reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

wiem to od dawna,dziewczyny wiem,ale teraz ta ciąża myślałam zę on się zmieni i co nawet dziecko go nie zmieniło....jest gorzej nawet sie nie martwi co nas nic...jestem załamana
że mu uwierzyłam po raz kolejny...i tylko ciągle moja wina ...ale czy normalny facet wychodzi z domu i znika na imprezie??
 
reklama
fikusek ja tylko czekam az sie wreszcie przebija, najlepiej wszystkie naraz :) bo juz mnie to zabkowanie wykancza... tak sie wlasnie zastanawialam czy to co widze to napewno zabki. Smiesznie to wyglada :) Dzieki za rade, sprobuje moze cos pomoze!

no ja u swojego tez takie cos widzialam i pozniej cos na dziaselku i 2 dni pozniej juz zabek przebity:)


agnes przepraszam za wyrazenie ale no nie moglam tego inaczej ujac no,wkurzylkam sie!:)
 
agnes Kochana nei daj sie słońce !! dalej chcesz tak żyć ?? do Konca życia tak masz zamiar życ ?? przeciez zycie jest jedno !! Ja cie rozumie bo ja tez swojego nei wie mczy jeszcze kochama ale cos w tym jest bo nadal strasznei cierpie ...i boli mnie to ze nas zostawil,boli tez jak mnei wyzywa i ze olewa nas z kazdym dneim coraz bardziej tyle ze o tym szybxiej zapominam niz a nie powinnam i teraz postawilam sobie cel nei serce tylko rozum-mysle o bezpieczenstwie dzieci,o tym ze nei chce sie tez czegos nabawic przez t o ze on klamie oszukuje i cholera wie ile razy zdradzil...a teraz widac jaki to czlowiek...ty tez radze ci zacznij myslec o dzieciach i o tej kruszynce malenkiej o tobie juz nei wspomne bo przeciez ty Kochana niesamowicie cierpisz na pewno nie będzie ci lekko ale dasz rade jak kazda tu z nas ...

Ostatnio kolezanka mi powiedziala pamietaj"jeśli jedna osoba ci cos mowi to mozesz w to uwierzyc ale jesli wszyscy mowia ci to sam oto znaczy ze tak jest " ja tez caly czas chcialam zeby wrocil i strasznie mi ciezk obo to dopiero miesiac minal ,mam metlik tysiace mysli,ale powaznie skad wiesz ze za miesiac dwa trzy rok znowu nei bedzie tego samego ??
 
wiem to od dawna,dziewczyny wiem,ale teraz ta ciąża myślałam zę on się zmieni i co nawet dziecko go nie zmieniło....jest gorzej nawet sie nie martwi co nas nic...jestem załamana
że mu uwierzyłam po raz kolejny...i tylko ciągle moja wina ...ale czy normalny facet wychodzi z domu i znika na imprezie??
nie normalny facet tego nie robi. Normaly jest przy swojej zonie :) a jak chce wyjsc to jej to mowi a nie idzie w tajemnicy.
Napewno dasz sobie rade,ulozysz zycie:)

moja przyjaciolka byla w ciazy i ja facet zostawil i jeszcze pobil w ciazy:szok: ona sie wkurzyla zalozyla sprawe ze ja pobil do sadu,dostala 4tys od niego i teraz podala o alimenty. A w ciazy poznala chlopaka ktoremu nie przeszkadzlo ze jest w ciazy ,wychwouja razem coreczke ktora ma juz rok,byl prszy porodzie,traktuje Anite jak wlasna corke,a w pazdzierniku bede druhna na ich weselu,tazke to jest prawdziwy mezszczyzna,malo ich ale sie zdarzaja jednak:)
 
wiolami masz jakąś pomoc od kogoś...wiesz ja bede musiała wrócić do pracy a co wtedy z dzieckiem>>?????ja nie mam nikogo...kto by mi mógł pomóc.
 
Ja w tej chwili tez jestem bez pracy i bez srodkow do zycia bo szanowny maz i tatus nei raczyl nam nic zakupic chocby dla dzieci....nie mam nawet ubezpieczenia dla siebie ....to tego te dlugi jakies 60 tys jak nei wiecej..jestesmy malzenstwe mwiec mimo ze sa na neigo jak nei bedzie placi lto jestem ja .... mam wsparcie znajomych i rodzicow oczywiscie pscyhiczne ...ja jeste mtez zmuszona isc do pracy ale po wakacjach wczesniej nei dam rady...nei mam opiek ido dzieci wiec latam wszedzie by zrobic cos co ulatwi mi zycie ...przede wszystkim alimenty i rozwod jak najszybciej... bo zbliza sie sezon urlopowy...latam likwiduje np.tv kablowa na tansza zeby zmniejszyc oplaty na mieszkanie...finansowo troche podgaja mi rodzice w tej chwili ale tez za wiele nei maja....jeśli chodzi o dziecko to mozesz probowac jakiegos zlobka niby rekrutacja sie skonczyla ale jak powiesz jaka jest sytuacja czasem udaje sie wcisnac dziecko-bo zwolni siem iejsce itp.sa rozne sytuacje....ale mowi jak masz jakieś pieniążki to już jestes w lepszej sytuacji niż ja poza ty masz dwoje ciut starszych dzieci które wrazie czego tez ci pomogą troszkę...u mnie jest dwoje maluchów....no i zawsze mozna starać sie o jakas pomoc z opieki ja sie tez tak nei znam bo dopiero szukam pomocy i latam gdzie mi pozwolą na to dzieciaki.np.mozna zaoszczedzic na radcach prawnych u mnie bo sa darmowi w urzedzie miejscki,sa fundacje gdzie tez udzielaja rad prawnych,sa psychologowie itp....Generalne jestem przerażona ale nei mam innego wyjscia jak robic wszystk oby bylo nam dobrze....zreszta czy teraz nam tak dobrze bylo ?? na wierzchu platki roz a pod spodem bagno ....
 
reklama
agnes oj gruuuuubo sie mylisz, piszac ze mlodszy nic nie rozumie. on widzi i rozumie wiecej niz ci sie wydaje. moze dla ciebie jest jeszcze malutkim chlopczykiem i uwazasz ze jemu nic nie trzeba tlumaczyc. bo on i tak nie widzi nie slyszy. ale..... moi rodzice tez sie wiecznie kloca, schodza i rozchodza i nigdy nie zapomne siebie jako takiej dziewczynki, zastraszonej, bo rodzice sie kloca, mama gdzies idzie, tata pije a my samopas. nikt nam nic nie tlumaczyl, bo po co?przecierz to dzieci jeszcze malutkie...

ja ci powiem od siebie, mam duzy zal do rodzicow ze tak nam spaprali dziecinstwo. ja juz im to wypomnialam, wykrzyczalam. twoi synowie tez ci moga to wykrzyczec w twarz.

czy zastanawialas sie jaki przyklad dajesz synom?nieboisz sie ze oni moga czasam traktowac kobiete tak jak CIebie traktuje mąż?

agugucha
mojej Martynce tez widac bylo zeby i czuc je bylo pod palcem. ja smarowalam dentinoxem. i dawalam ibufen, bo dziala tez przeciwbolowo, niemoglam patrzec jak ona sie meczy. jej dwa naraz zeby szly. wiec masakra jak marudzila...
 
Do góry