reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

heeej. kurdę, tak dużo opuściłam. nie miałam dostępu do internetu. chciałam Wam tylko się pochwalić, że moja 19 tygodniowa kruszynka daje popalić w brzuszku. jest maleńką wiercipiętką! ;) . wczoraj pierwszy raz widziałam jak kopło! piękny widok. tyle z chwalenia. :p idę czytać zaległe wpisy. ;*

hej:) cudowne uczycie czuc ruchy swojego dziecka:)
 
reklama
Hej kochane :*

Wrocilam :) tzn juz dawno, czytalam Was nawet, ale nie mialam weny na pisanie. Bylam w tym Wroclawiu-bylo super. W domu chyba coraz lepiej, maly jest grzeczniejszy, troche bardziej zajmuje sie soba, a to w chodziku, a to raczkuje, siedzi w krzeselku do karmienia-bardzo je polubil. Takze jest lepiej :) Nie mam juz takich dolow.
Postanowilam sprzedac troche rzeczy z mojej szafy hehe moze zobaczcie sobie :) http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6000972 link do moich aukcji.

W styczniu juz egzaminy heh, a ja jeszcze nic nie umiem :p.

Katerinka super, ze dostalas ten paszport ;) tylko szkoda, ze tyle nerwow.

Margolcia juz niedlugo rodzisz :) HUURA :)

A reszta, co u Was ?
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane :*

Wrocilam :) tzn juz dawno, czytalam Was nawet, ale nie mialam weny na pisanie. Bylam w tym Wroclawiu-bylo super. W domu chyba coraz lepiej, maly jest grzeczniejszy, troche bardziej zajmuje sie soba, a to w chodziku, a to raczkuje, siedzi w krzeselku do karmienia-bardzo je polubil. Takze jest lepiej :) Nie mam juz takich dolow.
Postanowilam sprzedac troche rzeczy z mojej szafy hehe moze zobaczcie sobie :) Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro link do moich aukcji.

W styczniu juz egzaminy heh, a ja jeszcze nic nie umiem :p.

Katerinka super, ze dostalas ten paszport ;) tylko szkoda, ze tyle nerwow.

Margolcia juz niedlugo rodzisz :) HUURA :)

A reszta, co u Was ?
super ze u was poprawa:) oby tak dalej:)
 
Margolcia juz niedlugo rodzisz :) HUURA :)

chcialabym ...... juz mialam nadzieje ze wczoraj na urodziny zrobi mi prezent ..... i od poludnia do teraz cisza i spokój .... nic ... mimo ze w nocy mialam takie ****** i wymioty ze myslałam ze wyzione ducha .... albo moze to cisza przed burza ... albo .... jutro tata przylatuje i syn czeka ....
 
honey Ty potworze!! Bylas we wroclawiu i nic nie powiedzialas ;[

Ja mam pierwszy egzamin w piatek wieczorem...Nawet udalo mi sie juz przebrnac przez 1/3 materialu, ale podobno pytania sa strasznie szczegolowe.

I przyszla dzisiaj ta trampolina cala, nie mam pojecia jak to zlozyc :)
 
Charlene no bylam, bylam nawet sie pytalam o ten sklep River Island jakie ceny, ale nikt mi nie odpowiedzial :( a wlasnie, masz blisko do Renomy ?
 
a no bylam wszedzie hehe taka runde zrobilam po galeriach. Jakbys sie tam wybierala to daj znak ;p podobaja mi sie takie jedne buty hehe, a jakos stracilam tam glowe. Wplacilabym ci kase na konto jak cos, oki ?:) Daloby sie ?:)
 
reklama
Do góry