reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

wrocilismy ale jaki relaks mowie wam,wkladajcie rolki i w trase,swietna sprawa i na figure dziala heheh i na odprezenie,czas nam tak zlecial ze szok ,poki co gadami i gadamy i konca nie widac i narazie tepem slimakowym trwa znajomosc ale nie wyobrazam sobie narazie inaczej

yenna a w du,,,,z takim towarzystwem,ty chyba sama wiesz najlepiej co masz robic,nie nawidze takiego narzucenia
mala witaj na forum,w innych watkach jest wszystko opisane co i jak :)
masz jakas rodzine pomoc
 
reklama
katerinka dawno nie widzialam siedziska na rower montowanego z przodu, ale wydaje mi sie, ze te montowane z tylu sa na dluzej. ja moje kupowalam w takim duzym sklepie samochodowo-narzedziowym. nie jest jakies wypasne i zaplacilam za nie stosunkowo malo. ale jestem zadowolona i ciesze sie, ze sie nie pokusilam za placenie wiecej w sklpeie rowerowym. moim zdaniem w krzeselku wazne jest by zapiecie bylo solidne i antydzieciowe. no i siodelko bylo dobrze zamortyzowane, czylwane nie na bagwera tylko do ramy pod siodelkiem roweru - tak by wisialo nad bagaznikiem :tak:
weszlam sobie wlasnie na allegro i obejrzalam foteliki rowerowe. ja mam cos w tym stylu:
http://allegro.pl/fotelik-rowerowy-babymaxi-basic-najtaniej-wyprzeda-i1704923728.html
a foteliki montowane z przodu kosztuja prawie 4 razy tyle...
 
Ostatnia edycja:
Witam,

dziekuje za odpowiedz i zarazem dolaczam sie do forum:)
Jutro ide pierwszy raz do adwokata, napisze co i jak.
Ktoś pytal czy mam pomoc w rodzinie, mam w zakresie finansowym, ale sad to juz moja dzialka i niekwapie sie do chwalenia o stanie cywilnym ojca dziecka...niestety naiwnosc moja siegnela granic, a za glupote i dobre serce sie placi:(
milego wieczoru Wszystkim:)
 
katerinka z jednym problem to z drugim dobrze, za pieknie chyba by bylo jakby sie tak wszystko ukladalao eh to zycie, ale najwazniejsze ze przyjemnie spedzasz czas w milym towarzystwie wraz z dzieciaczkami :):)

mala 31 ja z tego co pamietam to raczej nie da sie wniesc i ustalic tylko alimenty bez ustalania ojcostwa, niestety najpierw musi sie to odbyc zeby moc od ojca dziecka wymagac roszczen alimentacyjnych, fajnie by bylo bez tego ale niestety prawo dziala inaczej w kazdym badz razie zle nie jest na takiej rozprawie i jakos ci to zleci

a co do auta to tez sobie nie wyobrazam juz zycia bez niego, wygoda jak nic chociaz teraz po porodzie zamierzam tylko z 4 kolek swojego krolewicza korzystac i swoich autonog :) wkoncu tzreba bedzie zrzucic te zbedne kilogramy :zawstydzona/y::zawstydzona/y: a posiadam seata toledo i jestem mega zadowolona 5 drzwiowy bagaznik full wypas wszystko wlezie a bralam szzcegolnie pod uwage przy kupnie na bagaznik zeby mi wozek spokojnie wszedl a wczesniej mialam stara fieste to tragedia nawet zakupy wieksze to lipa zeby je pochowac. Co do utzrymania to niestey to paliwo nieszczesne najgorsze jest ale powiem wam ze to juz dziala na takiej zasadzie ze jak juz masz auto to i tak znajdziesz pieniadze na utrzymanie go pomimo podwyzek

u nas dzisiaj upal nieziemski a mnie juz coraz ciezej ale juz coraz blizej konu :):-)
ach i kilka fotek w galerii :)
 
Nie no ja wiem, ze nie mozna bez potwierdzenia ojcostwa z jego strony, ale chodzi mi o to, ze ona wie, ze to jego dziecko i jego podaje o alimenty, jesli on bedzie chcial badan to je zrobi, po co ona ma sie z tym wychylac ?;d
 
Carla ja juz w tylu miejscach nieudanych pracowalam, ze chyba teraz juz powinnam dostac cos dobrego :) ja tez mam astre :) a w sumie mamy, bo to samochod rodzinny ;) ale nie wiem jak bede jezdzic do pracy ;/ ojczym bierze go zawsze, wiec mi zostaje komunikacja miejska ........ nie wyobrazam sobie tego teraz ;/ no ale samochodu nie chce kupowac na siebie, bo to za duzy wydatek :/
Katerinka z tego co wiem, to zeby dostac kuroniowke, trzeba pracowac chyba pol roku i miec nienaganne zarobki ;) na wychowawczym mialabym za male zarobki, zeby dostac kuroniowke, wiec nawet sie nie staram :) juz raz sie staralam (po macierzynskim) i mi powiedzieli, ze raczej nie dostane, bo za niskie zarobki mialam (a moze pamietasz ile placili mi w hotelu? :eek::no:) ja wlasnie dzis widzialam faceta jak jechal z dzieckiem na rowerze. Mail swietny fotelik, moze nawet taki, jaki pokazala Krropelka. W kazdym razie ja nie jezdze na rowerze (pewnie dlatego, ze nie mam :-D), a nie widze na dodatek Nikosia w takim foteliku, zaraz chcialby gdzies wyjsc, wiec ja dziekuje :) ale zapraszam do mnie, ode mnie sa 2 minuty do sklepu Decatlon, a tam na pewno sa takie foteliki :D Mam nadzieje, ze jezdzilas po chodniku na rolkach!!!!! Pamietaj, ze za jazde po drodze rowerowej na rolkach, mozna dostac 50zl mandatu!! Ostatnio sie o tym dowiedzialam co jest straszna bzdura, ale co ja moge zrobic? :/
Mala_31 niestety wszyscy zgromadeni na tym forum zle trafilismy, ale trzeba zyc dalej, wziac sie w garsc i pedzic przed siebie, jak nie dla siebie, to dla dziecka!! Widze, ze Ty masz chyba dobre podejscie do tej sytuacji, a to bardzo wazne. Ile Twoja Dzidzia ma i jak sie nazywa?? Oczywiscie witam na forum i trzymam kciuki za jutrzejsza rozmowe z prawnikiem!!
 
Ostatnia edycja:
honey aaaa no to tak , zle zrozumialam, kobiecie zazwyczaj nie sa potzrebne badania dna bo wie kto jest ojcem tylko oni sa tacy "plytcy" do tych spraw ale i tak na rozprawach przyznaja sie bez zadnego ale jak slysza kwote badan :)

a my juz idziemy lulac dobrej nocki :):) od nas trojeczki :)
 
mloda a mi mowili ze mozna po wychowawczym jka byl platny bo skoro konczy ci sie np umowa i nie przedluza to idziesz na kuronia ,wez teraz sie zakrecilam,wiesz ktos cos na ten temat :szok: bo zgine w butach jak nie dostane umowy ,siet
a jezdzilismy po rowerowej,fajnie gladko
krropelcia dzieki za linka ,u mnie taki fotelik grubo ponad 100zl
 
laski ja teraz jestem na wychowaczym,w pracy ma umowe na czas nieokreslony ale jak bym wrocila i by pracy nie bylo to bedzie mi sie nalezal zasilek dla bezrobotnych czy jakos tak?
 
reklama
mloda dla mnie rower jest podstawowym srodkiem transportu. ale to chyba typowe dla szwecji. ja sobie obecnie nie wyobrazam nawet zebym miala sie po miescie poruszac bez roweru. wsadzam Filipa i w niecale 10min jestem w przedszkolu, zawracam i w niecale min jestem w pracy. a Filip mimo roznych atakow buntu nie mial szans sam sie uwolnic z fotelika, zapiecie jest solidne a pasy zaciesnilam by nie mial luzow :tak: fajna sprawa. a w moim miescie odkad tu mieszkam czyli ponad 6 lat ani razu nie jechalam autobusem :tak: zima byl hard core, ale teraz to luzik :tak:
 
Do góry