reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Cześć dziewczyny :-D

Kurcze zapomniałam o tym wątku :baffled: ale jestem tak przerażona zbliżającym się porodem, że czasem zapominam jak mam na imię :szok: Postaram się nadgonić :-D
 
reklama
jak tak czytam o kobietach co sie od was usuwaja bo jestescie same a one maja mezow to SMIECH NA SALI ,po co komu takie kolezanki ??????

u mnie nie ma takiego problemu zadnego, tam gdzie pilnuje malego -spokoj czy odbiera czy kawe razem pijemy wszyscy,rozmawiamy o wszystkim
z przyjaci, za pa brat, mozemy na siebie liczyc o kazdej porze a jej maz sie smieje ze ma dwie zony i 4 dzieci z moimi ,spedzamy czas razem,wzajemnie sobie pomagamy ,jestesmy tam traktowani jak rodzina
i u wielu innych osob nie mam takich akcji
a prawda jest taka ze wielu rodzinom sie wali i pali,przez kase,stres,jakies zdrady ,i nie warto czegos wprzod zakladac ze cos moze sie stac, to wtedy zadna przyjazn
jak sie ma zasady to o co tu sie bac ?????


To tylko sie cieszyc ze masz takich przyjaciol.
Jakto mowia ,poznajemy ich dopiero w biedzie.
U mnie.oczywiscie ze zerwalam z takimi kontakty.do czasu jak bylo i u mnie ok to mnie znali.Jak sie troche popsulo i zostalam sama to i one odeszly.Ale wcale nie zabiegam o takie kontakty.
Masz racje po co tacy przyjaciele?

Jaimis,nie wien nad czym ty sie jeszcze zastanawiasz z tym komornikiem.
Wystarczy 2 mce nie placenia i juz masz prawo isc.A jak mialas wyrok natychmiastowej wykonalnosci to bym juz po 2 dniach poszla i nie czekala.
U mnie adwokat to odrazu po rozprawie poniusl do komornika:))Powiedzial ze prawdopodobnie ON zaleglych nie bedzie dawal wiec dlatego.No i mial racje.Komornik w ciagu 2 tyg sciagnął wszystko bo zagrozil najechaniem na pobory.A ja jeszcze sie martwilam jak ex taka kwote wielka (4,5 tys) naraz wpalci.Po wplaceniu komornik kazal jakies tam papierki podpisac i powiedzial ze wplacil bez zadnego problemu i zebym nie martwila sie z czego bo widac ze mialby na jeszcze wiecej bo plik kasy wyciagnal:)
Po 2 mcach ex dzwonil i prosil zeby wycofac ,ze jego mama bedzie placila dla mnie:-D.Komornik doradzil ze moge zawiesic bo oni za swoja sciagalnosc od niego pobierali 140 zl dodatkowo wiec mu bylo nie do smiechu.No i pozalowalam dupka.Jeszcze mama mi doradzila ze moze za te kase jak zawiesze to on cos dziecku kupi w prezencie.nie doczekalam sie prezentu.No ale placil,czasem z 1dniowym poslizgiem ale placil.Ale i tak dygam czy tak zostanie.Szkoda ze tylko na rok moglam sprawe zawiesic i teraz musze zadecydowac co i jak.do poniedzialku mam podjac decyzje.A za ten miesiac alimentow jeszcze nie dostalam,choc juz powinnam.

chcialabym juz miec te prace jaka kolwiek by moc spac spokojnie i nie wygladac od niego pieniazkow.bo bym wiedziala ze zarobie i cos bedzie w kieszeniu.A tak poki co zdane jestesmy z ewo tylko na jego łaske:(

A no 450 za lodowke bo sprezarka poszla i musieli wymieniac.Poczatkowo wlasciciel mnie ochrzanil ze za duzo napakowalam w lodowke i dlatego.Wiec ja mu mowie zeby w samochodzi tez za duzo osob nie wozil bo moze mu sie zepsuc.No ale przemyslam i po Nowym Roku powiedzial ze za czynsz mam mniej o te 450.:-)

Katerinka,jaimis ma racje z tym podatkiem.I tak placisz.Ale z tego co pamietam co w ubieglym roku nie pracowalas wiec odliczeniam raczej nie masz.
Ja zawsze przekazywalam na fundacje Centaurus,ktorzy konie wykupują z rzeźni.Niech biedne zwierzaki maja.Wiekszosc i tak daje na dzieci wiec ja poswiece na konie:)zreszto ja taka fanka wszelkich bezdomnych i pokrzywdzonych zwierzakow ze chetnie to bym i wszystkie schroniska obdarowala jakbym miala czym:-)
 
Rosi jak do poniedzialku ci nie zaplaci odwies i nie miej litosci, a on ma litosc czy jakies wogole uczucia do was??

Jamis nie dzwon do niego nie pisz idz do komornika i nie gdybaj. Nie bedzie placil u komornika idziesz do funduszu i masz zaswiadczenie ze nie placi a to tez dowod ze sie nie interesuje.
 
rosi a zadzwon do niego i spytaj co z kasa ,bo jak nie to idziesz do komornika, na mojego dziala bo nie raz sie spozni jeden dzien i zaraz sie boi:))))
bylam na wychowawczy pelny rok,ale czy umowy o dzielo czy cos sie rozlicza z nich?? wie ktos ???

jaimis sprzedaj grata poki czas, zas nowe ubezpieczenie i wogole ,to po koszty



a ja dzisiaj dostalam rachunek za prad na 3 raty -650 zl:angry::angry::angry::angry:i jeszcze mialam nadwyzke 70 zl , a listonosz mowi niech pani tego nie otwiera, bo ludzie kurwuj nieziemsko , matko zdzierstwo w bialy dzien !!!!!!! nie dlugo to na oplaty tylko bede miala szlak no
 
Katerinka przy raty po 650 czy te 650 jest rozlozone na trzy raty mniejsze??
jak dalej beda tak podwyzki walic,a wyplaty nie beda podwyzszac to za chwile na same rachunki nie wystawczy,a gdzie zycie

co do znajomych i kolezanek??? ja mam dwie przyjaciolki i dwie kolezanki sprawdzone,co mam ciagly kontakt, nie zaczesty ze wszystkimi,bo dom,praca i dziecko,to nie przeszkadza,nie musze miec wianuszku przyjaciolek falszywych,
za to lubie BB, zawsze mozna wejsc poczytac co u was czy sie wyzalic,jako samotne matki mamy "podobne" problemy

na szczescie nigdy nie uslyszalam ze jestem gorsza,bo sama z dzieckiem czy rozwodka z dzieckiem, powiedzialabym szczerze co o tej osobie mysle i niech swoje madrosci zachowa do siebie
 
mozi na 3 rachunki ale jednak duzo szok a gdzie reszte,teraz czekam do lutego i ide zlozyc o dodatek do mieszkania

ja tam sie nie mam zamiaru nikogo prosic o swoje towarzystwo i jak wiecie przyjaciol dopiero poznaje sie w biedzie i nic na sile
 
katerinka111 kurcze dobrze że mi przypomniałaś muszę zapłacić ubezpieczenie samochodu :-( i znowu kasa pójdzie skąd brać na to wszystko a Sikorski nie widzi innych problemów niż pajac kultury w wawie :-)
650 zł!!!!!!! szok niech by jeden z drugim ze świecznika miał wyżyć za tyle co my to by może kilka razy przemyśleli co za głupoty gadają... u mnie w mieście 1/4 ludzi nie ma pracy, zagłębie bidulowa...

I przemyślałam nie będę do niego dzwonić jest dorosły wie czym grozi nie płacenie i zasądzone 300 zł to nie jest jakiś straszny wydatek dla niego tyle to on wydaje na głupoty teraz ma nową laskę to pewnie jak go znam to i na obiadki i na alkohol wydaje. Ale wiecie już mnie to gila nie żebym mu wybaczyła jak z nami postąpił, bo ja wcale nie jestem zwolenniczką wybaczania, może tyle że już nie chcę się zemścić, nie myślę o nim poprostu napewno już nie wyobrażam sobie że mógł by wrócić do mojego życia. Nie uznaję zdrady u mnie zdrada wszystko przekreśla. I poprostu nie chcę mi się z nim gadać już nie jest warty dla mnie nawet rozmowy. A koleżanka mi doradziła żebym poszła do opieki z zasądzonymi alimentami i tam mi powiedzą co i jak no co mi szkodzi pójść.
 
inamorate a na pocieszenie moja koleżanka zaczęła rodzić pierwsze dziecko i nawet nie wiedziałą że to już od momentu zapisu w szpitalu po godzinie już było ich troje;-) tak że mówiła że była mile zaskoczona bo bała się że to będzie dużo boleśniejsze:-) obyś ty nam tak samo opisała swój poród:-)
 
reklama
jaimis on wie ze ma placic, byl na rozprawie. nie robi tego. nie obchodzi go czy jego Syn ma co jeść, nie interesuje go to. nie ma wyrzutow sumienia.
ty tez nie miej. ja bym odrazu do komornika szla i nawet bym sie nie zastanawiala.
hmm ja tez myslalam, nie no napewno moj ex jest inny, to przecierz jego dziecko, myslalam "ja pogadam z nim i napewno mu do rozumu przemowie". ale naiwna bylam.
on jeszcze z wsciekloscia do mnie ze jak go moglam o alimenty podac.
nawet sie nie zastanawiaj.
wg mnie dzwonic nie ma po co. chyba by tylko po to by sie zludzen pozbyc.
choc ja tez nie posluchalam.chcialam byc madrzejsza. pisalam o tym. wzielam dziecko na rozprawe (on dziecka nie widzial, nie interesuje sie nia) i myslalam "ze mu do rozumu przemowie" i tak jak pisalam tylko klotnia byla
 
Do góry