reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Matko dziewczyny az sama nie wierze u mnie pada deszcz i to taki porzadny nawet grzmi troszeczke jeeee ale super nawet nie wiedzałam ze sie tak uciesze na deszcz.
Zupełnie inne powietrze ineczej sie oddycha ale mam frajde ;D

Agutko na nastepny raz prosze sie zaopatrzyc w krzesełko albo jakis fotelik ;D
:-* :-* :-* :-*
 
reklama
Nadziulku,haha okej! :D Jak tylko zgadamy sie na telefon,to w czasie Twojego wykrecania numerku,ja bede szykowac krzeselko. ;D Albo sobie lezak przyniose i bede jak Krolowa jakas. ;D Wtedy mozemy gadac cala noc,bo tak jakos ciezko mi skonczyc z Toba rozmawiac. :D Moglabym to robic wieki,hihi. ;D A ten telefon na komorke,to byla moja kuzynka,a nie Radek,czyli nic waznego. :p Hehehe. ;D Buziulki na chlodna nocke! :-* :-* :-* :-*
 
A ja przed chwilą wróciłoam z pikniku i wiecie co? wcale nie było czuc tego gorąca,bo siedzieliśmy w cieniu dzrew ;)
Odnośnie koszulek do karmienia to mam 3 z rozcięciami i nie wychodza mi z nich cysiole ;D
 
A ja wróciłam z nieplanowanej wizyty u gina. Dzisiaj wyjątkowo czułam sie bardzo źle. Niedośc że z tej duchoty ciężko oddychać to mała jeszcze tak mnie uciskałana żołądek i przeponę że nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić.
Chciało mi sie wyć :-[ najgorsze było to że brzuch tak mi sie spiął że jak zaczął ok południa to trzymał do wieczora. Raczej staram sie nie panikować ale naprawdę nie potrafiłam juz wytrzymać i pojechałam na dyżur do kliniki w której chcę rodzić.
Jechałam nie wiedząc jaki lekarz ma dyżur ale guzik mnie to obchodziło.
Na moje szczęście dyżur miał mój kolega -gin, który kazał mi zrobić KTG i zbadał.
Z ktg nie wyszło ze są jakieś skurcze (na szczęście) szyjka też OK więc cholera nie wiem skąd te fatalne napinanie brzucha, które zdarza mi się częśto ale nie trzyma tak długo! teraz jestem już w domu, w razie gdyby sie to powtórzyło mam wziąć nospę.

Na myśl że jutro kolejny gorący dzień chce mi się płakać :-[ Boże ześlij w końcu deszcz i ochłodzenie :)


Mam jeszcze pytanie czy u was ten wątek też jakos tak dziwnie się wydłużył czy to tak tylko u mnie?? :D dziwne bo tylko ten wątek tak głupio wygląda !!!!
 
Witajcie.

U mnie cały dzionek było duszno ale na sam wieczór popadał i to spory deszcz oraz przeszła delikatna burza.
Nadzia wiesz co my to całą rodzinką siedzieliśmy na tarasiku i podziwialiśmy ten deszczyk oraz samą burzę.

Moje maleństwo w brzuszku jest bardzo rozbrykane, szczególnie wieczorem jak siadam do komputera.

Właśnie mi też ten wygląd forum jakoś nieodpowiada (pewnie dlatego, że to jest nowe).
 
Hejkum :laugh:
Co to wszystkie mamy jeszcze śpią? A może chowaja się gdzieś przed upałem? ;D
Wydaje mi się,że na dworze jakby ciut przyjemniej,ale może mi się wydaje ;D
Po wczorajszym pikniku baaaaardzo bola mnie pachwiny,zwłaszcza prawa.Nie chodziłam dużo,ale raz zerwałam sie do dziecka,które wychodziło na uliczkę,a jechało auto i jeden raz podniosłam malego szkraba.Już w nocy ledwie się poruszałam,a teraz to raczej powłóczę nogami ;)
Milego dnia i chłodu życzę ;)
 
Mycha! Całe szczęście, że wszystko w porządku. Ja też mam ostatnio takie dziwne bóle ale to jak się dzieci kręcą i wkręcą mi gdzieś jakąś kończynę ;) więc się nie przejmuję.

Renee, ten sprzedawca ma też piżamy http://www.allegro.pl/item114786049_dla_karmiacej_nowe_capri_pizamki_pink_rozm_l.html

zastanawiam się czy też jednej nie wziąść ale koszula to do szpitala chyba będzie lepsza. Widziałam też tą koszulę o któej pisałam "na żywo" i dziewczyna która ją miała nie mówiła, że jej się coś rozchodzi więc może są dobrze uszyte. Ja z tej firmy mam parę rzeczy i wszystkie są fajne więc może i te koszulki?
 
Mycha mam nadzieje, że dzisiaj czujesz się juz dobrze i Twoja dzidzia też :)

Margolis, faktem jest, ze ja tej swojej koszuli nie mam z tej firmy, może te na allegro są lepiej uszyte. A piżamki owszem śliczne, ale do szpitala i tak bym jej nie brała bo skoro majtek zabraniają nosić, to co dopiero spodnie od piżamy ;D :D.Dobrze wiedzieć, że w ogóle są piżamy dla karmiących. Może po porodzie będę takiej szukać. :)

Powiem Wam, że ja mam juz po dziurki w d....ie tej pogody. Dzisiejsza noc była koszmarna, myślałam, że się uduszę, spociłam się jak nie wiem co, nie mogłam usnąć, przysnęło mi się gdzieś nad ranem, nie wiem o której. Jestem niewyspana, zmęczona, zła a tu znowu zaczyna się duchota!!! :( :mad:Czy przyjdzie wreszcie ochłodzenie??? Jak tak dalej pójdzie to chyba przeniosę się spać do garażu ;D, oj tam to jest przyjemny chłodzik! ;)
 
Witam wszystkie Mamusie ;)
Widzę, że wszystkim dokucza ten skwar!! Wczoraj miałam już wszystkiego dość, bo nawet zwyczajnie siedząc człowieka zalewają 7 poty!! Wczoraj w prognozie dali mi nadzieję na burzę i deszcz i nic z tego- jak było parno i gorąco tak jest nadal - fuj!!!

Mycha cieszę się, że z dzieciątkiem wszystko ok ;)
Mnie też się brzuszek spina dość często (kilkakrotnie w ciągu dnia), mimo końskiej dawki magnezu. Pytałam gina o to, ale nie dowiedziałam się niczego konkretnego. Kazał mi tylko kontrolować i zapisywać każde takie stwardnenie. Wiem, że trochę spinać się może, bo macica ćwiczy do porodu, ale nie wiem kiedy należy zgłosić się do lekarza.... Czy Tobie coś więcej na ten temat powiedział lekarz? Pozdrówka
 
reklama
a u nas kolejny cholernie upalny dzień :mad:
dlaczego nie było takich upałów jak mogłam sie opalać, szaleć w jeziorku i na basenie ?????
Znając moje szczęście jak w przyszłym roku na urlop się wybierzemy, to będzie deszczowo pochmurnie i wogóle blee :(
Mimo paskudnej pogody udanego dzionka Mamuśki
 
Do góry