reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
z tymi alimentami to o ni maja kota , bo nie starczy na fajki i piwko czy co.co te biedne dzieci sa winne.ja bym sie na twoim miejscu nie bala,my mamy tez cos do powiedzenia
 
myslisz kupic inny krem na rozstepy?czy zostajesz przy swoim? wywal to gg samasamotna
Marta na tym forum wiele jest tatusiow tylko na papierze ale on tez niech ponosi konsekwencje i placi alimenty. straszy ze ci nie da?niech sobie pogada. panstwo kiedys od niego sciagnie. a malutka bedzie miec na papierze jaki tatus kochany. a jaka masz gwarancje ze on za kilka lat sobie nie przypomni o dziecku?
 
apropo kremu ja uzywam kremu firmy PERFECTA MAMA smaruje sie nim co 2 dni i nie mam rzadnych rozstepow a dodam ze konczy mi sie 8 miesiac wiec mysle ze krem jest wart polecenia
 
reklama
Do góry