reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

reklama
Widze, że nie tylko ja dostaje bzika:) dobrze że już weekend to porobimy z Misiem coś ciekawego i cza sszybciej bedzie leciał:) pozdrawiam
 
Kasiorka 22-nie tylko ty bzika dostajesz chyba wszystkie jeszcze nie rozdwojone mamy juz dosc tego czekania ja to chyba dzis wszystkie okna umyje i firanki popiore a potem powiesze moze cos to da mam taka nadzieje hehe:tak:
agamamaani-ja teraz tez sie nie wysypiam bo jakos nie moge zasnac a jak jzu zasne to sie budze co chwile:-( mam dosc juz tego czekania naprawde:no:
 
Uleczkaa, ja już sprzatanie mam za sobą, łącznie z szorowaniem podłogi na kolanach.... i nic..... Już daję za wygraną i spokojnie będę czekać(przynajmniej mam taką nadzieję;))

Byłam dzisiaj u położnej i powiedziała mi,że maluszek dopasowuje się do miednicy całkiem ładnie, ale rozwarcie mam tylko na lekki opuszek... Więc czekam dalej.

A teraz z mężem jedziemy po jakiś fajny film do wypożyczalni, więc szykuje sie całkiem miły i romantyczny wieczór;) ;)

Pozdrawiam;)
 
U mnie termin na niedzielę a objawów porodu zero, zaczełam wariować ale dziewczyny po co? Nasze Maluszki muszą kiedyś wyjść. Na ktg lekarz powiedział ze zapis bardzo dobry i to jest najważniejsze ze u dzieci wszystko ok:)!
Fakt, że marzymy juz tylko o tym żeby mieć nasze maleństwa przy sobie, a każde pytanie" a pani to jeszcze...itp." doprowadza do furii:).
Kino jak najbardziej to dobry pomysł na czekanie ja polecam "Samotnosc w sieci":-).
Zaprzestałam tez sprztania mieszkania:)bo po co mam sie męczyć skoro to nie pomaga:), mąż też nie pomogł chociaż to ta przyjemność część czekania, zaraz wpadnie przyjaciółka...moze warto wykorzystać nasze wolne chwile?
Trzymajcie sie cieplutko a nuż to juz dzisiaj:)!!:-):-)Mleństwa w drogę na świat ..życie jest piękne!!!dzięki nim szczególnie:-)

 
Witam, ja również 2w1 nadal!!
Postanowiłam juz nie martwić sie tym czekaniem, spędzic miły weekend...
wydaje mi sie ze nasz maluch już w brzuszku pokazuje nam jaki jest uparty:tak:( i po mamie i po tacie, hehe) i najwyraźniej nie chce nas słuchać, wyjdzie kiedy będzie miał ochotę;-)

miłego weekendu kobitki:-D
 
Hej Mamuski. :-D Wlasnie dostalam smska od Miji79 :

"16.09 o 19:55 przyszla na swiat Patrycja. 3200 i 55 dluga.Obie czujemy sie dobrze.Porod trwal 2 godz.Pozdrawiam"

Hihi,Patrycja jest rowno tydzien mlodsza od mojej Zuzanki. :-D Nawet co do godzinki. :-p

Ide prac pieluchy! :-D :-D :-D
 
JA TEZ MELDUJE SIE DALEJ 2W1 WCZORAJ MIALAM SKURCZE ALE NIE BOLESNE WIEC RACZEJ NIE URODZE WEEKEND A TAK CHCIALM W TYM TYGODNIU JESZCZE URODZIC:-( COZ POZOSTALO TYLKO CZEKANIE MUSZE ZA COS SIE ZABRAC ZEBY CIAGLE NIE MYSLEC O TYM TYLKO CO TU ROBIC:eek:
 
reklama
Do góry