reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
Nic się nie stało, że mój temat został przeniesiony tu.. założyłam temat gdzie indziej, za co przepraszam , z tego względu, że czułam się strasznie.. :-( w sumie do teraz tak samo jest.. dziewczyny podtrzymały mnie na duchu :-( Pewnie czytałyście moje posty co pisałam i co się wydarzyło w moim życiu... małym życiu, teraz zostało mi leżenie i branie leków bo ciążę mam zagrożoną.. :-( nawet mój eks się tym nie zainteresował... a najgorsze w tym wszystkim jest , że jeszcze farmazony na mój temat gada i wszystko staje się trudniejsze.. :-( on robi wszystko by uciec od odpowiedzialności.. :-( wygląda na to, że tylko ja jestem winna.. a z jego strony była taka wielka miłość do mnie :-( miał takie cholerne plany, a teraz pisze do swoich 'koleżanek' żeby mu gotowały obiady etc :-( aaaaaa on nas ma w dupie ;-((( nawet nie zapyta się jak się czujemy ;-((( zwykły skurw***** ;-((
 
juulka i oto mu chodzi abys miala ciaze zagrozona abys miala te nerwy.
Wiem ze ciezko ale urwij kontakt nie pisz do niego nie czytaj sms-ow jak pisze, a rzyczliwych przyjaciol olej.
Ja rowniez mialam ciaze zagrozona 3 tygonie lezalam, tzn teraz tez musze ale juz wiecej sie ruszam, zerwalam kontakt calkowity bo nerwy mialam okropne jak pisal i pisze nie czytam nie interesuje sie tym wogole, a jak napadaja mnie dobre wspomnieja i ta wielka milosc, przed oczami stawiam sobie moment rozstania moment gdzie powiedzial abym usunela.
Placze ale wtedy ze zlosci na siebie ze bylam taka naiwna i uwiez mowie ze go nienawidze, i jeszcze mu pokaze co stracil.
 
Margolcia to on chyba moze isc do sadu ze nie poznwala mu sie widziec. Ojciec ma do tego prawo!

Julka doskonale cie rozumie,mnie facet tez zostawil na samym pocztaku jak mialam ciaze zagrozona,wiesz co zrobilam? Olalam go jak sie tylko da i skupilam sie tylko na malenstwie by bylo wszytko ok.Musisz tez prestawic swoje myslenie,nie jest łatwo ale da sie ...naprawde sie da...mysl o kryszynce...o tym ze pokazesz ze bez niego dasz sobie rade itp. Nie bedzie łatwo ale musisz dac rade dla tej malej istotki. Mozesz tu liczyc na nasze wparce bo wszystkie wiemy jak to jest zostac sama. Zycze ci dyzo szczescia ,wytrwalosci i by maluszek byl zdrowiutki:)
 
ewusia az sie usmialam ,to po te sprawy sądowe jak z kazdej sytuacji taki ojciec czy matka ma wyjscie ,brak slow
julcia
ja mialam odchowane dziecko i tez zostalam z drugim w ciazy,do tego przez te nerwy zagrozona,bylo ciezko ale trafilam na forum i jestem na nim do dzis,nie bylo kolorowo,zawsze mi sie cos sypalo ale to bede powtarzac do bolu,bo nic nie jest stracone ani przekreslone zeby normalnie zyc
A JAK PATRZE NA MOJE KOCHANE SZKRABY,KTORE JUZ TERAZ RAZEM SIE BAWIAC,TANCZA,UWIELBIAJA MUZYKA NA YOU TUBE I NASLADUJA CO SIE TYLKO DA , TO WIEM ZE BYLO WARTO PRZEJSC PRZEZ TO WSZYSTKO i teraz juz bez emocji opowiadac o tym i ukladac swoje sprawy
carla to zdrowka,leki sa bardzo drogie -to jest szok

kubus znow ma dusznosci,ale ja na szczescie mam leki na przewlekla i tak naprawde wydaje grosze,
mam teraz mega rachunek i musze do konca roku zacisnac pasa,posprzedawalam pare rzeczy zbednych i na jedzonko na biezaca jest i nadrobie z opieki nad malym,ale zycie jest okropnie drogie a o jedzeniu nie wspomne, nawet jak czlowiek idzie do biedronki,siatka prawie ze pusta a 50 zl idzie na pare dni :angry:
 
Ewusia31 to czad dużo innaczej poczytywałam na necie :szok: czyli głupoty nieraz wypisują nie ma co....
juulka to dbaj o was siebie i dzidziusia i ja też miałam na początku ciążę zagrożoną tak że widzisz nie ty jedna przez to przechodzisz a finał jest cudowny
Carlaa co tam głupi szef gratulacje śliczne oceny :-) a wejście do apteki powoduje już u mnie stres finansowy i wszystko ciągle drożeje. :no:Zdrówka dla małej.
 
bry dzień:)
niestety prawo jest ....dziwne.

Carla- mnie też zawsze przeraża apteka,a ostatnio i spożywka.Moja trójka je że hohohoho.Utrzymanie naszej 5 jak zdrowa to kosmos,a teraz wszystkie trzy zasmarkane+zapalenie krtani u chłopców.Gratuluję obrony.

jamis- pozostaje nam tylko życzyć zdrowia,aż do śmierci szanownym panom:blink:

matitka:-(można Ci jakoś pomóc?wiesz co będziesz miała już?mam sporo ubranek na pierwsze 6 miesięcy dla dziewczynki.Chłopcu starszemu tez cos może znajdę,mam dwóch(10,4) napisz wymiary jeśli byś chciała.
katerinka-może Kubusiowi coś potrzebujesz?mój starszy synek przez 5 lat miał silną alergię,często kończył w szpitalu,uczulały nawet farby na ścianach.Do 6 roku życia miał 4 leki na stale,z tego 3 wziewne.Ważył ledwo w 10 centylu.Wyszło ż alternaria to jego wróg(pleśń,mokre,itp).Tera dąb,wyrósł.

juulka- pewnie ciężko Ci uwierzyć w to co piszą dziewczyny,ale zobaczysz,dasz rade.Ja też myślałam że świat mi się konczy.Jak widać to był początek:)))

:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
a właśnie tak w związku z tymi cenami i kryzysem, jestem zbulwersowana tym że jeszcze chcą bankom pomagać a niech banki zaczną oszczędzać dyrektorzy zarabiają miliony, miliony na reklamę dla takiego Kondrata czyMmajewskiego a pewnie dużo dużo więcej na zagraniczne gwiazdy i jescze im pomagać???? :wściekła/y:ciekawe jak to się skónczy co dzieje się w Grecji, Hiszpani, bo ja jestem przeciwna spłacaniu ich długów oni sobie dobrze żyli na kredyt u nas nigdy się nie przelewało i teraz jeszcze jak u nas bieda z nędzą spłacać długi tamtych krajów? ja jak sama utrzymuję siebie i małego i mieszkanie to nie wyrabiam finansowo, co miesiąc kończę pod kreską a jak kontrakt się skończy co będzie wtedy? Ciekawe czy unia to wytrzyma czy padnie? pewnie będzie do czasu kiedy niemcy, francja itp będą miały cierpliwość :-)
 
Do góry