reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Witam;-)

Mija! gratuluje córci:-D :-D :-D !

Ja nadal 2 w 1, ale nastrój mam fantastyczny!!! Pogoda jak na zamówienie - piękne słonko bez duchoty;-) ;-) . Porywam mojego ślubnego na spacerek!!!

Miłego weekendu:-D
 
reklama
MIJA ogromne gratulacje córeczki.
Jeszcze tylko nie wiadomo co u MJU?

Ja również nadal 2w1 i żadnych szans na urodzenie w weekend. :no:
Podobnie jak CUD już nic nie robię w kierunku przyspieszenia porodu. W końcu się musi urodzić, a moje nerwy chyba tylko to hamują. Chociaż pewno wieczorem znów będę myśleć inaczej, ale na razie piękna pogoda, więc myślę optymistycznie.
Buziaki dla wszystkich jeszcze nierozdwojonych mam :laugh2:
 
Oj dzisiaj moje samopoczucie uległo pogorszeniu. POjechalismy z mezem zamowić wozeczek wszystko ok:)potem zakupki. Wzieły mnie jakies niby skurcze wiec maz zawiozł mnie do szpitala na ktg aby sprawdzic.A tam połozna do mnie ze zapis jest brzydki itp. ..nie musze pisac co czułam i jka była moja reakcja...ryk!
Po poł godzinie okazało się ze wszystko ok, moja Córeczka spała..a zapis piękny!
Rozwarcie na 1cm:)!wiec porod nie prędko ale nerwówy dzien strasznie!!
Pozdrawiam Mamusie !:-)
 
Witam ja jeszcze 2w1 Juz niedziela a tu nic:-( troche rano brzuszek pobolewal ale juz przeszlo no i dzidzia nie chciala wyjsc w tym tygodniu:no:
Teraz to juz tylko czekac trzeba az zechce nam sie pokazac moj maluszek:tak: mam nadzieje ze nie kaze juz dluzej czekac na siebie i sie pospieszy hehe:tak:
 
helooo, melduje sie nadal 2w1:-) super pogoda, trzeba korzystać, póki jeszcze możemy, heheee
mały uparciuch nadal w brzuszku i nie myśli wyjść:tak:
 
Ja dalej 2 w 1. Maluszek mój też jakoś nie śpieszy się żeby już wyjść. Piękna pogoda ale ja jakoś dziś nic mi się nie chce robić. Zastanawiam się caly czas jak dlugo jeszcze. Nie stosuję żadnych metod przyśpieszenia porodu bo jak czytam wasze posty to wszystko na nic.
 
reklama
Do góry