reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Dokładnie faceci przychodzą i odchodzą a nasze dzieciaczki będę z nami na zawsze,będą kochać bezwarunkową miłością,chodz czasem będzie ciężko,będą się na nas złościć ale kochać i tak będą :-). Chodz nie ukrywam że jeszcze kiedyś jakiś mężczyzna w moim życiu by się przydał :-).

Panegiryka a Tobie też już tuż tuż do porodu zostało:-).
Z tego co widzę to cztery z nas kabaretka bezsenna Penegiryka no i ja mamy bliziutko do rozwiązania :-).
 
reklama
witam-goraco-dziewczyny:-)!
probuje-nadrobic-czytaniem,ciesze-sie-ze-tak-tu-zyciem-tetni:happy:!
mam-nadzieje-ze-niektore-z-was-tu-jeszcze-powroca-po-porodach,...
ja-niestety-wczoraj-rankiem-zemdlalam,uderzylam-sie-w-glowe-tak-te-dzis-myslalam-ze-mi-cos-peklo...ufff....teraz-jest-juz-lepiej!
najgorsze-ze-sama-mieszkam...,jak-sie-ocknelam-moj-synek-pomogl-mi-sie-podniesc...czasami-mnie-to-przeraza...napewno-wiecie-co-mam-na-mysli,
pozdrawiam-goraco...i-tak-przy-okazjii,to-sliczne-brzuszki-tu-widzialam...szczesciary-z-nas:-)!
 
Witajcie!
Dzien mialam dosc zajety, bo na szczescie sprawa mieszkania jest dosc absorbujaca, a to jest jedyna rzecz ktora pomaga mi nie myslec ze jeszcze nie urodzilam. Ludzie dzwonia i pytaja sie, eh, a ja tak juz bym chciala. Ta koncowka jest ciezka, bo juz sie doczekac ciezko. Kazdy dzien jest dniem nadzieji, ze moze juz, ze to moze ten dzien, kiedy maly przyjdzie na swiat.
 
Ankaaa po takim uderzeniu w głowę to powinnaś skontaktować się lekarzem,sprawdzić czy wszystko jest w porządku.

A u mnie jak zwykle nuda cały dzień,uczyłam się na jutrzejszy egzamin ale coś za dużo do głowy mi nie weszło,zobaczymy jak mi jutro pójdzie.Trzymajcie kciuki po 13 :-).

 
milkada..upadlam-na-podloge...nietety-nie-zdazylam-usiasc..nie-pamietam-co-sie-stalo...bylam-u-lekarza..a-on-ze-to-pewnie-za-duzo-stresu...i-moze-ma-racje-bo-nie-znalazlam-jeszcze-mieszkania..jutro-bede-rozmawiac-z-dawca...i-musze-byc-silna...
zycze-tez-powodzenia-na-egzaminie:-))
 
Panegiryka cieszę się że mogłam pomóc. Mam nadzieję że będziesz miała w sądzie więcej szczęscia niż ja ... oby :) a w razie czego to dobrze jest kogoś potem zapytac jak sie pisze apelację prawda ;)))))

Byłam z moją córcią u lekarza i dzisiaj pierwszy w jej życiu antybiotyk. Jest bardzo przeziębiona, ma czerwone gardełko i okropny katar. Matko ja się meczę z katarem a stara już jestem ;)))) a co dopiero taka dzidzia. Mam nadzieję ze jej przejdzie bo jesli nie to nastepne bedą zastrzyki. A dzisiaj kolejna nocka spędzona na dreptaniu po pokoju :(

kabaretka ja pod koniec swojej ciązy miałam okropnie dosc tych ciągłych pytan znajomych i rodzinki czy to "już" :))) czasem nie odbierałam telefonu bo byłam wkurzona słyszac po raz kolejny to samo pytanie. A jak do kogoś dzwoniłam to pierwsze skojarzenie że pewnie już rodze :) Każdy mnie pocieszał że dłużej niz dwa tygodnie nie przenoszę ... achhhh kiedy to było :)
 
Faceci przychodzą i odchodzą, a dzieci są przy nas zawsze, bezwarunkowo kochając za każdą, najdrobniejszą rzecz.

Bardzo mądre słowa... to prawda, moze niestety, ale prawda.
Btw. Rzeczywiscie, nie zauwazylam ze jest wa 4. I Panegiryka jest blisko rozwiazania. :)


A u mnie jak zwykle nuda cały dzień,uczyłam się na jutrzejszy egzamin ale coś za dużo do głowy mi nie weszło,zobaczymy jak mi jutro pójdzie.Trzymajcie kciuki po 13 :-).


No więc, ja i Damianek bedziemy trzymac za Ciebie kciuki!

asuzana - Zyczę Twojej córci szybkiego powrotu do zdrówka.
 
A więc pierwsza jestem :-):-):-). We Wrocławiu od rana zachmurzone,słonka nie widać.A miałam dzisiaj do szkoły ubrać spódniczkę eh... mam nadzieję że się jeszcze rozpogodzi :-).

asuzana życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla Ciebie i córci :-):-):-).

Tak zerkam na swój suwaczek 1 dzień do terminu został :sorry:,a u mnie spokój,nic się nie dzieje... Kubusiowi dobrze w brzuszku :-).

Miłego dnia życzę :-)
 
reklama
Do góry