reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Ja również postanowiłam nie wyłamywać się i nadal jestem 2w1;) ;) ;)
Teraz chciałabym już doczekać do terminu, bo wtedy dzieciątko urodzi się w imieniny mojego M.;) - może się uda?! No chyba, że maluch okaże się bardzo przekorny i zrobi nam niespodziankę, hehehe;)
 
reklama
Ja tez już przestałam liczyć na to, że mój maluszek urodzi się przed 27.09. tylko niewiem jak dlugo wytrzymam jezeli będzie już po terminie :no: Ale jeszcze mam 3 dni zobaczymy może akurat w terminie się zjawi. Narazie żadnych oznak zbliżającego się porodu. Czy ktoraś też tak miała???
 
baska-ja jestem juz 3 dni po terminie i dalej nic tylko te skurcze przepowiadajace na chwile twardnieje brzuszek i czuje jak mi sie kurczy w srodku ale tak to nic sie nie dzieje:-( do srody poczekam i ide do szpitala tam wywolaja mi pewnie skurcze:tak:
 
Uleczka - wierzę, ze jest ci już cieżko pewnie i jesteś niecierpliwa. Ja termin mam na środę a już się niecierpliwię. Moja koleżanka ostatnio urodzila 5 dni po terminie a więc nastawiam się tez na to, ze u mnie może być tak samo.
 
Czy my dalej czekamy w tym samym składzie, czy któraś już jest szczęśliwą mamą?;)

Ja dalej czekam i mam się świetnie (aż za świetnie)!!

Lecę na zakupki;)
 
Truskawka - ja dalej 2 w 1. Przed chwilą dzwoniła moja mama żeby sprawdzić czy ja dalej w domu jestem ;-) A mój malkuszek poprostu smacznie sobie śpi w brzuszku i nie chce mu się wychodzić.
 
wiatam ja tez kolejny dzien dwa w jednym i tylko w nocy bol brzuszka ktory przeszedl ale do 4 jakos zansac nie moglam nie wiem czemu :-(
dzis rano tez lekki bol brzuszka ale nic pozatym oj juz moj dzidzius moglby wyjsc przeciez juz jest 4 dni po terminie:wściekła/y:
 
ja nadal 2w1 :-p czuje sie równiez świetnie, choć już 3 dni po terminie, hehe

przed chwilka tez do mnie dzwoniła mama ( jak co dzień) żeby zapytac czy czasem nie rodzę, a mój genialny mąż codziennie jak wraca z pracy to tez pyta dlaczego jeszcze nie urodziłaś:szok:!! tak jakby to było zalezne ode mnie:-D

a co mi tam poczekam jeszcze....
 
reklama
Nie, niestety nie rodzę :no:
Melduję się 2w1. I żadnych objawów. Wszelkie rodzinne "życzenia" żeby sie dzidzia urodziła odpowiedniego dnia minęły. Niepozostaje mi nic innego jak tylko czekać. Coś czuję, że naprawdę będę mamą październikową :szok:
 
Do góry