reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Fikusek - najważniejsze, że wyszłaś do ludzi. Monotonia może zabić człowieka.
Nam się (chyba) dziś oszczeniła suka jamniczka. Chyba trzy małe są.
 
reklama
fikusek a co sie stalo ze tak szybko wrocilas???

my wrocilismy wczoraj z nad morza przed 24 ,zjedlismy sobie kolacyjke,pochodzilismy nad molo, na plazy siedzielismy,posmialam sie troche z kuzynka ale zlapalo mnie jakies przeziebienie, j szukal apteki i sibi sie przydalo :-)

a dzisiaj odpoczywam w sensie siedzenia w domu i musze porzadki zrobic,pranie,bo w kolko gdzies ale bynajmniej czas zleci fajnie
 
elena troskliwy az za nadto ,ale fajnie sie tak czuc ,wlasnie zaraz bedzie jak swoja malo polozy a troche km ma:)

fikusek to nie fajnie,widzisz moglas sie fajnie pobawic a moze innym razem sproboj gdzies do knajpki na piwko usiasc i pogadac,tez mozna fajnie czas spedzic i sie odprezyc
 
elena troskliwy az za nadto ,ale fajnie sie tak czuc ,wlasnie zaraz bedzie jak swoja malo polozy a troche km ma:)

fikusek to nie fajnie,widzisz moglas sie fajnie pobawic a moze innym razem sproboj gdzies do knajpki na piwko usiasc i pogadac,tez mozna fajnie czas spedzic i sie odprezyc
od czasu do czasu wychodze ze znajomymi:) ale na syskoteke juz nie pojde:-D w poniedzialek planuje wyjscie z kumpela bo za pare dni do belgi wraca:-(
 
carlaa znam to, znam ;) Moje dziecko tez strasznie charakterne i czasami mam ochote sie schowac i nie przyznawac ze to moje tak sie drze :/

Ale ogolnie dziec bardzo dobrze przezyl weekend u kuzynki. fajnie sie bawila, nie plakala za mama...jest dobrze, a spodziewalam sie ze moze robic jazdy.

Ja juz po romantycznym weekendzie - bylo cudnie. Kocham mojego faceta i nie chcialabym zadnego innego. O wszystkim mozemy pogadac, jest bardzo madry, dba o mnie jak nikt dotad i ogolnie ma jeszcze kilka innych zalet o ktorych na forum pisac nie wypada ;P Zaluje, ze tak krotko bylismy, no ale jeszcze sporo wycieczek przed nami. Ja zmeczona jestem totalnie, wczoraj zasnelismy o trzeciej,a dzisiaj rano juz jechalismy do wro, bo moje slonce gralo mecz i musial byc po poludniu.

Carlaa, ja tez za weselami nie przepadam i nie chce! bede kombinowac cos innego :)

fikusek tez sie juz czasem czuje za stara na takie dyskoteki...same malolaty, glosno ze pogadac nie mozna i nie moja muzyka. takze rozumiem Cie doskonale.

rosi ja sie zgadzam z carlaa...My chowamy tez od urodzenia bardzo samodzielnie, jak Elena. Za Mloda juz daaawno nie chodze na placu zabaw - sama sobie radzi. Na rowerku zaiwania ze jak nie pobiegne to nie dogonie. Kontuzje byly, ale nie robimy z tego afery :) Na szczescie S. sie zgadza ze mna, ogolnie mamy dosc podobne podejscie do dzieci (no, moze czasem pozwala sobie za bardzo wchodzic na glowe, ale nie przeszkadza mi to. az milo popatrzec;)
 
my wczoraj posiedzielismy do 3 i gadalismy ,do wielu spraw mamy podobne podejscie ale jest jedno ale np, jego corcia jedynaczka i inaczej chowane niz moje dwa razem wziete, jego mala nigdzie nie idzie sama a ma tyle co moja,wszystko co chce a na slowo nie reaguje smiechem i dzisiaj zrobilismy eksperyment,kuba zostal a my wzielismy dziewczynki i pojechalismy zwiedzac :) juz w aucie zaczynala marudzic i mowie nie denerwuj taty i nie rozpraszaj bo bedzie wypadek a ona swoje,i tak powtarzalam trzy razy i mowie j zatrzymaj sie ja dalej nie jade,wysiadlam na stacje,poszlam sobie kawe wypic i przyszla i mowi ciociu mozemy jechac ja juz nie bede przepraszam, mowie nie masz za co ale patrz ze jada inni w aucie z toba,sluchajcie jak zaczela z moja mala gadac to tylko bylo hihihihi i achachchchch,j usmiech od ucha do ucha i j mowi dziekuje ,potem dalam malej pieniazki i mowie idzcie nam kupic gorfy a sobie lody ,to zrobila oczy , mowie wam 7 letnie dziecko a zero samodzielnosci i wszedzie za reke, wiec dzisiaj miala szkole i na koncu powiedziela ze chce wszedzie z nami jezdzic i z kuba bo mama to jej na nic nie pozwala i nie zwraca na nia uwagi,
mowie z ciocia tak nie ma,jestescie w trojke ale trzeba was ogarnac,wiec milo spedzilsmy dzien,ja sobie odpoczelam ,znowu sie nagadalismy i tylko szkoda ze czas tak leci szybko

charlene to super ze tak wam sie uklada ,a powiedz mi macie daleko od siebie i co twoi rodzice ????????
carla bo ludzie co nie ktorzy robia na pokaz dla innych a potem tak maja, porazka juz bym sobie wolala auto porzadne za to kupic albo cos
 
Carla mi tez by bylo szkodac wydac tyle kasy na wesele...

katerinka to mieliscie szkole zycia:) no ale dzieki tobie to moze corcia j bedzie stawala sie bardziej samodzielna:) super ze sie dogadujecie:)
 
reklama
Do góry