reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Alan też mi się podoba-bardziej niż Aleksander:-)Mikołaj też fajnie,ale Borys już nie:-p

A ja się muszę pochwalić. Właśnie przyszły mi papiery związane z wykupem mieszkania i jak dobrze pójdzie to niedługo będę właścicielką pełną gębą:-)
 
reklama
Dzięki:-)Tylko nie wszystko tak fajnie wygląda. Cóż z tego,ze moje skoro i tak stoi puste:-(
Raczkowa - Ty też kiedyś będziesz miała. Na śląsku nie tak ciężko o mieszkanie. Nam też się udało:-)
 
Komunalne???
Fikusek moja siostra w kwietniu rozłożyła namiot w domu i siedzieli tam. Dzieciom to frajda. ;) W naszym to nawet śledzi nie trzeba.
 
Nawiązując do imion to ja też dziwacznych, polszczonych amerykańskich imion nie znoszę Nikole, Naomi, Denisy, tylko opinię wyrazić można, ale jeśli lubi się rodziców to nie ma co się rozdrabniać i robić im przykrości, prawda?
:-)
Ja nie mam wybranych imion, bo nie znam jeszcze płci maluszka, ale za tydzień chyba się dowiem już:)
Nawiązując natomiast do mieszkania to ja też chyba nigdy się nie doczekam:-:)-(
 
reklama
Elena ja go rozlozylam bo w zeszy weekend grilla robilam i nei wiedzialam czy bedzie padac czy nie,wstawilam stol i krzesla i heja:-D
 
Do góry