reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

jamis, ja również wyleczyłam mojej niuni skórne zmiany mąką ziemniaczaną, a dokładniej krochmalem.
Nie wiem jak to w ogóle możliwe, ale lekarz po skończeniu przez Zuzę 5 miesięcy kazał dodawać po 1 miarce mleka dwójki, no ok rozumiem, ale od tej dwójki mi niunie zaczęło ostro wysypywać ;/ Lekarz powiedział, że ewidentnie to jest żywieniowe i żebym zmieniła mleko. Wróciłam na Nan, kilka kąpieli z krochmalem i wszystko jest jak trzeba :)
 
reklama
Wiem ze jestem nie do zniesienia, ale ja bym musiał i chciał wiedzieć wszystko.
Masz sprawdzone leki tylko na kilka chorób, na które Oliwia chorowala ... gorzej by bylo gdyby zachorowala na cos na co trzeba by bylo brac nowe leki (tfu! tfu!). I wtedy - znów eksperymenty co może a co nie może ?
Ja bym tego tak nie zostawił ....
 
devil we wrzesniu mamy testy u alergologa, i zoabczymy czy w tych testach cos wyjdzie jezeli chodzi o leki... a tak radzimy sobie dosc dobrze,a najlepiej kiedy mlodsze pokolenie nie choruje:) wtedy jest super.
candy gdzies mi tutaj wpadly w oko tipsy ktore robisz, te kolorowe jak dla mnie rewelacyjne:)
 
Obawiam się że zrobicie tylko testy na alergeny naturalne (wnioskuje po terminie testów - wrzesień), .. nie wiem jak jest z chemicznymi ... ktoś może się dołączy i opowie.
Na ogół robi się tylko te na roztocza i pyłki, czasami pokrmowe. Ale chcemiczne są bardzo drogie i wiem, że nie często sie je stosuje.
Ale staraj sie ollka22.

na pazurki się nie załapię :( candy ... przykro mi .... ale pooglądam chętnie
 
devil wiemze czesto te testy chemiczne robia nie alergolodzy ale dermatolodzy, kiedys mialysmy super panai dermatolog ale wyjechala gdzies i testow sie nie doczekalysmy.
a teraz ciezko trafic na dobrego lekarza niestety
 
Zgadza sie. Coraz częściej nawet prywatnie traktują nas przedmiotowo ollka22. Ale problem z przyjmowaniem tych leków jest poważny. Więc szukajcie ... tu nie można sobie odpuścić.
 
Ja u siebie nie mogę złego słowa powiedzieć na lekarzy.
Moją niunię prowadzi pediatra ten sam co mnie kiedyś. Kiedy mu powiedziałam, że nie mogłam brać witaminy D3, i nikt u mnie w rodzinie od razu mi załatwił wizytę w poradni metabolicznej. Opowiedziałam o swoich uczuleniach i dawał skierowania na różne badania.
Wiem, że mi się po prostu trafiło, a jak jest w większości ! doświadczałam tego jak mieszkałam u ex'a ;/
 
Ja tez mam swojego pediatre. W prawdzie 80 za wizyte ale wiem z kim rozmawiam. Wiem, że mogę telefonowac o kazdej porze dnia, ze odbierze, ze wyjasni, pokieruje ...
Od trzech lat ten sam ... Wczesniej bylo to roznie ...
 
reklama
devil fakt jest to problem kidy choroby pojawiaja sie czesciej.
my juz na dworze jestesmy ja tylko sprawdzam czy net mi lapie ale super jest zasieg.
milgo popoludnia
 
Do góry