reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

AdiLea ta hurtownia jest na ul.Długosza 2-6 Bajka się nazywa :-).Są niedrogie rzeczy,więc chyba warto :-)
Kabaretka a zakupy robiłam w c&a tam kupiłam 2 pary bodów :-) w smyku koszulkę :-) a w cocodrillo rampersa :-) wszystko na przecenach :-).Wydałam jakieś 50 zł :-) więc chyba nie dużo :-). Jak tam twoje samopoczucie dzisiaj ?
 
reklama
Witam,
Serdeczna kolezanka powiedziala mi ostatnio: "teraz bedziesz musiala spotkac feceta o wielkim sercu... Zeby znalazlo sie w nim miejsce i dla Ciebie i dla Twojego dziecka". Zapadly mi te slowa w pamieci. Zycze Wam dziewczyny zebyscie znalazly takich wlasnie partnerow:)
 
Milkada chyba lepiej. Zobilam generalne porzadki - uff ale sie zmeczylam. I przygotowalam szuflade na rzeczy babla. Poukladalam tam jego ubranka, buciki (mam jedna pare kupiona w anglii) i jakies pierdolki. Tak lubie patrzec na te malusie slodziutkie rzeczy, od razu cieple na sercu sie robi. Powiadasz ze kupilas na przecenach? Hmm... w Warszawie praktycznie juz nie ma przecen (mowie o ciuszkach dla niemowlakow).

Mam pytanie pilne: skonczylam teraz odkurzac i dotykam brzusie i jest twardy jak skala, polozylam sie na pare minut masujac i teraz juz jest ok. Uwazacie ze powinnam dac o tym znac mojemu lekarzowi? Wizyte mam jutro.
 
AdiLea tzn ja tak po swojemu, nie mialam pojecia ze nie mozna masowac brzuszka, a dlaczego nie wolno? Ja go tylko tak ponaciskalam delikatnie, bardziej poglaskalam. A takiego twardnienie to zdarza mi sie od czasu do czasu, tylko ze przechodzi po paru minutach zazwyczaj. Tym razem byl naprawde jak skala, wiec sie zaniepokoilam...
 
czy macie jakis inny sposob na mleczko u mnie nie ma polskich produktow a lekarz wczoraj powiedzial ze najpierw mam urodzic(niby wczoraj) a potem myslec o mleku a nie chciaabym dzidzi na formulkach trzymac
 
Witajcie, jestem w 12 tygodniu ciąży i wczoraj kazałam wynosić się swojemu partnerowi i ojcu dziecka z mojego domu. Rodzina i znajomi gadają że to przez hormony, co mnie doprowadza do czarnej rozpaczy. Jeszcze przed ciążą było źle i byłam głupia że liczyłam że się zmieni. No cóż, tak czy inaczej zostałam sama, w sumie na własne życzenie ale mimo to jestem zrozpaczona. Boję się o przyszłość, boję się samotności, nie mam z kim porozmawiać. Może któraś z was poświęci mi trochę czasu na wygadanie się??
 
magze76
trzymaj sie , moze lepiej wam bedzie osobno , a moze on pojdzie po rozum do glowy , ja bylam nawet zareczona ale po wiadomosci o ciazy wszystko sie rozpadlo (mialam wybor dzidzia albo on ) wybralam dzidzie i juz jestem na finiszu bede rodzic lada chwila ( niby wczoraj mialam termin) szybko zleci nawet siie nie obejrzysz a bedziesz miala dla kogo zyc pozdrawiam
 
magze76 tutaj się możesz wygadać :-),wszystkie w pewnym sensie Cię wysłuchamy :-)

AdiLea w Askocie jeszcze nie byłam,ale mam w planach jechać po oglądać :-)
kabaretka też słyszałam że brzusia nie wolno masować,a to że twardnieje to też tak mam na przykład po odkurzaniu albo większym wysiłku.Ale to chyba nic nie znaczy,mam nadzieję.Jak się zrelaksuje od razu przechodzi :-)
 
Dzieki dziewczyny - uspokoilyscie mnie troche, ale mimo wszystko nie czuje sie dzisiaj najlepiej. Jakos tak na brzuszku ciezko i super boli mnie kregoslup. Eh. Chyba przeforsowalam sie sprzatajac.
 
reklama
KABARETKA koniecznie powiez jutro o tym lekarzowi; nie powinnas sie tak forsowac, skoro brzuszek Ci twardnieje; i masowac wtedy tez nie - wystarczy, ze połozysz rękę na brzuszku i się położysz i odpoczniesz; tym bardziej to wskazane, jeśli do tego boli Cie tez kregosłup; nie strasze Cie, ale powiedz o tych objawach lekarzowi; zapisze Ci nospe albo inne tabletki rozluźniające i.... musisz troszkę bardziej na siebie uważać; trzymam kciuki;
 
Do góry