reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

candyc :-D:-D ale rodzice maja wyobraźnie, nie moge, ale ja bym w zyciu na taki pomysl nie wpadla.... zgapie i Martynce bede opowiadac.
bo ona od zawsze wiecznie glodna i ciagle chodzi za mna i wola mama am am

a jak Córcia? juz jej nie meczy tak brzuszek? przypomnialo mi sie w aptece jest do kupienia woda koperkowa, bdb dziala na male brzuszki

fikusek no ciezko jest rano szczegolnie. ale juz sa efekty. nieraz wstanie rano to pampers jeszcze suchy... takze jeden pampers starcza juz Martynce nawet okolo 18godzin bo wysika sie w nocnik. jedynie kupki robi w pampersa... narazie jej nie przekonalam do nocnika.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mi mama opowiadała, że mnie nauczyli nocnika mówiąc, że on lubi siusiu i kupkę i jeśli nie chcę żeby nocniczek nie był chory i głodny to muszę do niego zrobić hehe... Bo mamusia daje mi cycucia i żyje, a ja muszę narobić w nocniczek :) i latałam do niego podobno z przyjemnością mówiłam mu, że mam dla niego am am hahaha

:-D:-D taki motyw byl tez w "I kto to mówki 2":-D
 
I rok starsza prawie :p ale taka jej uroda :) je wszystko, kiełbasa jest na pierwszym miejscu równorzędnie z ogórkami kiszonymi :p

hehe to samo u Alana kielbacha i ogorki:) ale Alan tez wysoki:)z 87 cm ma ,jest taki sam jak 1,5 roczna corka kolezanki:-) ale niestety jest co dziwgac:-)Ale to chlop w koncu:D
Twoja corcia to drobniutka jak na dzieczynke przystalo:)
 
hehe to samo u Alana kielbacha i ogorki:) ale Alan tez wysoki:)z 87 cm ma ,jest taki sam jak 1,5 roczna corka kolezanki:-) ale niestety jest co dziwgac:-)Ale to chlop w koncu:D
Twoja corcia to drobniutka jak na dzieczynke przystalo:)
Racja, facet przecież musi wyglądać ;) Heh, kiełbacha i ogórki to podstawa :D M. drobniutka po mamusi, ale wysoka po ojcu, choć w sumie to dobrze, bo ja mała jestem :p
 
reklama
Racja, facet przecież musi wyglądać ;) Heh, kiełbacha i ogórki to podstawa :D M. drobniutka po mamusi, ale wysoka po ojcu, choć w sumie to dobrze, bo ja mała jestem :p

ja tez wysoka nie jestem bo mam 167 no i dawca tez ma mniej wiecej tyle samo. Mam nadzieje jednak ze maly bedzie wyzszy troche:-)
 
Do góry