reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Madzia - ja też dzisiaj wzięłam się do okna balkonowego. Myłam je chyba ponad godzinę bo bylo bardzo brudne :no: Wzięłam się po to żeby coś przyśpieszyć przez to schylanie się. Potem poszłam na spacer z mężem i ledwo do domu przyszłam. W drodze miałam uczucie, że mały mi coś zjeżdza niżej a mąż już caly chory był :-) Teraz wszystko jest ok. Jak siedzę to dosłownie brzuch siedzi mi na nogach. Jutro mam wizytę u gina to jestem ciekawa co mi powie.

Uleczka - Też mam takie kłucie w szyjce i niewiem co to jest. Mam takie uczucie jakby ktoś tam mi uciskał czymś. Moze to juz jakieś objawy zbliżającego się porodu??:confused:

Lucy - ja też mam smaka na placki ziemniaczane :-) Ale dziś mieliśmy na obiad fileciki z kurczaka, ziemniaczki i buraczki ;-)

także Madzia, Uleczka, Truskawka, Lucy - miejmy nadzieję, ze niedługo się rozdwoimy :-)
 
reklama
No wlasnie dziewczyny ile mozna czekac:-( ja jutro do szpitala ale to dopiero jakos o 16 pojade wzesniej do gina po skierowanie mam nadzieje ze szybko urodze i dlugo nie bede musiala siedziec w szpitalu:no:
 
Uleczka - ja jutro też jadę do gina na 17.45 jestem ciekawa co mi powie ;-) Ciekawe ile każe dni mi czekać i czy dostanę dalej L4:confused:
 
Dalej melduję się 2 w 1. Noc mineła spokojnie. Wczoraj wieczorem mi twardniał brzuch i miałam wrażenie ze się stawia i coś w kanale kluło ale wszystko minęło. Dziś wizyta u gina na 17.45 jestem ciekawa co mi powie. Nastawiam się, że urodzę z początkiem pażdziernika a tak bardzo chciałam we wrześniu :no:

A jak wy dziewczyny Madzia,Uleczka,Truskawka,Lucy???
 
Adasia - wszystkiego naj... dla Igorka z okazji skończenia 1 miesiąca ;-)

Luczynka - a co ztobą????

 
Witam mamuśki.
Noc minęła nieciekawie. Nic mnie szczególnie nie bolało, ale spać nie mogłam. Od 4 do 5-30 miałam przerwę. Dziś coś troszkę pobolewa brzusio i mały się wierci. No i to kłucie w szyjce... A głowa mi pęka chyba z nerwów że termin wybił a ja w domu. A tak chciałam urodzić we wrześniu.
Jutro muszę załatwić sobie zwolnienie od lekarza ogólnego, bo szkoda mi macierzyńskiego. A propos ile w końcu będziemy mieć 16 czy 18 tygodni??

Uleczkaa
trzymam kciuki aby po takim długim oczekiwaniu Twój poród minął szybko i w miarę nieboleśnie.

Basiu tobie też samych dobrych wiadomości od gina. Jak wrócisz to daj znać co i jak.

Miłego dnia wam wszystkim życzę. Coś pogoda sie psuje.
 
Uleczka - ja też życzę ci żebyś szybko urodziła i żeby dziś to się już rozwiązało.

Madzia - a u mnie malutki wiercil się do 1 rano bo nie spałam a teraz cisza chyba śpi. A brzusio mnie nie pobolewa ani mnie nie kłuje. Dam wieczorkiem znać co powiedział mi gin. Urlop macierzyński trwa 16 tyg. Ja mam nadzieję, ze mi da dalej L4 chociaż na tydzień bo nie pozwolę sobie żeby już macierzyński mi lecial bo szkoda każdego dnia.

A co z pozostałymi dziewczynami 2 w 1. Meldujcie się!!!
 
reklama
Witam ja tez dalej 2w1 i na 11 ide do gina po to skierowanie ale jeszcze wruce i napisze co mi mowil gin:tak:
Ja dzis znowu mialam nocke nie przespana:wściekła/y: co zasne to ktos mnie budzi albo sms albo telefony czy cos sie dzieje juz:no: brzuszek bolal w nocy i rano ale tak jak zawsze czyli nie za mocno:no:
madzia-pl-no ja mam nadzieje ze tak dlugie cekanie zostanie mi wynagrodze malko bolesnym porodem tobie tez zycze zeby byl jak naj mniej bolesny:tak:
baska-mnie juz nie bedzie na forum jak wrucisz od gina wiec zycze dobrych wiesci i szybkiego porodu zeby twoj maluszek pokazal sie jeszcze we wrzesniu:tak:
 
Do góry