reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

mlodaMama1987 powiedz że chyba hormony ci szaleją i że masz trudną sytuację, zobacz jak się będzie zachowywał doktorek.
I oby twój pracodawca okazał się człowiekiem a nie tak jak moi zwykłymi mendami uwielbiającymi podlizywaczy i układy układziki....:wściekła/y:
 
reklama
Tak na szybko jutro więcej napiszę ;) Nie jestem z eksem ( stan na facebooku to żart kuzynki a że rzadko się loguje to tak zostało. ) Nie mogłabym się poniżyć i zaufać temu idiocie, fakt pisze do mnie on często ale śmieje się z niego i to tyle. Liliana po jutrze ma roczek więc przygotowania. I badania mam usg jamy brzusznej itd. Bo zamiast tyć chudnę a byłam u dietetyczki. No i w maju matura ustna z polskiego ( mam nowy temat w zeszlym roku nie podeszlam jednak ) i zapisałam się do zkoły policealnej na technika budownictwa. Pozdrówka i buziaki dla Was dziewczynki ;*;*
ufff to dobrze ze z nim nie jestes:p no ale szkoda ze to zart bo myslalam ze ci sie ulozylo z kims:-)
co robisz na roczek Lili?
 
CIMG0251.jpgmy.jpgA ja chcialabym sie pochwalic foteczkami z moja myszorka:) a.jpg
 
Dziewczyny co robilyscie na roczek ? Ja z rodziny za bardzo nie mam kogo zaprosic, kilka osob tylko, zastanawiam sie czy zapraszac moich znajomych.. i czy robic w knajpie czy w domu. Chce, zeby Maly mial fajny roczek, ale tez nie chce nikogo na sile spraszac. Pomozcie !! :(
 
tiptiriptip piekny widok

honey ja jak pamietam to niespecjalnie wielka uroczystosc robilam, zaprosilam chrzestnych najblizsza rodzine no i chyba przyjaciol dwoch najlepszych, torcik ciacho kawa i pogadanki. I nie zaluje bo dziecio nic nie paimieta a tylko z fotek bedzie widzialo a taka skromna uroczystosc tez byla piekna jak dla niej i dla mnie, wiekszosc pod nia zrobilam wiadomo baloniki sukienusia i dobra zabawa z nia :)

aaa no i w domu :)

zmykam juz spijcie dobrze
 
Ostatnia edycja:
tiptiriptip cudowne zdjęcia pięknych Pań :)

Witam Kobietki, ja chciałam się dziś z Wami pożengać, podziękować za wsparcie jakiego mi udzieliłyście w trudnych dla mnie chwilach, niestety muszę to zrobić - ciągłe zaglądanie tutaj bardzo źle na mnie wpływa...przy każdej wizycie siedze i ryczę i wspominam, że jeszcze miesiąc temu sama miałam Maleńswo pod serduszkiem, a dziś panuje tam pustka.
Życzę Wam wszystkiego co najlepsze...zdrowych dzieciaczków, dużo radości przy wychowywaniu i spotkania dobrych mężów i tatusiów (wierzę, że jeszcze tacy dla Nas się znajdą). :* pozdrawiam apnoe
 
Ostatnia edycja:
tiptiriptip cudowne zdjęcia pięknych Pań :)

Witam Kobietki, ja chciałam się dziś z Wami pożengać, podziękować za wsparcie jakiego mi udzieliłyście w trudnych dla mnie chwilach, niestety muszę to zrobić - ciągłe zaglądanie tutaj bardzo źle na mnie wpływa...przy każdej wizycie siedze i ryczę i wspominam, że jeszcze miesiąc temu sama miałam Maleńswo pod serduszkiem, a dziś panuje tam pustka.
Życzę Wam wszystkiego co najlepsze...zdrowych dzieciaczków, dużo radości przy wychowywaniu i spotkania dobrych mężów i tatusiów (wierzę, że jeszcze tacy dla Nas się znajdą). :* pozdrawiam apnoe
kochana tak przykro :-( nic sie nie martw zawsze musi wyjzec slonko najgorsze tylko to ze takie cierpienie zostaje tak wspolczuje strata malenstwa to najgorsze ale moze tak musialo byc choc wiel ze wiele jest pytan dlaczego?
trzymaj sie kochana mocno wszystko bedzie dobrze buziaki
 
reklama
apnoe trzymaj się niestety czasami życie nas nieżle skopie ale potem są piękne chwile i jak najwięcej cudownych chwil
tiptiriptip niezłe z Was laski

honey01 Ty myślisz o roczku a ja przez to zamieszanie z tatuśkiem jeszcze nawet nie ochrzściłam dzidzi. Może roczek zaproś tylko bliskie Ci osoby, a jak dzidzia będzie starsza i będziesz dzieci zapraszać to wtedy w jakimś fajnym miejscu.
A jeśli chodzi o chrzciny ja nie jestem zbyt religijna ale babcia prosi aby ochrzścić i też sama nie wiem kogo prosić, rodzinę, znajomych czy samych rodziców chrzesnych i czy w lokalu czy męczyć się w domu i tym bardziej że straciłam pracę...... ahhhh... ktoś ostatnio robił "bibę" taką z obiadem ile za osobę wyszło?
 
Do góry