reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Witam Wszystkich!!

Gratulacje dla Mychy i Nakrętki;)))))))

A ja nadal 2w1.... Dzisiaj idę do położnej, to może mi coś nowego powie. Choć chyba nie będzie miała dla mnie jakiś rewelacyjnych wiadomości, bo i niby skąd?? Nic mnie dalej nie boli, tylko coraz ciężej mi się rusza.

Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
 
reklama
Witam:-D

GRATULACJE NAKRETKA!!!!

co tu duzo pisać, bez zmian... nadal czekam na jakies objawy zbliżającego sie porodu i nic....:wściekła/y:

miłego dzionka mamuski;-)
 
Nakrętka - gratulacje!!!!

Truskawka - ja też dalej 2 w 1. Przed chwilą bolal mnie brzuszek troszkę miesiączkowo ale szybko przeszło. Pocieszam sie tylko tym, że mam jeszcze 5 dni do terminu to może jeszcze do tego czasu się rozdwoję.

Kasiorka - co do ruchów dziecka to mój maluszek się rusza w ciągu dnia parę razy są to ruchy przeze mnie wyczuwalne. Wiadomo, ze już nie wierci się jak kiedyś co mial dużo miejsca ale dalej się wierci i to czuję każdego dnia.Jak się denerwujesz to jedż do szpitala i sprawdż czy wszystko ok.
 
:-)Dzień dobry:-)
Nadalw stanie 2w1, zaczynam się denerwować bo Natalka jakoś dziwnie się uspokoiła.Zaraz jedziemy na ktg, mam nadzieję , że to tylko moje urojenia.
Gratulacje dla rozdwojonych Mamusiek:tak:!!!
 
GRATULACJE NAKRETKA:-)
A JA DZIEN PO TERMINIE I DALEJ NIC JA TO CHYBA NIGDY NIE URODZE CZUJE SIE JAK BYM ZAWSZE MIALA TAKI BRZUSZEK I ZE JUZ TAKI BEDE MIALA ZAWSZE:-( WCZORAJ W SZPITALU KAZALI CZEKAC DO SRODY TO JESZCZE 5 DNI MASAKRA:no: JA JUZ NIE CHCE DLUZEJ CZEKAC CHCE JUZ URODZIC:wściekła/y:
WCZORAJ WYBRALAM SIE Z PRZYJACIOLKA DO KINA NA STEP UP-TANIEC ZMYSLOW:-) BARDZO FAJNY FILM POLECAM;-)
POZDRAWIAM ROZDWOJONE MAMUSIE I TE JESZCZE 2W1 JAK JA:-p
 
Witam,
Mam dziś strasznego doła. Wczoraj cały dzień pobolewał mnie brzuch, więc byłam pewna, że w nocy a najpóźniej dziś rano coś się na poważnie zacznie. W nocy też się obudziłam kilka razy ze skurczami. A rano jak ręką odjął - nic nie boli, wszystko przeszło. Cały wczorajszy dzień spacerowałam, sprzątałam, prałam i gotowałam, żeby sie ruszać. A tu d.... Nic nie pomaga:no:
Jeszcze dziż rano urodziła koleżanka co miała termin za 17 dni!!!! Jak się tu nie wkurzać. A w domu nikt mnie nie rozumie :-(
 
ALE MI SIE NUDZI NIE MAM CO ZE SOBA ZROBIC ZARAZ ZWARIUJE CHYBA:-( JA BYM WOLALA JUZ LEZEC W SZPITALU NIZ SIEDZIEC SAMA W DOMU CIAGLE:no: IDE SIE POLOZE BO ZLE SIE CZUJE I CHUMOREK KIEPSKI JESTEM JUZ DOBITA TYM CZEKANIEM:confused:
 
Madzia,Uleczka - musimy byc jakoś cierpliwe. Wiem, ze tro trudne bo sama już miejsca sobie nie umiem znależć. Sama sie dziwię czemu niektórzy tyle dni przed terminem rodzą a drudzy nic i muszą czekać do końca a nawet dłużej. Ja cały czas mam nadzieję, ze do srody urodzę ale jak przyjdzie środa a tu nic to będę cała nerwowa już.
 
baska Wiem ze musimy byc cierpliwe ale ja jzu po terminie a tu nic:wściekła/y: wiem ze to jeden dzien po terminie ale ja juz wariuje ja to do srody mam czekac i jak nic to szpital mam nadzieje ze urodze do srody juz mam dosc tych telefonow i smsow codziennie czy juz urodzilam czy oni nie rozumieja ze jak urodze to sie odrazu odezwe masakra:no:
Dziewczyny ja juz chce sie rozdwoic tez nie moge znalesc miejsca i nie wiem co robic ze soba:-(
 
reklama
Mnie tez codziennie pytają czy już urodzilam i też mnie to denerwuje bo w końcu wiadomo, że jak urodzę to dam znać.
Uleczka - Wierzę ci, ze już chodzisz nerwowa bo ja tak samo jak do środy nie urodzę to niewiem co potem zrobię.
 
Do góry