reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Hej dziewczyny, jak tam czas mija:)? Nie wiem czy to zmiana pogody czy hormony ale ostatnio znowu okroopnie sie zamartwiam tym wszystkim.. że ojciec dziecka jest jaki jest a nie inny. Boje sie strasznie jak to bedzie mimo tego że mam wporzadku sytuacje, bez wzgledu na ojca dziecka czy moj wiek dosc mlody.. Mam nadzieje ze po ciazy te humorki mina;)? Macie podobnie?

Twoje zamartwianie nic nie da, ale z czasem wyciszysz się - zwłaszcza jak dzidziuś się urodzi. Dziecko da Ci wiele radości i na pewne sprawy spojrzysz z innego punktu widzenia.
 
reklama
Carlaa tyle ze L4 na stazu chyba nic nie daje poza tym ze dostajesz normalnie kase...
wiesz u mnie akurat ejst to samo, ja szukam czegos nowego ale nic narazie nie ma... codziennie cv rozsylam.
 
Carla, Ollka obyście znalazły taką pracę, która by wam odpowiadała. Wiadomo ciężko teraz, ale zdarza się, że ma się to co chce.
 
coraz bardziej robi się chora te rzeczywistość wszystko drożeje a ja coraz mniej zarabiam, w ostatnie 2 lata miałam 4 prace ja już jestem zmęczona tą kołomyją chciałabym stabilności a w tym kraju zaczyna najbardziej jej brakować i politycy żyjący w inny odrealnionym świecie :wściekła/y: no ale jesteśmy zieloną wyspą:-D:-D:-D:-D:-D
 
KURDE ALE ARTYKUL ALE TAKA PRAWDA I TO BOLESNA, MI NIE MAM NIC ZE W UNI JESTESMY

no sorki bede miala az 25 zl wiecej rodzinnego z kazdego zarobionego grosza musze sie tlumaczyc w mopsie a na WYPRAWKE SZKOLNA jeszcze czekam bo decyzji nie mam ,jakas paranoja wszystko dawno kupione,musialam jakies faktury zbierac od pazdziernika i jeszcze cisza ,NO TAK JAK U NAS TO NIE MA NIGDZIE


a prawda taka ze w tych sklepach jakis obled ,czlowiek chce pracowac i nie moze ,albo znajomosci albo przez urzad pracy albo przez agencje ,ktora swoja czesc zabiera a gdzie tu patrzec na nasz komfort a dzieci???????????? nie w tym wcieleniu, ja tez bym chciala miec taka pensje ponad 10 tys miesiecznie i nie martwic sie za co chleb kupic
 
katerinka mi wystarczy 5 tys... i zawsze ejszcze da sie dla dzieic odlozyc...
a fakt u nas wszystko chore jest,,, jak sie ma jedno dziecko to sie i tak przewaznie dochodami przekracza jak sie pracuje i tak wygalda nasz super kraj...
 
to ja przebiję za 3 tysie na rękę biorę pracę :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D ahhh ja umowę mam do grudnia a co miesiąc się zastanawiają wszyscy czy pensja będzie już wrzodów się nabawiłam od tego wszystkiego..
 
reklama
Do góry