reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

dziewczyny mala prosba!
Kolezanka pisze prace magisterska i ma temat "Jezykowy obraz swiata na forum Babyboom"
i ma takie 4 pytania! na ktore chetne prosze niech odpowiedz wysla mi na PW ja przekaze znajomej:)
ankieta jest anonimowa.

1. czym dla ciebie jest forum
2. czemu zarejestrowalas sie na forum.
3. czego szukasz na forum
4. czym jest dla ciebie macierzynstwo
 
reklama
Hej dziewczynki....widzę że piszecie sobie...wpadłam was odwiedzić i powiedzieć że u mnie wszystko ok....chyba jakoś zbieram sie do kupy...zaczynam funkcjonować i nawet sie smieje...i powiem wam cos jeszcze w NIEDZIELE MAM RANDKĘ....trochę sie boje ale CO MI TAM....buziakiiiiii.........
 
Hej dziewczynki....widzę że piszecie sobie...wpadłam was odwiedzić i powiedzieć że u mnie wszystko ok....chyba jakoś zbieram sie do kupy...zaczynam funkcjonować i nawet sie smieje...i powiem wam cos jeszcze w NIEDZIELE MAM RANDKĘ....trochę sie boje ale CO MI TAM....buziakiiiiii.........

trzymam kciuki kochana by randka byla zajebista:D
 
dziewczyny mala prosba!
Kolezanka pisze prace magisterska i ma temat "Jezykowy obraz swiata na forum Babyboom"
i ma takie 4 pytania! na ktore chetne prosze niech odpowiedz wysla mi na PW ja przekaze znajomej:)
ankieta jest anonimowa.

1. czym dla ciebie jest forum
2. czemu zarejestrowalas sie na forum.
3. czego szukasz na forum
4. czym jest dla ciebie macierzynstwo

Widzę, że koleżanka studiuje to, co ja ;-)Zaraz wyślę odpowiedzi ;-)
 
Fikusek W porządku. Miesiąc temu się przeprowadziliśmy na drugi koniec Warszawy. Póki co mieszkam tylko z bratem, więc jest ok, ale ja bardzo sentymentalna jestem, w poprzednim miejscu mieszkałam 15 lat, więc obecnie jeszcze się nie zaaklimatyzowałam. Kubul chyba lepiej to znosi, mamy teraz więcej miejsca dla siebie i w ogóle, tylko te wspomnienia ;-)Nie wiem, co jeszcze...Cyc nadal, nieprzespane noce nadal ;-)Prezenty na święta już kupione, czekamy na Wigilię :happy2:
 
Fikusek W porządku. Miesiąc temu się przeprowadziliśmy na drugi koniec Warszawy. Póki co mieszkam tylko z bratem, więc jest ok, ale ja bardzo sentymentalna jestem, w poprzednim miejscu mieszkałam 15 lat, więc obecnie jeszcze się nie zaaklimatyzowałam. Kubul chyba lepiej to znosi, mamy teraz więcej miejsca dla siebie i w ogóle, tylko te wspomnienia ;-)Nie wiem, co jeszcze...Cyc nadal, nieprzespane noce nadal ;-)Prezenty na święta już kupione, czekamy na Wigilię :happy2:
to super ze macie wiecje miejsca,a ze tesknisz to sie wcale nie dziwie bo ja tez jestem sentymentalna:)
a co Kubusiowi pod choinke kupilaS? bo ja nie mam pomysly co Alanowi kupic:( mialy byc sanki ale dostalam od sasiadki:)
 
Hej dziewczynki....widzę że piszecie sobie...wpadłam was odwiedzić i powiedzieć że u mnie wszystko ok....chyba jakoś zbieram sie do kupy...zaczynam funkcjonować i nawet sie smieje...i powiem wam cos jeszcze w NIEDZIELE MAM RANDKĘ....trochę sie boje ale CO MI TAM....buziakiiiiii.........

idz idz kochana nalezy sie:-) i sie nie boj,bedzie zle wstajesz i idziesz,a moze akurat ci sie ktos fajny trafi
oczywiscie czekamy na relacje hehehe
 
Fikusek, ja mam dla Mai lalkę, bo w sumie nie ma żadnej takiej prawdziwej i odkurzacz zabawkowy, bo to uwielbia robić. Zastanawiałam się jeszcze nad jakimś zestawem dla majsterkowicza, albo kolejnym autem, ale nie mam miejsca na więcej klamotów, może przy następnej okazji... moje dziecko uwielbia śrubokręty.
 
reklama
Fikusek, ja mam dla Mai lalkę, bo w sumie nie ma żadnej takiej prawdziwej i odkurzacz zabawkowy, bo to uwielbia robić. Zastanawiałam się jeszcze nad jakimś zestawem dla majsterkowicza, albo kolejnym autem, ale nie mam miejsca na więcej klamotów, może przy następnej okazji... moje dziecko uwielbia śrubokręty.

o wlasnie podsunelas mi ppmysl z tym odkurzaczem:D na roczek dostal zestaw do strzataniai tam jest mop ,szcztka itp bo uwilebia sie tym bawic,alb lac mnie po glowie:-D odkurzacza tez uwielbia wiec moze kupie mu zeby mial swojego:D
 
Do góry