reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

jaimis nie musisz odstawiac ekstra chrzcin najwazniejsze aby dziecie bylo ochrzczone ja tam tez nie jestem zbyt religijna ale to jednak powinno byc w zyciu malca samo pozniej wybierze swoje zycie religijne takze wystarcza ci chrzestni i najblizsza rodzina nawet tylko dziadkowie i rodzenstwo a czas leci nieublagalnie szybko nie obrocisz sie jak juz szkola cie bedzie czekac i komunia:):):):
 
reklama
dziekuje dziewczynki bardzo nam milo:)
Margolcia nom mala rosnie :-) mój grubasek heh a co do łożek to są b.fajne ale ja u siebie zdjęłam przewijak bo jakos malo stabilny sie wydaje...
 
mlodaMama1987 tylko myślałam że to będzie bardziej szczęśliwe wydarzenie nie wiem czy tatuśka zapraszać ma jutro przyjechać bo nie przyjechał wczoraj na pierwsze imieniny :no:

Muszę z nim porozmawiać jak on sobie to wszystko wogóle wyobraża, ostatnio mi pisał że tęskni a potem telefon wyłączył jak się czegoś zaczęłam czepiać, chyba już najgorsze bóle i tęsknoty mam za sobą i zaczynam nim być coraz bardziej zmęczona jak bym rozmawiała z 10 latkiem, on chyba zaczął dziecinnieć :confused2: Ale chyba jak ma się z kimś dziecko to trudno kogos od tak skreślić....
 
apnoe podzwiam Cie za to ze i tak wytrwalas z nami i wzupełności Cię rozumiem , trzymaj sie i badz dobrej mysli .....

tiptirip wiesz nie wiem ja zdjełam go bo zabieral miejsce i nie był jakos uzywany przezemnie

jamis ja Misia chrzcze 25/04 czyli 2 dzien swiat oszczednie i za jednym zamachem :-) rodzinka i tak sie zjedzie , zarcie bedzie wiec tylko chrzestni dojda i uznalam ze to najlepszy moment aczkolwiek z drugiej strony licze sie z kasa bo 12/06 moj Patryk idzie do 1 komunii św , wiec sama rozumiesz :-)

mlodamama witam Cię , przykro ze jestes kolejna samotna mama ale nie mart sie nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo i tu dostaniesz wsparcie jakiego malo .

Laski a propo chrzcin ... chciala bym by Misio mial garnitur badz frak .... ale ceny mnie przerażaja ( nawet na szafce) ... ma moze ktoraś jakies info , badz sama ma po swoim do sprzedania .. to będe wdzięczna
 
Ostatnia edycja:
ja bez problemo swojego exa skreslilam,nie przezywalam tego rozstania bardzo.Najwazniesze dla mnie stalo sie dziecko.
zgadzam sie w 100 % SWIETA PRAWDA jak on nie potrafil to juz od pocztaku niczym nie mozna go usprawiedliwiac i tlumaczyc

jaimis nie wiem jaka sytuacja jest u ciebie w stosunku "tatusia" do dziecka i jego odwiedzin bo u mnie to pierwsza wizyta byla w 3 misiacu zycia dziecka na 5 min wiec jak nie pokazywal mi sie o dnarodzin choc wiedzial bylo juz po pierwszej sprawie sadowej to ja w ogole nie kontaktowalam sie z nim raz tylko zadwonilam zeby mu powiedziec ze akt urodzenia trzeba stworzyc to powiedzial mi spier**** wiec u mnie to juz finish totalny. Chcrzilam ja w 2 miesiacu. POtem w 8 miesiacu malej byl i 11 tuz przed roczkiem wskruszony ze tyle stracil itd i pierwszy problem a alimentami wiec komornik, a jak pan komornik zapukal do niego to juz nie dziecko w kat powiedzial ze jak wycofam pismo to dopiero przyjdzie i jeszcze poda mnie o widzenia a ja parsknelam mu smiechem w pysk i poszlam dalej. Po tym od razu pozew o pozbawienie praw rodzicielskich rok czasu sady i sprawa wygrana :biggrin2:. Do dzisiaj spokoj

a jesli on ma dobre intencje do malego jest ojcem nie jak mu sie zachce i przypomni to czemu nie ale jak pisalam nie wiem jaka sytuacja u ciebie sama najlepiej wiesz co najlepsze dla was :)
 
Ja jeszcze w ogole nie chrzcilam hehe. Jakos w ogole nie odczuwam takiej potrzeby ;p. A co do roczku. Chcialam zrobic wielka impreze w restauracji, ale teraz tak sobie przemyslalam i doszlam do wniosku, ze po co mam zapraszac osoby, ktore w zasadzie sie malym nie interesuja, zeby tylko pokazac, ze mu zrobilam roczek. I tak zbyt wiele nie bedzie pamietal z tego dnia, a bedzie najblizsza rodzina, zdjecia ladne, zrobie dobry obiad albo jakis catering zamowie, tort i tyle.
 
reklama
Ja jeszcze w ogole nie chrzcilam hehe. Jakos w ogole nie odczuwam takiej potrzeby ;p. A co do roczku. Chcialam zrobic wielka impreze w restauracji, ale teraz tak sobie przemyslalam i doszlam do wniosku, ze po co mam zapraszac osoby, ktore w zasadzie sie malym nie interesuja, zeby tylko pokazac, ze mu zrobilam roczek. I tak zbyt wiele nie bedzie pamietal z tego dnia, a bedzie najblizsza rodzina, zdjecia ladne, zrobie dobry obiad albo jakis catering zamowie, tort i tyle.
no i super :):-)
 
Do góry