reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

krropelka ja tam za bardzo nie umiem udalo mi za drugim razem,dobrze ze sie wyjasnilo i mam sie liczyc ze maly moze byc wczescniej ,wiec od dzis pelen relaks.:-)
pytal sie malej czy siostra moze byc a corcia tak moze byc kubusiowa:)
 
reklama
Hej Dziewczyny
Super zdjęcia maluchów.
Ta glukoza naprawde jest taka okropna?Kurcze przeraza mnie to badanie bo ogolnie wogole mdleje jak mi pobieraja krew-a tu będą to robić 2 razy.Cos ktoś pisał że można cytrynę dodać i jest lepsze?
Ja za tydzień mam usg, będę w 21 tyg więc mam nadzieję że uda się zobaczyć czy coś tam dzidzkowi lata między nogami:)
 
Penegiryka nie moge powiedziec by mi jakos te liscie pomogly, bo zaledwie 2 razy po jednym kubku je wypilam. a to, ze urodzilam przed terminem to jak juz bardziej zasluga tego, ze do konca ciazy jezdzilam czesto na rowerze (w tym ostatni raz na 4 dni przed porodem zrobilam ok 16km). zreszta chyba tak naprawde dzidzia sama decyduje kiedy brzusia opuscic, bo juz byly biegaczki po schodach, pastujace podlogi, myjace okna a chodzily z brzuszkiem po terminie :tak: mialam fuksa :-)
katerinka111 no jak juz siusiak byl to bedzie Kubus. u mojej kolezanki polozna w szwecji zobaczyla dziewczynke, ginekolog w polsce chlopca i potem druga polozna tu chlopca. na tej drugiej wizycie bylam z nia i sama widzialam siusiorka i jajeczka :-)
 
hm a ty sie juz tak doczekac nie mozesz? zebys jeszcze potem nie przeklinala porodowki
no ja do niego rowno co miesiac temu byla dziewczynka a teraz zanikl pindolek.a on czerwony to zobaczmy.a tak z tej strony widac,ale powiem wam ze zdjecia i plytka jest super i to 150 zl jest tego warte,ale pamiatka juz jest:)
 
Cześć Mamusie :-) kolejny dzionek za nami i dobrze że niezbyt gorący ... przynajmniej u mnie :-)
KRROPELKA niestety walca nie wyśniłam bo moja córcia o 3.00 w nocy postanowiła brutalnie przerwać mi ten sen ;-) kurcze budzę się w nocy, patrzę a moja Paulisia oczy wielkie jak 5 zł i patrzy na mnie, jak zobaczyła że nie śpię to miała taki uśmiech ze gdyby nie uszka to byłby dookola głowy ;-) no i zaczeło się w nocy chichranie, wariowanie, łaskotanie ... czyli jednym słowem czyste wariacje :-D zanim porządnie zasnęła to ja musiałam już wstawac ;-)
Panegiryka stawianie się brzucha to takie wrażenie że jest cały sztywny i napięty ... twardy. No chyba bo ho ho kiedy to było że rodziłam swoje dziecię najmłodsze :-D

A tak wogóle to dzisiaj postanowiłam pójść sobie na godzinkę na rollmasaż, czyli wielka twarda rolka która między innymi poprawia krążenie no i jak sama nazwa mówi robi masaż. Kurcze jak wróciłam do domu to czułam się jak po wielkiej orgii sado-macho i jeszcze do tej pory mam problem z siadaniem na tyłku :-D:-D:-D a co .... nigdy tego nie próbowałam więc dzisiaj był pierwszy raz :-)
 
asuzana Filip tez czasem sie do mnie szczerzy w srodku nocy, ale mnie nie jest do smiechu jakos. cale szczescie zdarza mu sie to rzadko.
widze, ze sie rozszalalas - silownia, rollomasaz, no no no :-). brawo. obym ja byla tak aktywna od soboty... :baffled:
 
KRROPELKA ja do tej pory byłam nieco zacofana z różnymi rzeczami i tłumaczyłam sobie w wielu przypadkach że da się żyć bez takich rzeczy ... i faktycznie da się ale spróbować nie zaszkodzi :-) a od soboty do roboty moja droga ;-)
Panegiryka a cos już Cię bierze? jak się czujesz?
 
reklama
Do góry