reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

ja też przed ciążą żadnej grzybicy nie miałam ani innych tego typu chorób, ale cóż uroki ciąży ;) mam nadzieję, że mam z nią spokój już do końca.
 
reklama
A ja powiem szczerze że nie słyszałam żeby grzybica pochwy wychodziła z badań moczu ::) lekarz podejrzewa infekcję dróg rodnych właśnie min na podstawie podwyższonych leukocytów ;) a w moczu często się zdarza ze wychodzi jakaś bakteria gdy źle sobie przygotowujemy mocz do badnia tzn powiem to prosto tak jak wytłumaczył mi mój gin - ważne jest jak robimy siusiu do pojemniczka, bo przy siusianiu pojemnik nie może dotykać sromu (tam najczęściej zalegają jakies bakteryjki mimo dokładnego mycia itd) mocz zabiera ze sobą wszystko co ma na drodze i potem w badaniu wychodzoi że są bakterie w moczu a faktycznie ich tam nie ma. Dlatego podczas oddawania moczu powinno się rozchylić wargi sromowe a do pojemniczka powinienien trafić drugi strumień moczu

Powiem że ja właśnie tak miałam. Powtórzyłam badanie na drugi dzień i siuski były czyste jak łza :laugh:
 
renee29 te badania to na antygen HBS moja znajoma miala stycznosc z kotem ale nie u siebie w domu teraz przy drugim odrazu powiedziala lekarzowi ze ja ma.ja jestem po wczorajszej wizycie.wszystko dobrze tylko glowka opiera sie juz na szyjce i musze zrobic usg.szyjka ogolnie zamknieta wiec narazie dobrze.u mnie chlod byl do 8 rano potem juz samo slonce w domu duszno na dworzu tez niema gdzie przebywac
 
Dziewczyny a ja się zaczęłam tak fatalnie czuć :p jest mi okropnie duszno i niedobrze i mam jakieś dziwne bóle brzusia :p jak mi nie przejdzie chyba zadzwonie do gina :p
 
Witajcie mamuski :)
Jeszcze troche i te upały nas wykoncza. Najgorsze sa noce normalnie nie moge oddychac i jeszcze Julcia najbardziej aktywna jest w nocy wiec praktycznie budze sie co godzina ehhh.
AGUTKO super ze juz jestes z nami :)
Ja tez brałam natamycyne ale w trzecim miesiacu i po paru dniach wszystko było cacy :)
Pozdrowionka i wiecej chłodku nam wszystkim życze :)
 
Mi w szpitalu robili wymaz z pochwy i badali i tak stwierdzili dokładnie a wcześniej to tylko "naocznie".

Dziewczyny mam pytanie czy lepsze są koszule do karmienia rozpinane czy z rozcięciami?? Bo chcę coś kupiś do szpitala i się waham co wybrać. Te mi się podobają http://www.allegro.pl/show_item.php...p?page=auctions&type=watch">Obserwuję</a></i>

A do tego zamówiłam dziś zasłony i firanki do pokoiku gdzie będą z nami dzieci. W sobotę odbieram....
 
Margolis, ja kupiłam sobie taką koszulę z rozcięciami, chociaż moja nie jest taka ładna jak te na allegro :(, na allegro masz duży wybór, wzory są przesłodkie ( ja bym brała łosia ;) ;D), ale powiem Ci, że ja postanowiłam wszyć w te rozcięcia albo po dwa guziki w każdym albo wszyję zatrzaski, bo te rozcięcia bardzo się rozjeżdżają i cyce wychodzą ;D. Nie miałam zamiaru takiej koszuli kupować, chciałam kupić zwykłą tylko rozpinaną z góry, ale w sumie to ekspedientka mi doradziła, że ta bedzie lepsza i wygodniejsza, ale nie wiem czy dobrze zrobiłam, bo ja generalnie za koszulami nie przepadam i chyba nie będę za często jej nosić. Jedyny plus-te rozcięcia dają dużo miejsca na brzuch, ale z drugiej strony może to być później minus-po porodzie będzie za szeroka. Ja np. nie znoszę jak mi się koszula plączę i zwija pod kołdrą. :D Jestem zdecydowaną zwolenniczką piżam. ;D
 
reklama
Tak sobie myślę-dobrze, że mam termin na wrzesień bo jakby to maleństwo miało się tak męczyć jak ja w tej duchocie i codziennych upałach, to lepiej dla niego, że siedzi jeszcze w brzuchu! ;D
 
Do góry