reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

No wlasnie pediatra nie wie.U alergologa bylismy w CZD(szpital),a pediatra jest w osiedlowej przychodni.Dala tylko skierowanie i tyle,wczesniej jak prosilam ją o to mleko by przepisala to nie chciala i wyslala to specjalisty.
Wiec dlatego sie zastanawiam czy taki zwykly pediatra moze takie mleczko przepisac.Nie znam sie na tym wiec pytam.Nie wiem czy umowic sie na wizyte czy zrobic tak jak mowicie,ze tel. i prosba o recepte.Bo moze nie wypisze skoro to nie ona zlecila???Troche mi nie pasuje teraz umawiac sie na wizyte bo mam inne sprawy do zalatwiania a ta babka tylko przyjmuje do 12.

Kurcze i tak sie nad inna sprawa zastanawiam.Ex do tej pory placil alimenty przez komornika,teraz sie bulta troche bo komornik co miesiac pobiera od niego 130 zl dodatkowo za ściągalnosc.Proponuje zebym wycofala a on mi bedzie placil na konto.Boje sie troche czy nie oszukuje bo we wszystkich sprawach oszukiwal mnie.Moge jeszcze wyslac do jego pracodawcy wyrok i nakaz placenia ale on nie chce by w pracy wiedzieli ze placi alimenty(dran wstydzi ze przyznac ze nie jestesmy razem,klamie i tam ze wychowujemy corke).Nie wiem czy nie wkopie sie jak wycofam od komornika.Ciekawe czy jakby co to moge spowrotem do komornika pójść?a gorzej jak prace zmieni to nikt go nie znajdzie?Nie wiem co robic.



PS.nawet o zdrowie corki nie zapytal ,tylko o pieniadzach gadal.Podlość.
 
reklama
ROSI JA RAZ TAK ZROBILAM Z EXEM I KOMORNIKIEM I NIGDY WIECEJ,ZASTANOW SIE DOBRZE ,BO MOZE CHCE CIE W JAJO ZROBIC!!!!!!!!!!!
ZAWIESZASZ ODRAZU ALE POTEM TRWA ZANIM ZNOWU DOSTANIESZ ZALICZKE,BO TA PAPIEROLOGIA

ja z moim jakos tam gadalam i bylo dobrze i tez do mnie ze kasy szkoda i ze to co bierze komornik nadplaci mi dla malej,bylo tak ze dwa miesiace dobrze jak mu potem zrobilam awanture to mi sie odgrazal ze kasy nie da i mam sie pocalowac za ten moj pysk cutuje:wściekła/y: mowie dajesz kase czy wracamy do komornika ???? odp,byla jasna nie masz na tyle odwagi. JA NIE MAM???? mpwie wez cie cmoknij i do zasranej smierci bedzie placisz cwelu przez komornika,i szlam co bylo dalej szkoda pisac,nie obylo sie bez policji ,
I JESZCZE TEGO SAMEGO DNIA BYLAM U KOMORNIKA :-):-):-):-) wiec zastanow sie dobrze,on sie nie martwi o dziecko tylko co -kasy mu szkoda,
ja zrobilam raz to i nigdy wiecej nie zrobie,a drugi ex jak bedzie sie burzyl o kase tez ide bez mrugniecia oka jak bede miala wiecej kasy,
ONI SIE NIE MARTWIA O DZIECI TO O ICH DUPE NIE MA SIE CO MARTWIC!!!!!

a nas dzisiaj o 7.30 sasiad obudzil,zaczal robic remont,myslalam ze mi uszy zwiedna od tej wiertatki i sie darlam a potem wlaczylam muzyka na cala pare,bo malo mnie cos nie trafilo,ja wszystko rozumie ale nie od rana
 
co do tego mleka jeszcze,to idziesz do przychodni i masz zlecenie stale na to mleko,i zostawiasz w recepcji i lekarz mu ci dac
ja mam dla kubusia od alergologa zlecenie stale na pulmicord na chorobe przewlekla i mam to w przychodni zostawione i ide tylko po recepte jak sie skonczy i nie trzeba sie [prosci co chwile:-)
 
orchidea u mnie to juz sie dawno zakonczylo i wyslalam raport koncowy

a my bylismy u dentysty dzisiaj, a wiec mala ma jednego zabka do zrobienia,ale to na nastepnej wizycie i plomba 50 zl,ale dla niej nie bede zalowac,ale jest problem bo strasznie jej zeby na dole wychodza i nie beda mialy miejsca,i mam sie zapisac do ortodonty,ale dzwonilam teraz i zapisy sa sierpien:szok: parodia jakas,jak nie znjade gdzies indziej to prywatnie,
a mi zrobila zeba nastepny mnie czeka do zrobienia,bo mi sie jakas brodawka zrobila i kolejny do wyrwania,jednak sie nie da uniknac,ale babka super,zrobi mi na ksiazeczke,,ale z szara plomba,szkoda mi kasy na te biale,zreszta co chwile mi sie zeby sypia,
ale mala jest zadowolona,chce isc na nastepna wizyte i sie nie boi:)
i zaraz szykujemy sie na bal karnawalowy,babcia idzie z nami,bo odrazu z dniem babci jest,beda tance i mala wyzerka hehe:-)
 
Orchidea tak bylam dzisiaj na spacerze i myslalam sobie o Tobie hehe, tzn o tym, ze Ty mowisz w MOPS-ie, ze dostajesz alimenty na reke... Ty nie podawalas ojca, prawda ? Dziewczyno, Ty nie mow o tym !! Moga Ci zrobic afere, ze celowo nie podalas ojca, zeby dostawac dla samotnej matki itd, nie mow o tym nikomu, bo nie musisz, nikt nie bedzie tego od Ciebie wymagal, wiec dla swojego dobra nie odzywaj sie nic na ten temat

TRoche dawno nie pisalam, nie bylo mnie w domu, odpoczelam sobie chociaz pojechalam do szkoly, teraz odliczam dni do kolenego wyjazdu, chyba tylko one mnie utrzymuja przy zyciu, inaczej bym nie wytrzymala. Troche znowu mnie wziela zalamka, ale jak to ja...zawsze cos heh.
 
A ja dzis w przychodni sie dowiedzialam ze to mleko na recepte to ze znizka jest tylko do momentu ukonczenia przez dziecko roczku:szok:.Przepisala mi te 6 puszek na zapas bo ewa za prawie 3 tyg skonczy rok i bedzie trzeba kupowac za 20 zl:-(.

A co do alimentow i komornika.Mama mi radzi bym wyrok do jego roboty poslala i maja obowiazek mi na konto przesylac kase.Ale znowu jak on tak sie wstydzi tego ze placi alimenty i tam naklamal i nikt nic nie wie to boje sie ze jak tak zrobie jak mama radzi to ON ze wstydu rzuci prace.To do niego prawdopodobne.I wtedy nic nie dostane:-(.
Jejku,metlik mam w glowie co robic.Bo komornik powiedzial ze moze alimentciaz wycofac tylko wtedy gdy dostanie nakaz sadowy by zniesc od komornika bo placi mi regularnie samodzielnie.A znajac jego to poplaci ze 3 mce i przestanie.

Aj,juz nie zanudzam.

Wczoraj byl u nas ksiadz po kolendzie:-)uczylam ewe jak pocalowac krzyżyk,żeby wstydu mi nie narobila.Uczylam ja caly dzien.Ksiadz byl,poswiecil chate i nawet krzyzyka nie dawal do pocalowania ale za to dal małej obrazek.Mowie do ewy,zobaczto Bozia jest:tak:A ona złapala obrazek i zaczela go całowac:-D.Obslinila caly.No i tak nosila caly wieczor i calowala ciagle:-).
 
Rosi bzdury gadaja!! Ja nawet tez gadalam na ten temat z moja lekarka i powiedziala, ze Bebilon przepisuje sie tak dlugo, jak trzeba!! Nie wiem czym sie kieruja u Ciebie, ale na 100% mozna przepisac starszemu dziecku. Zrob afere, bo leca w kulki, albo zmien pediatre. Albo zadzwon do NFZ i powiedz ze taki jest problem.
 
tiptiriptip teraz zacznie się polka galopka że niebędziesz miała siły rozmyślać, przynajmniej ja tak uważam 2 pierwsze miesiące to meksyk, przynosisz takie to małe za szpitala bez instrukcji obsługi i rozmyślasz, a nie za ciepło, a nie za zimno ubrałam, a najadło się, a może mam za mało pokarmu, a dobra kupka, a może za często, za rzadko itp itd :-) A już jak miną 2 miesiące zaczyna się uśmiechać, obserwować swoim mętnym wzrokiem i już nie stresujesz się tak... nie chciałam dzieci ale teraz sobie nie wyobrażam nie mieć mojgo misia Patrysia
no co innego jego ojciec.... pewnie jeszcze nie raz łezka poleci ale jak się wypłaczesz idz popatrz na skarba i sam uśmiech przyjdzie dużo zdrówka dla Was i szybkiego dojścia do siebie

Margolcia28 fajnie że szybko doszłaś do siebie bo ja sobie ciągle tłumaczę że on zły itp itd ale i tak tęsknie....

Mój Misio skończył 5 miesięcy a jego kochany tatuś pewnie nawet nie wie ile mały ma miesięcy...
 
reklama
tiptiriptip teraz zacznie się polka galopka że niebędziesz miała siły rozmyślać, przynajmniej ja tak uważam 2 pierwsze miesiące to meksyk, przynosisz takie to małe za szpitala bez instrukcji obsługi i rozmyślasz, a nie za ciepło, a nie za zimno ubrałam, a najadło się, a może mam za mało pokarmu, a dobra kupka, a może za często, za rzadko itp itd :-) A już jak miną 2 miesiące zaczyna się uśmiechać, obserwować swoim mętnym wzrokiem i już nie stresujesz się tak... nie chciałam dzieci ale teraz sobie nie wyobrażam nie mieć mojgo misia Patrysia
no co innego jego ojciec.... pewnie jeszcze nie raz łezka poleci ale jak się wypłaczesz idz popatrz na skarba i sam uśmiech przyjdzie dużo zdrówka dla Was i szybkiego dojścia do siebie

Znaczy wiesz u mnie to jest tak ze raz rozmyslam a raz mam to wszystko gdzies... to chyba dla tego ze to nadal wszystko jest swierze ale jak widze dziewczyny tu ktore juz sie uporaly z milosci i nienawiscia do bylych to mam nadzieje ze i mi to kiedys przejdzie wszystko... Teraz czekam juz na moja rybke ma sie wykluc 24 lutego a mi czas sie tak dluzy ze to przegiecie ;/;/;/
 
Do góry