reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Dzien doberek Wrzesnioweczki!!
ALe widze ze jakies pustki sa tu dzisiaj :( Pewnie wszystkie wybylyscie na porodowke ;D i tylko ja zostane z brzuszkiem :laugh:
 
reklama
Hej Mamuski :)

Luczynko to jescze chyba tylko ja zostałam :) Bo u mnie nic sie niedzieje :( Ale jutro do gina a pojutrze na ktg. Ehhh na niedziele mam termin ale jakos sie nie zanosi.
Nocka nawet ok. Juz po sniadanku. Wiec chyba ogarne pokoj moze to cosik pomoze jak pobiegam ze sciereczka do kurzy ;D
Wszystkim Wrzesnóweczka miłego dzioneczka :)
 
Jeszcze ja! Dopiero początek 39 tygodnia! ;)
Mam schizy bo dzidzia się mało rusza, albo ja ją mało czuję. Miał ktos tak w tym okresie ciąży? A ginek kazał obserwować ruchy.
Mam wrażenie, że w nocy brykała, ale nie wiem czy to czasem nie był sen :D
 
Ja też melduje się na posterunku - nadal w całości i nic nie zapowiada szybkiego rozdwojenia :(
no dlaej Synuś, mamusia z tatusiem już się doczekać nie mogą, z drugiej strony brzucha też jest fajnie,poważnie ;D
 
Ja niestety też wciąż 2w1. Więc nie tak pusto. U nas na śląsku dziś śliczna pogoda, jak w lipcu :)
Szkoda siedzieć cały dzień przy kompie :)

Miśka nie wiedziałam o magnezie i masażu brzusia, zaraz odstawiam magnez, może coć się ruszy.

Manatka ja również od kilku dni zauważyłam, że mój dzidzi coś mniej ruchliwy. Nie raz sama go prowokuję i budzę, żeby się nie martwić. Wystarczy, że położę się na plecach i pogłaskam troszkę brzuch.Zaraz zaczyna kopać.
 
helooo, ja też tu nadal jestem w stanie 2w1 :laugh: a termin mam na 22.09 więc pewnie będę ostatnia...
a jak na razie żadnych objawów, tylko delikatne skurcze macicy raz na jakis czas, dzidzius ruchliwy, czasem to kopie aż boli ;D
ostatnio zauwazyłam, że jak połaskocze dzidzię po stópce to od razu ucieka, heheee fajna zabawa

miłego dzionka, no i do roboty wrześnióweczki!!
 
Hej dziewczyny :)

Ja też cały czas w komplecie, wczoraj wieczorem już nie wzięłam magnzeu i też czekam. Rano chciałam jeszcze w łóżku zrobić "masaż szyjki" ;D ale mąż jakos uparcie spał :p ale dzisiaj i tak to zrobię ;D

Manatka, Madziu teraz już coraz mniej czuć ruchy dziecka dlatego że ma już tak mało miejsca że jedyne co to się czasem przeciągnie, ale już nie będzie kopać ;) więc nic sie na pewno nie dzieje, ale pamiętajcie że jesteśmy juz na takim etapie ciąży że w razie czego jest KTG i tel do gina ;)

 
Hej Wszystkim! ;)

Ja tez jeszcze 2in1. :(
Wlasnie wrocilam z mamka z zakupkow,a teraz bede malowac w pokoju sciany,bo jakies takie brudne mi sie wydaja. :p
Jesli chodzi o nocke,to ja jakos spac nie moglam,bo ... meczyl mnie ten Kubusiowy Album Malenstwa",hehehe. ;) Wiec rano,jak tylko wstalam,to sobie go zamowilam,gdyz inaczej,to chyba bym umarla. :p
Jutro ide rano do gina zobaczyc,czy cos sie ruszylo,a jak nie,to od nastepnego czwartku mam zaczac chodzic na ktg. ;)
W ogole,jaka ta moja babcia jest mocna! :D Pojechala w tamtym tygodniu na wczasy,no i mowila,ze na pewno dzwonic do domu nie bedzie,hehehe. :D A tu ... dzwoni co drugi dzien. ;D :p
Ahhh,ide malowac,moze po tym Zuzka zechce sie ruszyc na swiat. ;D

Milego dzionka Mamuski! :-*
 
Mycha, mówisz,że masaż szyjki pomoże? Niby dwa dni temu po takim właśnie masażu miałam jakieś tam skurcze,ale niestety przeszły i dalej chodzę dwa w jednym...
oje Maleństwo też od jakiegoś czasu mało się rusza,ale co się dziwić miejsca brak ;)
 
reklama
Ja tez jestem jeszcze w komplecie. Zaraz biore się za odkurzanie i wycieranie kurzy :) Jutro idę do gina i jestem ciekawa co mi powie ;) Wczoraj zalożyłam się z meżem, że do 17 września jeszcze nie urodzę i jak urodzę do 17.09 to muszę mu kupić skrzynkę piwa a jak nie urodzę do 17.09 to on kupuje mi skrzynkę KARMI :) (ciekawe kiedy to wypiję-chyba bede miała zapas na cały rok hihihi)
 
Do góry