam nabyc
samasamotna oj to dobrze. to czekamy teraz na wiadomosc od bezsennej ale ty najgorsze masz za soba,i potrafisz sie juz ogarnac tak .
z ich strony to nasze dzwonienie esy to ponizanie i prosba o nic
ania nie wiem jka ty ale ja narazie nie mam ochoty na zwiazek a jak juz sie ktos napatoczy ze tak powiem najpierw troska o dzieci a potem ja zobaczymy,a o sexe nie wspomne bo nie wiem ile wytrzymam :rofl2:
 
samasamotna super, ze wszystko ok i nie strasz nas wiecej, po wizycie u gin szybki meldunek na forum a pozniej rob na co masz ochote:))

katerinka za gin mam pana, fajniutki, slodzudki, normalnie ciasteczko:)) dlatego tez takie zabiegi (zart). powaznie Wam powiem, ze po ogoleniu nog i miejsca intymnego czuje sie jak po maratonie warszawskim + silownia. Ja pierdziele ostatnim razem bylo latwiej a dzisiaj normalnie jakis koszmar. Nie mam sily sie ruszyc:))) Ciekawe co bedzie przed porodem??

ania ode mnie dostalas zjebki i dostawac bedziesz zawsze po takim numerze:)) co do zakupow to mnie tez to nie pociesza, wiec ich nie robie, masz jeszcze na to czas, spokojnie
 
kabaretka moj Piotrus tez mial skaze bialkowa. od poczatku byl na butelce, wiec tylko specjalne mleko pil a ja o djecie nie mam pojecia. Skaza minela nawet nie wiem kiedy, jestem pewna, ze mial juz roczek bo chodzil juz do zlobka, ale pozniej nie bylo juz problemow, nie ma alergii, wiec nie martw sie, wszystko bedzie ok
 
reklama
gjoasia a to fajnie masz jak ja,mój tez jest super i chumor tez sie go trzyma,dzisiaj jak sluchal serduszka malego mowi fajne stringi:) probuje rozladowac zle emocje jak moze i za to go lubie,
a na golenie ja jeszcze sie ogarniam a potem lustereczko:)
zreszta ciezarna tez potrafi byc zadbana i dawac przyklad ze mozna::-D
ania ja zaczelam kupowac i mam juz chyba cala wyprawke i to mi duzo pomoglo ,chociaz wiem ze przesadzam u mnie wywolalo pozytywne emocje:)
ja sie tez zastanawailam nad psychologiem ale trafilma na forum
 
Do góry