reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Katerinka spóźnione, ale jak najbardziej szczere życzonka dla Kubulka :-*I dla wszystkich pozostałych dzieciaczków również :-) I proszę kobietki trzymajcie jutro za mnie kciuki...
 
reklama
:)

Skoro mowa o objawach itp..
Opowiem jak sie dowiedzialam o ciazy:-D

Wstalam sobie o 4 rano bo mialam plynac na ryby:) "Spermodawca" ahah jak to ktos ladnie wczesniej napisa;:-D podwiozl mnie do portu wogole wielce oburzony ze plyne z jego przyjaciolmi kapitanem no i sami faceci byli.. Juz pod samym kutrem zrobil mi wywody i sie mega polocilismy.. Plynelismy sobie w jedna strone 2 godziny na lowisko cos tak mnie zaczelo krecic i wogole.. Senna sie zaczelam robic to mili panowie zrobili mi kawe "siekiere" myslalam ze wykorkuje..lezalam w sterowce i spalam modlilam sie o zejscie na lad :D ryb mi sie zachcialo:D:-D Stwierdzilam ze musze byc twarda..bo zawsze cos zlowilam..no to poszlam lowic..pierwszy haft za burte poszedl:-D Polecialam do "lazienki"jesli mozna nazwac to wogole czyms podobnym..firanka w drzwiach brak zamkniecia i nAwet sie okrecic nie moglam:D Ale bylo mi tak glupio haftac za burte..siedzialam tam ze 2 godziny..:szok: Faceci wchodzili i tylko "uups ojojoj przepraszad pardą" :-D:-Dhahahah...potem zaczelo tak nami bujac ze bylam zielona..i kapitan do mnie mowi czy chce ogorka..Kurde nic nie jadlam..a on mi ogorka proponuje kiszonego..popatrzal w moje oczy i mowi..Ty Celinka ja cos wiem..ja taki szok:confused: i mowie co:D a on do mnie- bedziesz mama:p Ja sie zaczelam smiac..no mowie gdziee tam:) Wogole spermodawca sie bardzo martwil bo zasiegu dlugo nie mialam i pytal sie na radiu co tam i zaczeli mu opowiadac jak haftam i ze tylko jedna rybe zlapalam dorsza ktorego jakis za przeproszeniem h*** mi ukradl:D!!:-D mowie wam jaja...Jak wracalismy w porcie jak wysiadlam calowalam ziemie jak Jan Pawel :p Jak sobie pomysle ze setke mi proponowali itp..dobrze ze nie wzielam:p No i dawca do mnie mowi to mamusiu robimy test ja mowie nie co ty:p no i zrobilam...:tak:I od tamtej pory jestem najszczesliwsza mama na swiecie:-D

zdjecie z pamietnego rejsu :

DSC03717 JPG

a to wschod slonca na morzu
DSC03214 JPG
DSC03211 JPG

no niezle:) hihi fajnie wygladasz i juz ci wspolczuje bo iwem co to mdlosci w ciazy:p swietnie zapaczkowana jestes hehehe:)
no i zachod przepiekny:)
 
Witajcie

Pogoda dziś na maxa kicha :( pada deszcz, a ja mam ciąg dalszy złego samopoczucie :( siedzę i płaczę ehhhhhhhhhh.......
Normalnie czułam się już tak lepiej, a teraz znów jestem w rozsypce.
 
Witajcie

Pogoda dziś na maxa kicha :( pada deszcz, a ja mam ciąg dalszy złego samopoczucie :( siedzę i płaczę ehhhhhhhhhh.......
Normalnie czułam się już tak lepiej, a teraz znów jestem w rozsypce.
u mnie tez do dupki :( a Ty sie nie stresuj mi tam i niemysl ..... oczka i tak juz masz piekne wiec plakac wiecej nie trzeba :)
 
Margolcia, żeby to wszystko było takie proste !:-( znów mam myśli których się wstydzę :szok: po co ja mu pisałam o tym, że w szpitalu, że to i tamto wczoraj :crazy: totalnie to zlał ! w ogóle się nie zainteresował :-:)-:)-( a dziś mi smutno, że tak ma wyje**ne placz-a2.gif placz-a2.gif
 
Margolcia, żeby to wszystko było takie proste !:-( znów mam myśli których się wstydzę :szok: po co ja mu pisałam o tym, że w szpitalu, że to i tamto wczoraj :crazy: totalnie to zlał ! w ogóle się nie zainteresował :-:)-:)-( a dziś mi smutno, że tak ma wyje**ne Zobacz załącznik 297565 Zobacz załącznik 297565
Księżniczko .... mój od poczatku wie ze bywa zle , i jak mnie pobil ... wiedziala ze moze cos byc ... zainteresowal sie , hahahaha w dupie mial ...jedynie wymagania .... musisz liczyc na siebie , tylko Ty sie zatroszczysz o Zuźke .... i niestety brutalne ale prawdziwe ... a Ty dasz rade ( masz wieksze jaja niz on ) i naprawde z czasem sama zrozumiesz jakim byl dupkiem a Ty gluptaskiem :)
 
Zapewne tak będzie Margolciu , jednak na wszystko potrzeba czasu.
Jeszcze teraz kiedy dosłownie leżę odłogiem... patrze się w żółty szpitalny sufit, to już w ogóle mi się odechciewa... nie ma co robić i te myśli :( pewnie po powrocie do domu będzie identycznie, bo mam nakaz leżenia.
Muszę walczyć sama ze sobą... inaczej nie będzie żadnego rezultatu ! Dzięki za wspieranie.
 
Wiem ze to najwieksza walka ze soba ... bardzo ciezka i trudna, bo sama do niedawna z placzem na kolanach poszla bym blagac by wrocil .... ale czym dluzej widze jego zachowanie i te wymagania .... to szlag mnie trafia ... a tym bardziej jak musze walczyc o kazdy dzien dla Misia by sie wczesniej nie urodzil .... to najbardziej na mnie dziala , wtedy nie tesknota za nim tylko wscieklosc ... ze gdyby nie on Kajetan nie musiala by tego zemna przechodzic i urodzil by sie o czasie bez problemow
 
reklama
Ciebie chociaż to mobilizuje, mnie na dzień dzisiejszy nic nie mobilizuje ;/ rozmyślam o tym co było i tęsknie, zastanawiam się też jak potoczy się przyszłość.
 
Do góry