reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

czesc dziewczyny, w tym watku jestem nowa, co prawda nie samotna mama ale chyba przygarniecie co? choc w pewnym sensie samotna jezeli chodzi o rodzine mojego R... ;) z fikuskiem sie juz znamy z grudniowego wątku.

A co do roczku to wlasnie tez mam problem z wyprawieniem mała ma 16 urodzinki ale wyprawiam w 2 dzien swiat bo nikomu nie pasuje wczesniej, ja sama mam zjazd na uczelni w weekend przed siewtami, a co osob to beda moi rodzice moja siostra(chrzestna) ojciec chrzestny(przyjaciel R) i moze jeszce kolezanke zaprosze z mezem i córeczka( w wieku Toski) ale nie wiem czy przyjda w koncu to świeta i czas dla rodziny i to by bylo na tyle.
I te świeta nawet pasują bo nie wydamy tyle kasy na przyjecie bo jedzonko i tak bedzie ze świat :):)
 
reklama
czesc dziewczyny, w tym watku jestem nowa, co prawda nie samotna mama ale chyba przygarniecie co? choc w pewnym sensie samotna jezeli chodzi o rodzine mojego R... ;) z fikuskiem sie juz znamy z grudniowego wątku.

A co do roczku to wlasnie tez mam problem z wyprawieniem mała ma 16 urodzinki ale wyprawiam w 2 dzien swiat bo nikomu nie pasuje wczesniej, ja sama mam zjazd na uczelni w weekend przed siewtami, a co osob to beda moi rodzice moja siostra(chrzestna) ojciec chrzestny(przyjaciel R) i moze jeszce kolezanke zaprosze z mezem i córeczka( w wieku Toski) ale nie wiem czy przyjda w koncu to świeta i czas dla rodziny i to by bylo na tyle.
I te świeta nawet pasują bo nie wydamy tyle kasy na przyjecie bo jedzonko i tak bedzie ze świat :):)
dokladnie w swieta to luzik zrobic urodzinki,ja chrzest robilam w lany poniedzialek bo wlasnie juz wszytko bylo przygotowane:) no i witaj na tym watku:)
 
Dzien dobry :)

A u nas od rana nie ma wody, masakra, jestem brudna i smierdzaca, a kuchnia wyglada jak po przejsciu tsunami.
Mam nadzieje ze zaraz wlacza, bo na 16:30 musze isc na lekcje :/

carla no to super, bedziesz miala spokoj w koncu :)
FIkusek widze, ze dieta przynosi efekty - sadzac po suwaczku. A stosujesz jakas specjalna? Ja ostatnio nawet cos nie mam sily jesc i w koncu troche schudlam. A najlepsze efekty w moim przypadku sa po cwiczeniach na biezni w podcisnieniu - rewelacja! Nawet te gory i doliny na udach zwane celulitem jakos poznikaly. Zeby tylko chcialo mi sie czesciej cwiczyc :)
 
Dzien dobry :)

A u nas od rana nie ma wody, masakra, jestem brudna i smierdzaca, a kuchnia wyglada jak po przejsciu tsunami.
Mam nadzieje ze zaraz wlacza, bo na 16:30 musze isc na lekcje :/

carla no to super, bedziesz miala spokoj w koncu :)
FIkusek widze, ze dieta przynosi efekty - sadzac po suwaczku. A stosujesz jakas specjalna? Ja ostatnio nawet cos nie mam sily jesc i w koncu troche schudlam. A najlepsze efekty w moim przypadku sa po cwiczeniach na biezni w podcisnieniu - rewelacja! Nawet te gory i doliny na udach zwane celulitem jakos poznikaly. Zeby tylko chcialo mi sie czesciej cwiczyc :)
no ja mam kilo wiecej po roczku:( staram sie mniej jesc i brzuszki robie:)
 
Hej najwspanialsze mamuski na ziemi :-)

ciekawe kiedy ... od soboty mam skurcze ... co 10 min ale slabiusie , ze nawet to chyba nie skurcze ..... a od dzisiejszej nocy mam co 20 min ale tak bolące ze az milo :-) i pytanie co z tego bedzie .... i cholera byla bym przeszczesliwa ( bo w poniedzialek mam urodziny , wiec cudowny prezent ) ..... ale kuzwa zasypalo nas tak , ze ani my nie wyjedziemy ani karetka nie dojedzie .... wiec jak nie urok to cos :-)
 
Hej najwspanialsze mamuski na ziemi :-)

ciekawe kiedy ... od soboty mam skurcze ... co 10 min ale slabiusie , ze nawet to chyba nie skurcze ..... a od dzisiejszej nocy mam co 20 min ale tak bolące ze az milo :-) i pytanie co z tego bedzie .... i cholera byla bym przeszczesliwa ( bo w poniedzialek mam urodziny , wiec cudowny prezent ) ..... ale kuzwa zasypalo nas tak , ze ani my nie wyjedziemy ani karetka nie dojedzie .... wiec jak nie urok to cos :-)
pewnie sie cos rozwinie:) juz niedlogo Kajtus bedzie z Toba :)
 
Hej najwspanialsze mamuski na ziemi :-)

ciekawe kiedy ... od soboty mam skurcze ... co 10 min ale slabiusie , ze nawet to chyba nie skurcze ..... a od dzisiejszej nocy mam co 20 min ale tak bolące ze az milo :-) i pytanie co z tego bedzie .... i cholera byla bym przeszczesliwa ( bo w poniedzialek mam urodziny , wiec cudowny prezent ) ..... ale kuzwa zasypalo nas tak , ze ani my nie wyjedziemy ani karetka nie dojedzie .... wiec jak nie urok to cos :-)


U mnie podobnie.
Dziś od rana mam skurcze co 10min, ale trzymają mnie 4min są bolesne i mniej bolesne :)
Dzwoniłam do położnej i poleciła mi skakanie na piłeczce co też robię. Zauważyłam jeszcze, że coś mi się sączy hmm... wydawało mi się, ze wody to chlusną, a dziś czuje, że co jakiś czas coś się sączy - duży dyskomfort bo już chyba z 7razy majtki zmieniałam, jak tak będzie jeszcze to mi bielizny zabraknie :D
Mogłaby się już wykluć ta moja niunia ;p
Uważajcie na siebie.... pozdrawiam Was :* i wszystkie pozostałe mamusie.
 
O to pewnie bedziecie mialy prezent na swieta, dziewczyny :)

fikusek widzialam na forum, ze jestes ekspertka od zabkow...A ja w sumie nie wiem co zrobic - Sara nie znosi mycia, ciezko cokolwiek poszorowac u niej. Ostatnio bardzo chetnie za to podeszla do elektrycznej szczoty dla dzieci. Nie wiem czy to dobrze, bo podobno dziasla oslabia, ale ona inaczej po porstu nie chce, a tak spokojnie mamy codziennie porzadnie umyte zabki. Wiec nie wiem czy przynosi wiecej szkod czy zyskow. A co do pasty, to poniewaz nie umie plukac, to ja myje pasta, a potem zanurzam szczotke pod woda i myje sama woda i powtarzam - dzieki temu nie zostaje jej pasta w paszczy :)
 
O to pewnie bedziecie mialy prezent na swieta, dziewczyny :)

fikusek widzialam na forum, ze jestes ekspertka od zabkow...A ja w sumie nie wiem co zrobic - Sara nie znosi mycia, ciezko cokolwiek poszorowac u niej. Ostatnio bardzo chetnie za to podeszla do elektrycznej szczoty dla dzieci. Nie wiem czy to dobrze, bo podobno dziasla oslabia, ale ona inaczej po porstu nie chce, a tak spokojnie mamy codziennie porzadnie umyte zabki. Wiec nie wiem czy przynosi wiecej szkod czy zyskow. A co do pasty, to poniewaz nie umie plukac, to ja myje pasta, a potem zanurzam szczotke pod woda i myje sama woda i powtarzam - dzieki temu nie zostaje jej pasta w paszczy :)
ale sa pasty ktorych nie trzeba plukac,ja mam dla alana taka z ziajki:) moj od poczatku nie robil problemow przy myciu.
Skoro Sara toleruje elektrycza szcoteczke to tez bym ttak myla bo to napewno lepiej niz w ogole:)
 
reklama
Hej kochane...
kurcze nie nadrobie was w tej chwili nawet nie wiem gdzie skonczylam cos mi sie pokielbasilo.
jestem juz na nowym mieszkanku mam od srody neta...
wskakiwalam na forum i poprostu czasem czas mnie gonil a czasem zapomnialam jzu wejsc.
ale jestem i bede nadrabiac stracony czas:)
 
Do góry