reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Ja z tym piciem mam tak samo. Piję i piję... Dzisiaj dopiero zauważyłam że mam dosyć mocno obniżony brzuch nigdy wcześniej tego nie zauważyłam. Doslownie siedzi mi on na nogach.
 
reklama
no ja z tym piciem tez tak mam, piję i piję a potem cały czas siku mi sie chce, hehee
a w nocy jest najgorzej bo nie chce mi się z łózka wstawać:wściekła/y:
aha i jeszcze strasznie drętwieją mi ręce, nie wiem czym to jest spowodowane, no bo chyba nie brakiem płynów!! :-p

 
mi tez dretwieja rece jak spie na boku to mi reka dretwieje na tej ktorej leze:-(
a i gardlo mnie boli tak troche i wczoraj wieczorem tez bolalo zawsze na wieczor:no:
 
hej, bez zmian nadal dzidzuś w brzuszku:sick: i nic się nie dzieje....

wszystko ok, czuję się świetnie, tylko męcza mnie coraz bardziej pytania znajomych no i krewnych oczywiście, "czemu jeszcze nie urodziłaś??" albo "ty jeszcze z brzuchem??" poprostu można zwariować:oo2: ja nie wiem, czy ci wszyscy ludzie nie zdaja sobie sprawy, że ja też bardzo bym już chciała mieć swoje maleństwo przy sobie:confused:

aa co tam szkoda gadać, jadę dzisiaj do mamy na pyszne placki ziemniaczane:yes:

trzymajcie się dziweczynki..
 
Lucy - ja też dalej 2 w 1. Jutro mam termin i nic nie zanosi się na to żebym się rozdwoiła. Zamierzam zaraz wziąść się do okna balkonowego i pójdę na spacer. Jutro mam wizytę u gina na 17.45 i jestem ciekawa co mi powie.

A co z Madzią, Uleczką, Truskawką??:confused: :confused:
 
Witam melduje sie 2w1 i nadal nic:wściekła/y: jutro ide do gina po skierowanie i do szpitala ciekawe czy dlugo bede lezala zanim urodze ja to bym chciala zeby odrazu zaczeli wywolywac skurcze:tak: oj juz 5 dni po terminie a moj maluszek uparty jak osiolek hehe
Pujde dzis na zakupy i zrobie salatke warzywna:-p cos musze porobic bo zwariuje od tego czekania;-)
Dziewczyny lada dzien napewno bedziemy tulkac nasze maluszki jak bede w szpitalu to moja sis wam napisze co sie ze mna dzieje:tak:
 
Hej, hej;)

Podobnie jak wczoraj - dzidzia w brzuszku;)

Baśka, jak obniżył Ci się mocno brzuszek, to kto wie... Może już niedługo;)

Lucy79, ale mi narobiłaś smaka na placki ziemniaczane, chyba muszę coś w tym kierunku wykombinować, hehe;)

Uleczkaa, ja zaliczyłam w ciąży jakieś paskudne przeziębienie, i wtedy lekarz na gardło polecił mi tantum verde (bezpieczne w ciąży) i przeszło od razu. Wystarczyły dosłownie 2 -3 pastylki i po kłopocie - polecam;)
 
Hej!
ja również w stanie nie zmienionym od wczoraj. Brzuch też mam już bardzo niziutko, podobnie jak ty Basiu. W nocy obudziły mnie dość mocne skurcze, stwierdziłam, że spróbuję zasnąć. A rano obudziłam się już bez nich :wściekła/y:
Ja już nie będę mieć wizyt u mojego gina. ostatnią miałam 18 września i powiedział że jeśli nie urodzę wcześniej to 4 października mam iść do szpitala. No i nie miałam jeszcze robione KTG. Ale dzidzia jest dość ruchliwa więc się nie martwię.
Uleczkaa mnie też pobolewa gardło (mąż jest przeziębiony i pewno mnie zaraził), ale tylko płuczę wodą z solą.
Umyłam okna dziś rano, ale tylko żeby się zająć i nie myśleć a nie żeby wywołać, bo już nie wierzę w te cuda.

Kiedy w końcu nadejdzie ta chwila!!!

A czy kłucie w szyjce to też objaw zbliżającego się porodu?? Bo czasem nie mogę chodzić z tego powodu?:baffled:
 
madzia_pl-ja tez tak mam te klucie w szyjce i tez ledwo wtedy chodze ale troche pokluje i przechodzi i tak pare razy dziennie to chyba oznacza ze jestesmy bardzo blisko:tak: ja mam tez klucie w podbrzuszu ale to jzu od jakis 2 tygodni i tak pobolewa od czasu do czasu:eek: jutro do szpitala tam bede pod stala kontrola lekarzy i jak beda watpliwosci czy pytania to bede mogla liczyc na pomoc:tak:
 
reklama
Cholera nie umiem się polapać w tym nowym forum:wściekła/y: jakie to głupie:wściekła/y:
Pozdrawiam wszystkie rozdwojone:-)
Wczoraj wrócilam od mamusi.Dzis byłam z maluszkiem u lekarza.Przybrał przez 3 tyg. 1220gr.:tak: i jest zdrowiuteńki,więc za 2 tyg.szczepienie.
Ja czuje się dobrze,ale Wojtuś nadal mało spi a dużo je.Może teraz jak wrócilismy do domku to się przestawi? sorki,że nie czytam wszystkiego,ale nie dam rady czasu brak:-) Cieszę się,że u wszystkich mamus jest ok,a figura,ból i inne dolegliwości niebawem znikną:-)
Buziaki
 
Do góry