reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
To prawda zarówno te straszne historie i jak i te z happy endem są potrzebne i dodają siły.
Pierwsze żeby wiedzieć, że człowiek nie jest jedyny.Te drugie aby mieć świadomość, iż dla nas którym wydaje się, że nie ma już nadziei na szczęście pokazać jak bardzo się mylimy:-D
Póki co ja jeszcze jestem na etapie niewiary...:no:
 
Amelio, stokrotko, femme fatal - jesteście na razie na etapie zwątpienia. Ale z czasem to wszystko mija. Aniach pięknie napisała, że jeden błąd nie wyklucza dalszego szczęscia w życiu, tak naprawdę nigdy nie wiemy, czy to co nas spotkało, wcale nie oznacza, że tak miało być, aby potem było lepiej.

Dziewczynki, posłuchajcie tylko dobrej rady, starej forumowiczki. Nie zamykajcie się w swoim świecie. Jeszcze sporo jest przed Wami różnych niemiłych sytuacji, ale to przejściowe. Dziecko jest bardzo ważne, ale nie zapominajcie o sobie. Musicie zbierać siły do dalszej walki o przetrwanie i o lepsze jutro. Jednym z warunków, jest także strona finansowa, praca. Pieniądze, co prawda szczęscia nie dają..........ale pozwalają na sporą wolność. Dlatego też nie rezygnujcie ze swoich marzeń, krok po kroczku realizujcie je, może to nie będzie takie tempo, może wolniej do tego będziecie dochodziły- ale pod żadnym pozorem nie rezygniejcie z siebie i własnego życia.
jesteście silne, nawet nie wiecie jak silne - a dziecko, przyszłośc dziecka, da Wam siłę i motywację. Trzymam za Was kciuki . Wiem, że poradzicie sobie, i za jakiś czas zupełnie inaczej spojrzycie na całą sytuację,
 
Dziewczyny wazne pytanie mozecie mi powiedziec gdzie i jakie papiery mam skladac w sprawie alimentow i wogole potrzebuje jak najwiecej informacji na ten temat
 
Amelio, stokrotko, femme fatal - jesteście na razie na etapie zwątpienia. Ale z czasem to wszystko mija. Aniach pięknie napisała, że jeden błąd nie wyklucza dalszego szczęscia w życiu, tak naprawdę nigdy nie wiemy, czy to co nas spotkało, wcale nie oznacza, że tak miało być, aby potem było lepiej.

Dziewczynki, posłuchajcie tylko dobrej rady, starej forumowiczki. Nie zamykajcie się w swoim świecie. Jeszcze sporo jest przed Wami różnych niemiłych sytuacji, ale to przejściowe. Dziecko jest bardzo ważne, ale nie zapominajcie o sobie. Musicie zbierać siły do dalszej walki o przetrwanie i o lepsze jutro. Jednym z warunków, jest także strona finansowa, praca. Pieniądze, co prawda szczęscia nie dają..........ale pozwalają na sporą wolność. Dlatego też nie rezygnujcie ze swoich marzeń, krok po kroczku realizujcie je, może to nie będzie takie tempo, może wolniej do tego będziecie dochodziły- ale pod żadnym pozorem nie rezygniejcie z siebie i własnego życia.
jesteście silne, nawet nie wiecie jak silne - a dziecko, przyszłośc dziecka, da Wam siłę i motywację. Trzymam za Was kciuki . Wiem, że poradzicie sobie, i za jakiś czas zupełnie inaczej spojrzycie na całą sytuację,
Sofi bardzo mądre słowa podpisuję się pod nimi rękami i nogami.Masz racje nie wolno się poddawa i zapominac o sobie.
 
Dziewczyny wazne pytanie mozecie mi powiedziec gdzie i jakie papiery mam skladac w sprawie alimentow i wogole potrzebuje jak najwiecej informacji na ten temat

Składasz przed urodzeniem się dziecka czy czekasz az się pojawi na świecie???
Ciekawa jestem jak to wygląda zanim narodzi się mała. Nie wyobrażam sobie tego, że będe musiała iść do sądu.
 
amelia6 - skladam juz teraz bo mozna walczyc o to zeby placil za wszystkie wizyty za leki i ogolnie przez 3 ostatnie miesiace ciazy nie wiem jaka to kwota pewnie smieszna ale chodzi tez o to zeby dupek tez odczowal a nie beztrosko sobie latal na imprezy i cieszyl sie zyciem...
 
amelia6 - skladam juz teraz bo mozna walczyc o to zeby placil za wszystkie wizyty za leki i ogolnie przez 3 ostatnie miesiace ciazy nie wiem jaka to kwota pewnie smieszna ale chodzi tez o to zeby dupek tez odczowal a nie beztrosko sobie latal na imprezy i cieszyl sie zyciem...


A powiedz mi masz wszystkie rachunki od lekarza ?? mój nie dawał mi żadnych ani on ani tam gdzie płaciłam za usg. Wystarczy może sama karta ciąży i wyniki usg?? Ja niestety chodzę prywatnie bo mnie fundusz tak potraktował, że do dziś nie wiedziałabym czy jestem w ciąży....
 
reklama
dziewczyny,żeby ubiega się o jakiekolwiek pieniądze zarówno dla matki jak i dziecka najpierw musicie udowodni przed sądem że szanowny tatuś faktycznie jest tatusiem...
 
Do góry