reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

jaimis ja odkald poszlam do pracy jakos tak bardziej dobam o siebie... i hmm... to glownie dlatego ze bardzo duzo ejstem miedyz ludzmi no i sam fakt ze u nas sporo facetow pracuje...:tak:

ja sie zgodze z faktem, ze zeby miec dziecko wiele kobiet zgodzilo by sie nawet na mega duzo kg na plusie i te rozstepy na czole...
 
reklama
jaimis swiete slowa podpisuje sie obiema rekami :tak:

mlodaszczesliwa ooo taaak cos o tym braku sily wiem :-D:-D jak juz brzucho bedzie wielki to dopiero bedzie klopot z dbaniem o siebie :-D ale dasz rade :tak::tak::tak:
 
mlodaszczesliwamama w tym roku masz maturę??? u mnie w klasie dwie były młodymi mamuśkami, trzecia była świeżo po porodzie na poduszce siedziała podczas matury a czwarta była w ciąży i to było sto lat temu kiedy mam wrażenie źle traktowało się młode dziewczyny w ciąży i wszystkie zdały tak że bądź twarda:-)

ollka22 ale ty lubisz swoją pracę a ja nie bardzo ;-) no i fajnie że masz facetów to dawaj jakiegoś na kącik matrymonialny ;-)

Raczkowa oj ty to masz jeszcze brzdąca choć czas leci co nie?
Jak będziecie tak biegać za małym aż pot będzie spływał tam gdzie nigdy normalnie nie spływa i biec z nim na rękach bo deszcz pada to same kilogramki giną :-D
 
jaimis oj oby oby lecialy te kilogramy bo ja wierzylam ze od karmienia schudne a tu nic :-D ale co sie dziwic jak jem jak mal;e sloniatko :-D:-D

Raczkowa uwierz, że karmiąc schudniesz. Jak tak schudłam, że nawet 45 kilo nie ważyłam. Myjąc się o kości się obijałam. Fakt długo karmiłam, bo do rok i 9 m-cy zabrakło podajże 9 dni.
 
ja jak karmilam to wage tez mialam ok :) a mój kubus jeszcze do teraz lubi raczke polozyc i sie tulic i mowi moje cycy hehehh


a my dzisiaj mamy z kumpela wieczor pogadanek ,dzieciaczki polozymy i przy winku bedziemy siedziec :) trzeba sie odstresowac , bo czas leci jak szalony a nastepny tydzien pracowity wiec trzeba nabrac sily
milego wekendu :)
 
reklama
Do góry