reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Dzieki agazoja za rade. Ja to czasami zachowuje sie jakbym w ciazy nie byla, a zreszta wszyscy dookola powtarzaja mi ze ciaza nie choroba. Eh, ale jak widac uwazac na siebie bardziej trzeba. Tak tez zrobie, a jutro pogadam z lekarzem i go o wszystkim poinformuje.
 
reklama
KABARETKA -owszem, ciąża nie choroba, ale czasami trzeba byc bardziej ostrożną i "łaskawszą" dla siebie i swojego ciała; w końcu nosimy w sobie nasze kruszynki;
spokojnej nocy dla wszystkich brzuchatek :))
 
Hej mamusie...u mnie znowu dolina...wiecznie kłócę się z M...dodatkowo Nicole zaczyna mi kaszleć,poza tym miała gorączkę,ale udało mi się ją zbić.A mnie boli strasznie dolna dwójka...

Kabaretko nie przemęczaj się tak bardzo... Musisz się troszkę oszczędzać.

Mikaldo to super,że udało Ci się znaleźć tanią hurtownię.

AdiLeo to dobrze,że ta maść Ci służy:tak:. A jak Haneczka i myszkowy tatuś??
 
Co tu tak pusto :dry:. Zaczynam dzień więc życzę wam brzuchatki i nie tylko,miłej środy :-). Mnie się ona nie najlepiej zaczęła bo pół nocy nie przespałam z bólu brzucha,chipsów się wczoraj najadłam i mi zaszkodziły.Wogóle jakoś nie najlepiej się czuję,to chyba przez to niskie ciśnienie i ta pogoda...
 
Witam wszystkie mamusie:)
Milkada lepiej nie jedz chipsów bo po nich naprawde jest źle ja kiedys jeszcze cole do tego dodałam i masakra.Dzisiejsza noc też była tragiczna wogóle spac nie umiem od paru dni sni mi sie "tatuś"szkoda gadać:(dzisiaj jakde do lekarza na wizyte ciekawe co powie na to,że okulistka napisała mi że mam miec cesarke.A jak to wogóle jest z tą cesarką bo jak naturalny poród to dostajesz bóle i jedziesz do szpitala a jak tu?
 
Witam Was! Mnie tez jakos glowa boli, jak nie wypije z rana kawy to jakas taka nieprzytomna jestem. Ale juz nie moge spac tak dlugo, jak wczesniej. Jeszcze 2 miesiace temu wstawalam min o 11, a teraz 8:30 i oczka otwarte.

Mam wizyte u lekarza dzisiaj, wiec poznam mojego prowadzacego - niech lepiej jakis przystojny bedzie :-D;-) Zdam relacje wieczorem co i jak.

A przy okazji moze zajde do sklepu popatrzec na ciuszki dla malucha:-)

Firanka daj znac jak z Nicole.

Milego dnia dziewczyny, pomimo ze jest okropna pogoda - zimno, szaro i do d*** :-p
 
Nicole spadła gorączka po tym jak podałam jej Ibum,ale około 2 w nocy oglądałam sobie tvn style i nagle Nicole zwymiotowała wodą samą,ale naprawdę dużo tego było cała podusia jej mokra,i prześcieradełko nasze też:dry:... obudziłam mamę,i mama ją umyła i przebrała,a ja szybko poszłam zmienić naszą pościel i po nową poduszeczkę Niculi,dzisiaj już wsio oki,poza tym,że kaszle i kicha cały czas. Teraz czekamy za lekarką jakąś prywatną. A ja byłam dzisiaj u ortopedy i powiedział,że opercja póki co nie jest konieczna i wstrzyma się ze skierowaniem do końca lutego:dry:.

AdiLeo a czemu nie chcesz ochrzcić Hani??? Może pisałaś wcześniej,ale musiałam niedoczytać...
 
Witam wszystkie mamusia:)
Pogoda dzisiaj jest paskudna i nastaja fatalnie... Od wczoraj tocze boje przez smsy z ojcem dzidzi. Nie chce sie zgodzic na podpisanie ojcostwa. W zyciu sie nie spodziewalam ze najblizsza mojemu serca osoba tak mnie kiedykolwiek potraktuje... Jestem zszokowana i mowiac szczerze zrozpaczona. Najchetniej zaczelabym z nim wojne ale nie mam chyba sily sie denewrowac.. i nie chce zeby to sie odbilo na mojej kruszynce bo przeciez ona jest teraz najwazniejsza.
 
reklama
Fiaranko daj znac co lekarz powiedzial. Biedna ta Twoja mala. :-(

AdiLea rozumiem Cie, tez nie jestem katoliczka, ale pamietaj to jest twoja decyzja, chociaz czesto wszyscy uwazaja ze wiedza lepiej (tym bardziej ze my mlode jestesmy). Nie daj sie, jak nie chcesz to nie daj sie przekonac. :tak:

Mola1 jesli nie chce podpisac, uznac dziecka to powiedz mu ze jego wybor, ale w tym wypadku podasz go do sadu o ustalenie ojcostwa, za co sie placi i to nie malo, a jesli okaze sie ze on jest ojcem, to na niego spadnie obowiazek zaplacenia. Wiec ma wybor, albo idzie na reke tobie i sobie, albo chce to zalatwiac w sadzie. I pamietaj nie denerwuj sie, bo szkodzi malenstwu. :-)

A ja jestem po wizycie u lekarza, moj nowy lekarz prowadzacy jest super, taki cieply, mily i fachowy. Zalecil duuzo odpoczynku, a tak poza tym wszystko jest ok. Podejrzal dzidzie na chwile :blink:
 
Do góry