reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

wiecie co ja nie wiem jak faceci moga byc takimi chamami. wyobrazacie sobie ze ojciec mojego dziecka wogole nie wierzy ze jestem w ciazy bo jak mu napisalam ze wszystko mnie boli, ze nie moge spac po nocach to on stwierdzil ze to nie sa objawy ciazy 'specjalista w dziedzinie ginekogolii". az sie poplakalam. jeszcze niech mi powie ze to nie jest jego dziecko to juz wogole chyba sie zalamie. jestem pewna ze ta jego mamusia miesza mu w glowie. napewno mu nagadala ze jesli juz jestem w ciazy to moze to nie byc jego dziecko ze moze chce go wrobic . hmmm ciekawe ale zeby on chociaz mial prace w ktorej zarabial przynajmniej 5000 miesiecznie i byl jakis specjalnie ksztalcony. a on tak naprawde nic soba nie prezentuje specjalnego. pelno dlugow, od wyplaty do wyplay i to nie zawsze mu starcza, kopci jak/ stara lokomotywa. i niby mialabym go wrabiac bo to takie szczescie mnie spotkalo. komedia. jutro ide do lekarza i mam sie z nim pierwszy raz spotkac od czasu jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy. a i jeszcze nawet nie ma zeby za wizyte zaplacic. powiedzialam mu ze ma wykabinowac kase zobaczymy.


a tak poza tym mamuski jakie mialyscie objawy w 1 trymestrze???
 
reklama
kropka ja w pierwszym trymestrze nie mialam żadnych... :p gdyby nie to ze brak okresu to pownie wcale nie zrobilabym testu i nie wiedziala ze jestes w ciazy...;p haha xD
 
wiecie co ja nie wiem jak faceci moga byc takimi chamami. wyobrazacie sobie ze ojciec mojego dziecka wogole nie wierzy ze jestem w ciazy bo jak mu napisalam ze wszystko mnie boli, ze nie moge spac po nocach to on stwierdzil ze to nie sa objawy ciazy 'specjalista w dziedzinie ginekogolii". az sie poplakalam. jeszcze niech mi powie ze to nie jest jego dziecko to juz wogole chyba sie zalamie. jestem pewna ze ta jego mamusia miesza mu w glowie. napewno mu nagadala ze jesli juz jestem w ciazy to moze to nie byc jego dziecko ze moze chce go wrobic . hmmm ciekawe ale zeby on chociaz mial prace w ktorej zarabial przynajmniej 5000 miesiecznie i byl jakis specjalnie ksztalcony. a on tak naprawde nic soba nie prezentuje specjalnego. pelno dlugow, od wyplaty do wyplay i to nie zawsze mu starcza, kopci jak/ stara lokomotywa. i niby mialabym go wrabiac bo to takie szczescie mnie spotkalo. komedia. jutro ide do lekarza i mam sie z nim pierwszy raz spotkac od czasu jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy. a i jeszcze nawet nie ma zeby za wizyte zaplacic. powiedzialam mu ze ma wykabinowac kase zobaczymy.


a tak poza tym mamuski jakie mialyscie objawy w 1 trymestrze???


Lepiej się przygotuj na najgorsze i nie nastawiaj na zbyt wiele.
Ja zostałam sama w 8 mies. i mój spermodawca wyparł się dziecka :) da się to przeżyć. Tylko trzeba się naprawdę zawziąć !

Mówił żebym go informowała o tym jak będzie coś się działo, no i poinformowałam :) od wczoraj leżę w szpitalu, a on nic :)
Tak nim manipuluje jego była i teraźniejsza s*cz ;] - nie mam zamiaru go już o niczym informować skoro sobie nic z tego nie robi. Pewnie pomyślał, że zmyślam itp. Niech tak myśli dalej. Nie pozwolę aby kiedykolwiek zobaczył małą, bo na pewno przyjdzie trwoga do Boga :)

Ja podobnie jak Karolinka Trip... nie miałam żadnych objawów :) o ciąży dowiedziałam się w 8tyg. pamiętam, że raz strasznie szczypały mnie brodawki i wyostrzył mi się strasznie węch, do tego zbrzydły mi papierosy, no i oczywiście zanikła miesiączka.
Do dziś nie miałam żadnych ciążowych objawów :) nie wymiotowałam ani razu, ani nic takiego. Teraz tylko przez ex'a mogę przed wcześnie urodzić ehh....
Trzymaj się dzielnie kochana, dasz radę :*
 
Ja mialam nudnosci od 8 tyg ciazy poczatkowo jej w ogole nie podejzrewalam lekarze moj ostro bolesny brzuch i wymioty oraz biegunke wzieli za wyrostek okazalo sie po badaniach ze to nie to.. wiec stiwerdzili ze to zapewne tzw grypa zoladkowa dostalam leki na to niby antybiegunkowe i antywymiotne ale nie pomagaly bylo tak samo i brzuch bolal. az sama wpadlam na pomysl ze @ sie spoznia zaczely mi sie pojawiac pierwsze rozstepy w okolicach piersi! wtedy zrobilam test kolejny z rzedu bo 2 wczesniejsze pokazaly brak ciazy stad mialam pewnosc ze to nie cviaza i od razu nie wpadlam na to i lekarzom nie mowilam nic o tym. hehe jednak 3 test pokazal 2 kreseczki na drugi dzien smignelam do ginka i potwierdzono ciaze. kurcze do polowy ciazy wymiotowalam! brzuch mnie bolal i najgorszy byl bol spojenia łonowego.. ja chodzic nie moglam co najwyzej do sklepu pod nosem i spowrotem.. jak sie poozylam to zeby przekrecic sie nalozku maz musial mi nogi przekladac! strasznie to wspominam! w ogole ciaza nie byla najlatwijsza ale szczesliwie sie zakonczyla.
 
:-) mój pierwszy objaw ktory oczywiscie nic mi nie powiedzial ,po czasie wyszlo,to "grypa" goraczki dostałam ,mało niezeszłam :-p i to byl pierwszy objaw ktory powinnien mi cos powiedziec .... ale niedalo rady ...

Candy trzymaj sie tam ,mamy jeszcze czas ... ja wczoraj po lekarzu dostalam leki do konca i lezenie ...

a szanowny pan ex K .... wyslal kase ... marne cos .... dzwonie i pytam "co to ma znaczyc ???? " odp ...." bo wiecej nie mam" ....nosz qrwa .... chlac bylo za co ...to i ma mi doslac .... ufalam mu glupia ze on nie z tych ,za bedzie placil.... i mam .....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Margolcia28, Trzymam się bo muszę. Rozmawiam do niuni, że jeszcze niech sobie tam posiedzi, bo tak dobrze jak w moim brzuszku to już jej nie będzie :p i każe się jej posłuchać mamy, bo mama mądra kobieta :p hehe...
Ogólnie to troszkę się dołuję... Obcy ludzie ! znajomi, koleżanki, przyjaciele starają mi się pomóc jak mogą, zapytają o samopoczucie, a on nie ? normalnie SZOK ! nie ogarniam tego ! Facet który 3 tyg. temu jeszcze mówił, że kocha, dziś go nic nie obchodzi ;/ straszne !
 
Candy hahaha no tak , gdzie te nasze dzieci znajdą mądrzejsze kobitki niż My ich mamy :-) :-)

Kuźwa !!!!! :wściekła/y:
Katerinka ja przepraszam , boshhh ale pipa zemnie :wściekła/y:
WSZYSTKIEGO CO NAJPIEKNIEJSZE DLA KUBULKA , NIECH ZAWSZE GOSCI USMIECH NA JEGO TWARZY A ŚWIAT NIECH ZAWSZE STOI PRZED NIM OTWOREM

no i nie fajnie ze bylo tak nie milo ... ale jestem w szoku ze ex tak postapil ( moze beda jeszcze z niego ludzie ) .... i mam nadzieje ze Kubus choc troche mial frajdy :-)

któraś z Was napisala ze moze razem cos ....:-) kurcze fajny pomysl .... znalezdz mieszkanie w centralnym punkcie ..... i bysmy sobie same radzily :-p
 
marglolcia ja cie prosze zejdz na ziemie,tatus od swieta to nie tatus! a jemu trzeba wygarnac jak abel krowie,bo po trzezwemy nie mysli,ja juz znam te jego obiecanki cacanki,ale bylo minelo
a kubus ma frajde z prezentow i bawia sie z mala
 
reklama
:)

Skoro mowa o objawach itp..
Opowiem jak sie dowiedzialam o ciazy:-D

Wstalam sobie o 4 rano bo mialam plynac na ryby:) "Spermodawca" ahah jak to ktos ladnie wczesniej napisa;:-D podwiozl mnie do portu wogole wielce oburzony ze plyne z jego przyjaciolmi kapitanem no i sami faceci byli.. Juz pod samym kutrem zrobil mi wywody i sie mega polocilismy.. Plynelismy sobie w jedna strone 2 godziny na lowisko cos tak mnie zaczelo krecic i wogole.. Senna sie zaczelam robic to mili panowie zrobili mi kawe "siekiere" myslalam ze wykorkuje..lezalam w sterowce i spalam modlilam sie o zejscie na lad :D ryb mi sie zachcialo:D:-D Stwierdzilam ze musze byc twarda..bo zawsze cos zlowilam..no to poszlam lowic..pierwszy haft za burte poszedl:-D Polecialam do "lazienki"jesli mozna nazwac to wogole czyms podobnym..firanka w drzwiach brak zamkniecia i nAwet sie okrecic nie moglam:D Ale bylo mi tak glupio haftac za burte..siedzialam tam ze 2 godziny..:szok: Faceci wchodzili i tylko "uups ojojoj przepraszad pardą" :-D:-Dhahahah...potem zaczelo tak nami bujac ze bylam zielona..i kapitan do mnie mowi czy chce ogorka..Kurde nic nie jadlam..a on mi ogorka proponuje kiszonego..popatrzal w moje oczy i mowi..Ty Celinka ja cos wiem..ja taki szok:confused: i mowie co:D a on do mnie- bedziesz mama:p Ja sie zaczelam smiac..no mowie gdziee tam:) Wogole spermodawca sie bardzo martwil bo zasiegu dlugo nie mialam i pytal sie na radiu co tam i zaczeli mu opowiadac jak haftam i ze tylko jedna rybe zlapalam dorsza ktorego jakis za przeproszeniem h*** mi ukradl:D!!:-D mowie wam jaja...Jak wracalismy w porcie jak wysiadlam calowalam ziemie jak Jan Pawel :p Jak sobie pomysle ze setke mi proponowali itp..dobrze ze nie wzielam:p No i dawca do mnie mowi to mamusiu robimy test ja mowie nie co ty:p no i zrobilam...:tak:I od tamtej pory jestem najszczesliwsza mama na swiecie:-D

zdjecie z pamietnego rejsu :

DSC03717 JPG

a to wschod slonca na morzu
DSC03214 JPG
DSC03211 JPG
 
Do góry