reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
samasamotna ale zastanow sie co moga zrobic, przeciez sa badania DNA i nie wyprze sie dziecka, a prawo jest takie, ze musi sie dokladac. opieka finansowa spada na dwoje rodzicow, wiec nie martw sie, musi byc dobrze
 
ehh dzieki dziewczyny..mam nadzieje ze bedzie dobrze i ze dostana godziwe alimenty na dziecko..!! naprawde nie znosze ich sa okropni..;/;/;/;/;/ DNA tez bede robic bo tez tego alimentow mi nie dadza bo on dziecka nie uzna jest przekonany ze to nie jego..<albo udaje zeby uciec od problemu>..mam nadzieje ze bedzie dobrze.
ja tez jak dlugo chodze albo sie zmecze choc troszke bo mi brzuszek wydyma i jest jak balon:-D
 
Samasamotna wydaje mi się ze skoro nie uznaje to musisz poczekać jednak aż się dziecko urodzi i potem podać go do sądu ale spokojnie możesz pisac o alimety na siebie w czasie ciąży i połogu oraz zwrot kosztów wyprawki a przynajmniej połowę.
 
samasamotna jak masz to napisane w smsie lub na mailu to zostaw na pamiatke, zeby pozniej dziecku jak bedzie miec swoje lata i pytac sie bedzie o tatusia pokazac. rece mi opadaja jak czytam takie rzeczy. jakim to trzeba byc skur... zeby dziecka sie wyrzekac. Sorki samasamotna bo to w koncu byl Twoj partner, ale mam nadzieje, ze to Ci daje duzo do myslenia i tylko sie utwierdzasz w przekonaniu, ze nie warto sobie zycia z kims takim marnowac. A dziecko bedzie musial uznac po narodzeniu i wtedy mozesz dostac kwote zalegla
 
reklama
no to super . nie ujdzie mu to plazem napewno nie;/;/;/;/ pozatym ja samanie jestem mam rodzicow rodzenstwo oni mi z tym pomogą i bedzie placił . a nie wiecie mniej wiecej ile czasu zajmą te sprawy ? <dna ,alimenty>? bo chcialabym zeby jak najszybciej bo urodzeniu malej bylo juz po i wogole;)
 
Do góry