reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

carla no smieszny kon by sie usmial,a drugi pacan pewnie juz tez cos wymsyli,obrazony pan,ja mam gleboko i szeroko ,za to co robia a ze dzieci wcale nie widuja to juz naprawde nie ma czego zalowac
ja mam zdanie ze jak dziecko sobie czasem poplacze to nic mu nie bedzie,tak samo jak ja musze sobie nie raz poprzeklinac,nawyzywac z nerwow,trzeba dac zejsc emocjom:)
a co do mleka ,to mi tez nie leci miedzy karmieniami tak jak kiedys ale kubus sie najada,sam sobie bluzke sciaga a jak mi tym zebem przygryzie i sie szczerzyy od ucha do ucha to ja mam fiolki na niebie:) a co bedzie dalej ...
i tak dlugo nele karmilas ,jak masz sie meczyc i robic cos na sile to bezsensu

a bebiko pewnie ze smaczne np .ja malej dawalam to sama na sucho jadlam:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
carlaa no nie wiem czy zauwazylas ale z mam styczniowo-lutowych to Ty najdluzej piersia karmisz :) Cala reszta juz padla na polu walki... Medal Ci sie nalezy:)

a jezeli juz mowa o jedzeniu... to nazbieralam troche przepisow dla maluszkow wiec jakby ktoras chciala to moge wyslac :) podajcie mi tylko maila na priv...
 
kazdy karmi ile moze i ile chce :)

ja ogladalam dzien dobry tvn i ta babe z rzadu to bym do wisly wrzucila,oczywiscie dzien ojca i tacy oni biedni ach nie,my nie zabraniamy kontaktu i co ,maja gdzies wlasne dzieci a jak juz sie chciala wypowiadac to mogla powie,ze CZESC ojcow sie nadaje a reszta to wymarly gatunek jak nasi ex!!

jade po wyniki ,potem do lekarza.mam nadzieje ze wiadomosci beda dobre ....milego dzionka
 
Bezsenna dlaczego szok? Patrzę na siebie i widzę, że nie każda może karmić tak długo jak Ty. Dałam rano Nelce cycka, ssała długo, po 10 minutach zjadła 60 ml bebiko.
I to jest to o czym pisałam- terror cyckowy :) Jak dziecko się nie najada to butla jest lepsza, lepiej mieć najedzone dziecko po butli, niż głodne co chwilę po cycku.
Ja dziś małą do spacerówki przesadzam, może histeria się skończy, albo dam jej butlę przed spacerem i może nie będzie awantury.
Agugucha wiem że ja najdłużej karmię, ale medal to chyba za cierpliwość, bo gdy wszyscy mówili DAJ BUTLĘ BO ONA GŁODNA to ja twardo mówiłam nie, dopiero teraz dociera do mnie że to moje mleczko o kant du.py można rozbić :) Jeszcze miesiąc chcę wytrzymać żeby WHO nie czepiało się :) :)
Katerinka daj znać co i jak, trzymamy kciuki za dobre wyniki!!
 
Bezsenna jeszcze miesiąc do imprezy :) Fajnie że rodziłaś w ciepłym miesiącu, ja w zimie to fajnych urodzin nie wyprawie...
Buziaki dla Kubusia :*
 
Carla Tak tylko wyraziłam na głos swoje zdziwienie ;-)A co do lata, to nie lubię, za gorąco dla mnie ze względu na moją tuszę i w ciąży też nie było tak fajnie chodzić w upały, chociaż chyba żadna pora nie jest odpowiednia do rodzenia, bo z kolei zimą jest problem z kurtką, z butami zimowymi.
 
Bezsenna ja nie miałam problemu z kurtką zimową, bo moja siostra jeszcze rok temu ważyła prawie 70 kg, teraz waży troszkę więcej niż ja, a że ona po górach lubi chodzić to ma taką świetną kurtkę (tania nie była, ale nic mi nie wiało, cieplutka no i jeszcze super ładna, taka specjalna na snowboard). A buty miałam też takie górskie, no i getry :) Ale w zimie nie zrobisz imprezy na dworze, ja w ogóle zimy nie lubię, najgorsza pora roku. Najlepsza jest wiosna, bo ja też upałów nie lubię :) 25 stopni to dla mnie max.
 
reklama
Carlaa -a czy to ważne, czy mała się nie najada czy najada Twoim mlekiem? Ty nie chcesz karmić i to jest najważniejsze. Malutka będzie rosła i na butli tak samo. Ja jestem za karmieniem cycem. Sama tylko 7 miesiecy mogłam :( dostałam krwotoku :( po karmieniu bo musiałam brać leki. Ale rozumiem, że każda ma prawo wyboru! męczy cię karmienie? dawaj butlę i ciesz się macierzyństwem
 
Do góry