reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Hej!! Nikos znowu chory :( obudzil sie ze strasznym "szczekajacym" kaszlem, poszlam z nim do lekarza ..... niezyt krtani :-( dostal syrop, ktory jest strasznie niedobry (bralam go kilka miesiecy temu), no i ciezko mi go podac :/ pierwsza dawka jakos poszla, ale bez zaksztuszenia sie nie obylo, druga dawka ..... tregedia, Nikos jak pluc pasty nie umie, tak nauczyl sie pluc syrop :/ wiec cala druga dawka poszla na ubrania i podloge, ale zaraz podalam mu (sporo mniej) znowu syrop, bo przeciez wziac musi ..... no i zaraz kolejna dawka, az sie boje pomyslec co bedzie sie dzialo :-( a bratanica ..... juz w sumie lepiej, ale ciagle a temperature .... napisalam do jej mamy (dla tych co nie wiedza, moja niedoszla bratowa zostawila mojego brata jak Ala miala 1,5 roku ;/), a ona do mnie zadzwonila i powiedziala, ze mam jej zrobic herbate ziolowa i rozlaczylo, bo chyba zasiegu nie miala, ledwo ja slyszalam ..... ale co ma herbata ziolowa do wysokiej temperatury od 3 dni??? Zastanawiam sie czy ona tego nie ma od zeba. Wypadl jej mleczak dokladnie tego dnia co dostala temperatury, z reszta juz inny wychodzi, wiec musial wypchac mleczaka ;) oby to bylo to, a nie niezyt krtani jak u Nikosia ...... jejku tak mi go zal, ledwo mowi :(
Tort zamowilam wracajac od lekarza. Troche mnie denerwuje, ze nie maja przykladowych zdjec tortow, w sumie musialam sobie go wyobrazac, sporo mi podpowiedziala pani pracujaca w cukierni :) w kazdym razie bardzo tanio, bo tylko 30zl za kg :D chcialam zamowic w Sowie, bo tam robia bardzo ladne torty, ale jak przeczytalam opinie w internecie (glownie o Sowie w Trojmiescie), to az sie odechcialo :/
Rosi haha usmialam sie z tego "baba" :) mi Nikos tez ucieka na spacerze i nie wiem jak go tego oduczyc, raz bylam z kolezanka na spacerze, ona ma syna prawie rok starszego, ale jest tak grzeczny, ze az pozazdroscilam jej hehe spokojnie szedl kolo wozka, pozniej wszedl spokojnie do wozka ..... no dziecko idealne :-D niestety na razie chyba trzeba przeczekac ten okres ;) Ja staram sie naklonic znowu Nikosia do mycia zebow ;/ jakos mu sie odwidzialo i musze sie na prawde starac, zeby umyl zeby :/ poza tym ma na jedynkach jakies szare plamki i nie wiem czy to jest po prostu niedomyte, czy to moze prochnica butelkowa? ;/ ehh trzeba bedzie isc do dentysty, moze przy okazji i ja sobie cos zrobie, bo mam wrazenie, ze moje zeby krzycza, ze chca wyjsc :-D
Krropelka oj szkoda, myslalam ze jeszcze sie troche posmiejemy :/ a co sie stalo ze szanowny tatus siedzi w areszcie?
 
reklama
Kochani zastanawiam sie czy nie dac malego chociaz na kilka godzin w tyg do takiego jakby przedszkola wiecie o co chodzi. Juz nie mam sily po prostu. Jestem z mama caly czas, ale nie da sie, on ciagle wrzeszczy i non stop to damo DAAAAAAAAAAAJ i to z takim wrzaskiem. Tylko nie wiem jak jest w takich punktach, czy dzieci sa normalnie traktowane, bo wiadomo, ze przy rodzicach to inaczej, czy nie bedzie lapal chorob itd, i czy jest to warte tego zachodu, ale juz nie mam po prostu sily. :(
 
honey ja alana tez zawdozilam do prywatnego przedszkola,np jak jechalam z kumpela na zakupy:-) bardzo mu sie tam podobalo,opieka rewelacyjna i nie zachorowal ani razu po przedszkolu.
 
mloda1 zarejstruj się w tych portalach infopraca itd czasami mi coś ciekawego wyskakiwało, ale wiem jak to jest jak nie szukałam pracy w Gdańsku wydawało mi się że jest tego pełno :-) no ja za rok znowu będę szukać.... ale to za rok ;-)
2 latka to już gentelman a co na prezent??????? No i zdrówka dla dzidziolów
honey01 warto dać między dzieci moja koleżanka jak miała problemy z córką dała do przedszkola i duże postępy mała zrobiła, wiesz w grupie się obserwują, dostosowują itp i
 
mloda co do tatusia napisze jedynie tyle, ze za niewinnosc nie siedzi. i licze na to, ze wkoncu ktos mu sie porzadnie dobierze do skory. poki co sprawa w toku wiec co bedzie niewiadomo.
jaki prezent kupilas Nikosiowi?
carla ale oplacalo sie czekac ten miesiac. przynajmniej masz wkoncu sensowna robote w ktorej mozesz sie rozwijac i nie musisz juz z miejsca szukac kolejnej.
no no no. widze, ze sie rozkrecasz z dziecmi :-). ja tez uwazam, ze dwojka dzieci lepiej sie wychpwuje niz jedno. ale mimo wszystko nie pokusze sie juz o drugie...
 
Ja pewnie porządnie sie zastanowię nad następną ciążą. Chciałabym mieć jeszcze dzieci, choć z biegiem czasu odsuwam to w dalszą przyszłość. Wszystko miało być elegancko,a wyszło jak wyszło. Chyba tym razem bardzo wysoko ustawię poprzeczkę.
 
Ja pewnie porządnie sie zastanowię nad następną ciążą. Chciałabym mieć jeszcze dzieci, choć z biegiem czasu odsuwam to w dalszą przyszłość. Wszystko miało być elegancko,a wyszło jak wyszło. Chyba tym razem bardzo wysoko ustawię poprzeczkę.

Nie ma na to reguły Elena. Ja też myślałem o bardziej licznej rodzinie, i szkoda że mój misiek został jedynakiem. Ale jak sobie pomysle, że mogło by sie powtórzyć ... :( :( :( ... Szkoda mówić
A każdy ma marzenia, wiec ja tez czesto błądze w myslach, z pełną rodziną i małym dzidziusiem :)
U nas wszystkich miało byc elegancko, i niestety nie wyszło
 
mam pytanie do was. Co myslicie by storzyc watek gdzie bedziemy umieszczac swoje i dziecziaczkow zdiecia? kilka mamusiek sie nam tu pokozalao:-) fajnie widziec z kim sie pisze:-) to tylko propozycja i czekam na wasze opinie:-)
 
Ja nadal w dwupaku. 6 dni temu szyjka miała 3 cm, wczoraj już 1,8. Skierowanie do szpitala mam, najpóźniej mam się zgłosić w poniedziałek. I chyba będą mi zakładać ten balonik. Boję się jak cholera.
 
reklama
Do góry