reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Madziu - nie przejmuj się przecież maluch nie będzie w brzuszku wiecznie - lada dzień juz będziesz go tulić :happy::happy::-):-)

A tak prawdę mówiąć - wszytskie rodzinne obliczenia nigdy sie nie sprawdzają - u mnie "świętą" liczbą jest 3 i 13 wszyscy mają datę udzodzin z tą liczbą więc wierzą że mój maluch urodzi się właśnie 3

A jestem pewna że spłata im wszytskim figla...:tak:.:tak::tak::tak:
 
reklama
Uleczka - to moze lada dzień już urodzisz skoro zaczyna pobolewać cię brzuszek ;-)

Madzia - ja też tak czuję ,że chyba zostanę pażdziernikową mamą. Pocieszam się tym, że jesteśmy dwie ;-) bo te co są już po terminie to jeszcze zdążą się we wrześniu rozdwoić:-)

Moja mama też dzwoni codziennie i pyta jak tam???:confused: Chce iść na urlop już (2 tygodnie) specjalnie nie brała przez wakacje bo chce mi pomóc a maluszka dalej nie ma a ona już chce iść na urlop, ale mówi, ze jak już tyle czasu czekala to pochodzi jeszcze do pracy do piątku ;-) Kochana jest. Widzę, ze mogę na nią liczyć :-)
 
baska-widac masz kochana mame ja tez na moja moge liczyc:tak: a brzuszek boli od wczoraj ale poboli i przestaje i puzniej znowu i tak cala noc wczoraj i dzis tez pobolewa mnie jak szlam do sklepu to tak strasznie kulo ze myslalam ze nie dojde:no:
 
Uleczkaa, to może faktycznie jest już tuż, tuż ;)

Baska, Madzia - do pażdziernikowych to chyba we trzy zawitamy, bo u mnie dalej cisza. Nie wiem jak Wy, ale czekam spokojnie. Z równowagi tylko wyprowadzają mnie telefony z pytaniem: czy to już??? brrrr!!!! Cały humor pryska jak nic!!! a gg to już wyłączyłam, bo do szłu mnie doprowadza!!

Zaczynam puchnąć... Przez całą ciążę tak nie puchłam jak teraz. Pewnie to przez niesamowite ilości wody jakie pochłaniam... Jejku, chyba nigdy tyle nie piłam jak ostatnio, hehe. Mąż już do mnie zaczyna pieszczotliwie mówić "moja pijawko";)
 
Truskawka - to witaj w grupie. Ty masz jeszcze 4 dni ja natomiast 2 a Madzia już tylko 1. Mówisz, że puchniesz??? Coś nieciekawie to brzmi a powiedz dzidzia rusza się???:confused: Nie chcę cię straszyć ale jak niezaciekawie puchniesz to może sprawdż jaka jest tego przyczyna.
 
OGROMNE GRATULACJE DLA ŚWIEŻO UPIECZONYCH WRZEŚNIOWYCH MAMUSIEK


DZIEWCZYNY 2W1 TRZYMAM MOCNO ZA WAS KCIUKI I WIERZĘ ŻE JUŻ NIE DŁUGO BĘDZIECIE TULIŁY SWOJE SZKRABECZKI

SERDECZNIE POZDRAWIAM I ŚCISKAM :)
 
baska-no ja mam nadzieje ze do srody urodze a te bole to takie jak an okres ale czasem jak za kuje to ledwo chodze:-(
ja to ciagle pije napoje jakies albo herbatke mietowa ciagle chce mi sie pic w nocy strasznie mnie suszy jak bym kaca miala:no:
 
Basia, na całe szczęście z dzidzią wszystko ok, buszuje po brzuszku jak szalone;), więc o tyle jestem spokojna. U lekarza jestem już co tydzień, więc jakby co to jestem pod stałą kontrolą;) Swoją drogą idę jutro na wizytę, to sie upewnię. Pewnie zrobi mi KTG to już zupełnie się uspokoję;)


Uleczkaa, no z tym piciem to mam tak samo - notoryczny kac gigant;)
 
reklama
Dziewczynki te 2w1 cierpliwości (dobrze mówić). Moja znajoma miała termin tak jak ja (na 21.09) i nadal nic a żeby było fajniej to jej mąż przyjechał z Francji na 3 tygodnie i miało sie urodzić im to Dzidzi a tu nic; on jutro już musi wyjechać a dziecka nadal nie ma po tej stronie brzusia. Następny raz przyjedzie dopiero na Boże Narodzenie.
 
Do góry