reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Charlene ja ostatnio uslyszalam od mojej pediatry, ze nie powinno sie specjalnie isc do chorego dziecka (wlasnie o ospie mowila), bo ospa to nie tylko choroba, ale tez ogromne powinklania ...... nie wiem czy chciala mnie namowic na szczepionke (i tak nie bede brac, co juz dawno jej mowilam), czy rzeczywiscie tak jest, ale w kazdym razie, odradzala mi odwiedzanie dzieci chorych na ospe. Ja tam wole poczekac, wszystko w swoim czasie :)

Jesli chodzi o dawanie drugiej szansy, to jest roznie. Ja dalam i poki co jestem szczesliwa :) Choc wiem, ze nie kazdemu sie uklada juz po takim rozstaniu (z moja pierwsza miloscia po "drugiej szansie" juz nie bylo tak jak wczesniej :) ), ale sa rozni ludzie. Moze dlatego, ze ja z K. nie przechodzilismy tego co Wy :/ Z reszta zawsze podkreslalam, ze strasznie zle sie czulam sama w ciazy, ale jak czytalam (szczegolnie te pierwsze), Wasze posty o exach, to czulam, ze ja wcale nie mialam zle, bo to co Wy przeszlyscie, jak dla mnie bylo porownywalne do piekla. Wezmy za przyklad Nasz twarda Katerinke! Ile ona przeszla z tymi swoimi dwoma chlopcami ;/ tyle dobrego, ze sama da sobie rade, a jak trzeba to i wyzwie ;) Jednak uwazam, ze kazda z Nas ma cos zapisane i jesli nie ten, to kolejny (koniecznie lepszy!) :) Pozdrawiam :***
 
Ostatnia edycja:
reklama
charlene mojej kolezanki mala miala ospe i nie chodzilam tam z malym,nie chcialabym zeby teraz przechodzil,im dziecko wieksze moim zdaniem to lepiej znosi a przedszkolne chorowanie na jedno dziecko dziala a na drugie nie,
wiec moja rada nie idz ,bo ospa nie zawsze przechodzi ladnie
mloda no ja bym mogla ksiazke pisac ,ale moze juz dzieki temu wiele rzeczy przyjmuje na lekko,
dobrze ze ci sie uklada z tym twoim,a co on na wyjazd?


a i wiecie co kupowalam dla malego emulsje do kapieli-czy to oilatum,balneum,i inne co bylo w promocji ale to nie dzialalo jakos szczegolnie i w koncu trafilam na emulsje do kapieli LINOMAG..nie całe 8,50 zl a dziala naprawde dobrze:)kupilam w aptece
 
Ostatnia edycja:
Na mnie Balneum działało, bo ja mam AZS, ale cena jest... ładna w porównaniu z tym co piszesz. Będę pamiętać w przypadku krytycznych momentów ;-)
 
Na mnie Balneum działało, bo ja mam AZS, ale cena jest... ładna w porównaniu z tym co piszesz. Będę pamiętać w przypadku krytycznych momentów ;-)

Ja ostatnio zaczelam myc w zwyklym szarym mydle,bo finansowo nie wyrabialam na tych specyfikach.Narazie jest dobrze,czasem pojawi sie jakis pojedynczy liszaj.A po kapieli tylko zwykla oliwa z oliwek smaruje albo mascia cholesterolowa.Najtaniej mnie kosztuje i poki co dziala.Ciekawe na jak długo?

Aha to mleko na racepte.Wrrrrrr.Nikt mnie nie poinformowal ze alergolog musi wypisac zlecenie stale dla pediatry by przepisywala.Nawet sam doktorek mi nie powiedzial.I teraz mam problem.Bo owszem pediatra przepisuje ale bez znizki bo podobno nie moze jak nie ma zlecenia.I płace za puszke 22 zl:(A moje dziecko cos sie ostatnio przestawilo tylko na mleczko i nic innego nie chce.Wiec taka puszka starcza zaledwie na 3 dni:(
Teraz musze czekac kolejnej wizyty az do 21 czerwca by to zlecenie dal.Bo wczesniej nie da rady umowic sie na wizyte.Buuuuu

No i wkoncu zamowilam spacerowke-parasolke na allegro.Ja tam ide po najtanszych kosztach tym bardziej ze policzylam ze ewa pewnie w niej bedzie jezdzic ok roku(moze nawet mniej bo zima to pewnie na sankach)wiec nie chce kupowac czegos cudownego i eleganckiego.Kosztowala mnie 110 zl.Kurcze i dopiero mi sie przypomnialo ze juz drugi tydzien mija a ja jej jeszcze nie otrzymalam.To jest sklep wiec chyba facet nie wyroluje mnie.hmmm
 
charlene Martynka miała niedawno ospe. i wcale tak lekko nie przechodzila. zsypana byla strasznie. a zarazila sie od sąsiadki syna. on miał moze z dziesiec krostek. a Martyna nawet nie zlicze. do tego gorączka 40stopni dochodzila. jeść nie chciała. dużo spała.jeszcze w pampersach jest, tam krosty zbabrały sie sstrasznie i pewnie blizny beda. na wlosach sie krosty jej trzymały miesiac. a blizny ma do teraz. chyba bede musiala czyms jej smarowac te blizny by jej zeszly

moje zdanie nie zarażaj jej specjalnie
 
rosi to sie upomnij o wozek,ja mialam z dnia dzien.
co do mleka.nie musisz chyba czekac na wizyte jesli chodzi w tej kwesti,ja jak zalatwialam pulmicord to bez recepty 89 zl a na recepte i to zlecenie stale 0.1gr:szok: ,i ja podeszlam do pielegniarki tam i powie,wprost ze znow potrzebuje a nie stac mnie na kupowanie takiego drogiego leku i dala lekarzowi i podbil,zapytaj sie szkoda kasy ja mozesz taniej kupowac
 
A u mnie roczkowo hehe. W sobote wyprawilam, rodzinka byla i fajnie :) bylam dzisiaj w sklepie, chcialam mu cos kupic. Ale ceny powalajace !! cos co w tym sklepie kosztuje 210 zl to na allegro 140 nowe !! masakra..

I tak sie zastanawiam co kupic. Czy wszystko ? Pokaze :

CHICCO QUATRO 4w1 JEZDZIDLO QUATTRO PCHACZ JEZDZIK (1528329588) - Aukcje internetowe Allegro

Fisher Price Garnuszek na Klocuszek K0428 WAWA (1522647547) - Aukcje internetowe Allegro

HIPOPOTAM HIPCIO FISHER PRICE JEŹDZIK CHODZIK (1532556215) - Aukcje internetowe Allegro

Chicco Dwujezyczny stolik Mowiacy ogrod firmy +BON (1528456684) - Aukcje internetowe Allegro

No i juz sama nie wiem co bedzie dobre, nie chce jakiegos dziadostwa kupic, zeby tylko bylo kupione i stalo

aaa no i "ex" sie do mnie odezwal... wypisywal smsy, nie chcial sie przedstawic, ale chcial sie spotkac, wyjasnic "rozne sprawy" ja mu napisalam, zeby SPIER***** na roczek nic zadnego sms-a ani nic :) no i dobrze. Teraz juz jestem pewna na 100%, ze jemu chodzilo tylko o mnie, o kontrolowanie itd, a nie o dziecko, ktore go wcale nie interesi. Wiec juz nie mam zadnych wyrzutow( w sumie chyba nigfdy nie mialam)
 
Ja ostatnio zaczelam myc w zwyklym szarym mydle,bo finansowo nie wyrabialam na tych specyfikach.Narazie jest dobrze,czasem pojawi sie jakis pojedynczy liszaj.A po kapieli tylko zwykla oliwa z oliwek smaruje albo mascia cholesterolowa.Najtaniej mnie kosztuje i poki co dziala.Ciekawe na jak długo?
A doszłaś do tego, po czym liszaje wychodzą? Jakieś czynniki alergizujące? Jak się wie, to jest z górki, że tak powiem, wtedy AZS tak bardzo nie dokucza :-)
 
reklama
A doszłaś do tego, po czym liszaje wychodzą? Jakieś czynniki alergizujące? Jak się wie, to jest z górki, że tak powiem, wtedy AZS tak bardzo nie dokucza :-)

Podobno po nabiale i jajkach i kurczaku.Ale czasami wyskoczy jej cos mimo ze tego nie podawalam.Byc moze byly jakies sladowe ilosci w czyms co podawalam,nie wiem za bardzo.Zastanawiam sie czy mozna podawac jogurt naturalny.Jedni mowia ze mozna inni ze nie:confused:

Katerinka,a ztym zleceniem stalym to musze byc z dzieckiem u lekarza czy wystarczy ze sama sie pofatyguje?
 
Do góry