reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Uleczka - ja ci też zycze szybkiego i lekkiego porodu :-) Mam nadzieję, ze gin bedzie mial dobre wieści dla Ciebie ;-)
 
reklama
Witam, u mnie bez zmian:zawstydzona/y:
od wczoraj mam straszne bóle pleców a poza tym nic a nic...
uleczkaa życzę szybkiego porodu!! trzymam kciuki :tak:
baska, madzia koniecznie dajcie znać co wam gin powiedział, oby cos pozywtywnego;-)
a gdzie truskawka?? MOżE JUż RODZI??

zreszta to trzymam kciuki za wszystkie mamuski 2w1, oby w końcu nadszedł ten wyczekiwany czas!!!!!
 
Ale ten moj gin mnie denerwuje:wściekła/y: mowil mi ze idzie sie do szpitala dopiero jak minal 2 tygodnie od terminu a w szpitalu kazali mi przyjsc tydzien po terminie czyli dzis i ja mu powiedzialm i kazalam napisac to skierowanie przeciez kazda z nas ma isc tydzien po terminie nie??on jest dziwny naprawde:no:
 
uleczkoo ale przecież do szpitala nie musisz miec skierowania (u mnie nie potrzeba). Skierowaniem jest Karta ciąży, a skoro w szpitalu kazali Ci się zgłosić tydzień po terminie, czyli dziś, to ja na Twoim miejscu bym poszła.
 
Uleczka - ja aż boję sie pomyśleć co dziś powie mi mój gin. Idziesz dziś do szpitala:confused: :confused: :confused:

A co z Truskawką???Dzisiaj jeszcze się nie zameldowała czyżby się rozdwoiła:confused:
 
Cześć dziewczyny. Nie "zapisywałam się" do Was wrześniówek, bo termin wg gina "początek października", a wg mnie 29 września- i bądź tu mądra kobito czyś wrześniówka, czy październikówka. Ale czytam Was i teraz jak zbliża się termin a ja ciągle 2 w 1 to widzę, że nie jestem sama:)) też bardzo chciałam urodzić we wrześniu, ale wygląda na październik. nocki to samo....ciężkie, brzusio czasem pobolewa, ale nic się nie dzieje.
 
baska-bedzie dobrze napewno nic zlego sie nie dzieje wiec nie boj sie ja zaraz ide juz do szpitala trzymajcie za mnie kciuki zebym jak najszybciej urodzila ja za was bede caly czas trzymala:tak:
Cos brzuszek zaczal mnie bolec:-(
moja siostra bedzie wam pisac co u mnie i opowiadac jak u was;-)
Buziaki trzymam kciuki za kazda nie rozdwojona mamusie:tak:
 
hej:)

Uleczkaa, trzymam kciukasy za szybki i bezbolesny poród!!!

Ja dalej w dwupaku. Nie odzywałam się, bo pojawiły sie problemy sprzetowe;( Net mi padł i nie byłam w stanie wejść na BB.

Basia, jak wrócisz od gina to daj znać co u Ciebie.

Byłam wczoraj u lekarza, no i dalej mam spokojnie czekać... Niby szyjka zgładzona, ale główka jeszcze wysoko:wściekła/y: !
 
Hej dziewczyny. Jestem po wizycie u gina. Mały waży ok. 3500 gr. Szyjka jak twierdzi lekarz przygotowuje się do porodu. Nie jest mi w stanie powiedzieć kiedy to może nastąpić:wściekła/y: . Mówi, że do tygodnia moge urodzić. A ja siedzę teraz i ciągle mi łzy lecą ponieważ jutro muszę iść do szpitala:no: . A dlaczego??? Nie mógł mi dać L4 więc miałam wybór szpital albo urlop macierzyński. Niewiem czy dobrze zrobiłam???:confused: :confused: Takze nie wyobrażam sobie leżeć w szpitalu. Mam dość dzisiejszego dnia jest mi okropnie smutno:no: :no: :no:

Dziewczyny a jak wy??? Nie pamiętam ile która jest juz po terminie???Madzia ty chyba jesteś 2 dni po terminie??? Masz dalej L4 czy już macierzyński???
 
reklama
Basia, to powiem że jest to dla mnie jakaś magia!!!!!!!!! :szok: :szok: :szok:
Przecież lekarz spokojnie może Ci wystawić L4 maksymalnie do 182 dni (rozumiem, że ich nie przekroczyłaś, więc o co chodzi -nie wiem), a kwestia terminu porodu nia ma tu nic do znaczenia - poprostu dalej jesteś niezdolna do pracy i tyle!! Macierzyński zacznie Ci się z faktycznym dniam porodu.

Ja np. jestem już na zasiłku rehabilitacyjnym (musiałam być dłużej na zwolnieniu) i to zaświadczenie o tym zasiłku jest jakby moin zwolnieniem. Poród przerwie mi to świadczenie i od porodu będzie macierzyński. A poza tym co on Ci wystawi za czas pobytu w szpitalu -przecież też L4. Ja jak byłam w szpitalu, to przecież takie zwolnienie dostałam. Daję słowo -nierozumiem.

Ogólnie, chyba dobrze wybrałaś, bo będziesz pod stałą opieką,a w szpitalu da sie wytzrmać - choć żadna to przyjemność. Trzymam kciuki za szybciutkie rozwiązanie!!!!!!! Głowa do góry!
 
Do góry