reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
Naprawdę? Ale wam dobrze... Tu w Wawie się nie da wytrzymać...Ja od rana nawet na chwilę nie wyszłam z domu, siedzę tylko w tym bloku i się wkurzam, bo nic nie mam gotowe na jutro na urodziny synka.
 
Naprawdę? Ale wam dobrze... Tu w Wawie się nie da wytrzymać...Ja od rana nawet na chwilę nie wyszłam z domu, siedzę tylko w tym bloku i się wkurzam, bo nic nie mam gotowe na jutro na urodziny synka.

no u mnie jest niemilosiernie goraco ...albo prazy tak ze nie da sie wyjsc albo leje ze tez nie da sie wyjsc....
 
Katerinka nic a nic mu nie jest lepiej !! Bosh co to za cholerstwo :wściekła/y:kuzwa i to nie wiadomo z kad :wściekła/y:
ale cholera takie czasy przyszly , dzieci uczulone cholera wie na co , jesc strach im dac czy sie nie rozchoruje i wogole .... no jakis dramat to jest .....
zreszta i ja dorosla kobieta a co chwila mi cos jest , baaaaa kto by pomysla ..... moja babcia smiej sie nie raz ze dzieci czarnobyla jestesmy !!! ale cholera taka prawda az strach pomyslec .





 
Jeszcze nie samotna ja lwica :) ?? Raczej typowy baran :) Gratuluję, Ola jest słodka jak malinka, uwielbiam jej fotki :) Moja to gada po swojemu, siedzi z pomocą, robi takie dygy dygy, ale twarda jest i próbuje :) Koniecznie się pochwal jakimś filmem z tym mamamamama, pewnie super uczucie...
 
Margolcia, Katerinka mozecie opisac te uczulenia? Ja szczerze mowiac nie wiem od czego Nikos to ma, jedyne co wprowadzilam to mleko nastepne ..... lekarka powiedziala, ze to od proszku, ale ja go uzywam od poczatku i mi sie wydaje, ze nie, a na bebiko 1 mial przeciez uczulenie, wiec moze i na 3 ma? lekarka twierdzi, ze nie :baffled: poza tym Nikos na roczek dostal pelno zabawek, a teraz jeszcze dziadek dojechal i dal Nikosiowi plastikowy telefon a dzien pozniej juz Nikos mial wysypke. Nie wiem czy to od zabawek, ale wole je odstawic na jakis czas i pozniej mu dawac pojedynczo :) kiedys czesto sie slyszalo, ze te chinskie zabawki cos w sobie maja ;/
 
Carla a wiesz ze miala Cie zapytac o znak zodiaku, mialam zaryzykowac ze jestes bykiem jak ja i agugucha:D ale ty przed nami jedna pozycja wiec kawal cholery:D mozemy sobie podac reke:D narazie mam tylko nagrany jej smiech, no po prostu rechocze sie ze za kazdym razem gdy sobie puszczamy jej smiech t placzemy dolownie:D jest rozbrajajacy, malinka mowisz:D? wiadomo - po mamusi:D
 
reklama
moj mlody jest caly w potoweczkach...te upaly nas wykoncza. Byla burza a pozniej jak przeszla to dalej upal. Pochodzilismy ze 2 godz i teraz juz smaczenie spi:) ja tez jakas zmeczona ostatnio jestem....trzeba chyba wczesniej zaczac chodzic Jutro jeszcze ide do fryzjera bo mam juz takie dlugie kudly ze nie moge ich po myciu rozczesac bez tony dzywki.
 
Do góry