reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Mamusie!
W Zgorzelcu upal jest taki okropny nawet o tej godzinie, ze mozna ducha wyzionac! W nocy w sypialni, pomimo otwartych dwoch okien mielismy dzisiaj 27 stopni!!! To przez to, ze mieszkamy pod samym dachem! Teraz tez mam wrazenie, ze zaraz wyparuje!!! Njgorsze sa problemy z oddychaniem, nie dosc, ze goraco, to jeszcze rosnace brzusio utrudnia zlapanie tchu! Ale moze cos zmieni sie na lepsze z ta pogoda-niech bedzie pieknie i slonecznie, ale teperatura niech nie przekaracza 30stopni! Chyba zaraz wskocze pod chlodny prysznic ;D
 
reklama
No jeśli następnym razem będę ciążę planować to na pewno nie na lato. Poród najpóźniej w maju!!!! Pogoda masakryczna, w domu duchota, a nawet sauna, nogi puchnął, oddychać nie ma czym!A tu jeszcze ponad 2 miesiące chodzenia z brzuszkiem. Chyba wyjadę na Syberię ;D
 
Ja juz na nóżkach.
Witam więc i życzę sobie i Wam dnia nie tak dusznego jak wczorajszy.
Dobrze, że chociaż noc była chłodniejsza spaliśmy przy otwartym oknie, które znajduję się nad naszym łóżkiem.
Ja oprócz tego, że nie ma czym oddychać to nie mam innych dolegliwości - chodzi mi głownie o puchnące stopy.

Jak ja zazrdoszczę wszystkim tym, którzy teraz siedzą sobie na plaży i czują lekki powiew od morza.

Nie wiem czy Wam wspominałam ale 2 września mam wesele córki mojej chrzestnej więc pasuje nam sie na nie wybrać - tylko co ja na siebie włożę.
Żal mi wydać kasę na jakiś nowy ciuch, który praktyczne założę tylko raz więc chodzę po sklepach Diora i szukam czegoś co by się nadawało. Kupiłam sobie nawet taką fajną tunikę ale jeszcze muszę dokupić do niej jakieś elegantsze spodenki a z tym niestety jest problem.


 
Witajcie dziewczyny!

Co do planowania ciąży no to niestety nie zawsze jest tak że mozemy ją sobie dokładnie zaplanować, ale ja tez juz nie chcę chodzić w ciąży latem :p okropność! jak rodzić to najpóźniej czerwiec - tylko zeby tak sie dało ;D :D

A na Śląsku szykuje sie kolejny gorący dzień :p Jezu!! gdzie ten deszcz??


Pozdrowionka
 
Witam ;)

Ale się dzisiaj wyspałam!!! Cudnie! Humorek dopisuje, bo może uda nam się pojechać na weekend do znajomych na wieś;) - tam zawsze milej niż w mieście!!
Co do upałów, to w Krakowie znowu duchota!

Pozdrawiam Was i miłego dnia!!

 
we Wrocławiu też strasznie, ale są na to sposoby, wentylator, mokre ręczniki, mogą być pieluszki tetrowe :D

a stopy w ostatnim trymestrze i tak by nam puchły, nawet zimą...

i za to nie musimy martwić się o ubranie zimowe, kurtki , płaszcze, spodnie itd., możemy biegać w letnich sukieneczkach w kwiatki :p

możemy obżerać się truskawkami , czeresienkami, zimą zostały by tylko słodycze ....
a te upały mają skończyć się w połowie lipca, póżniej ma być deszczowo i nie za ciepło :)
 
reklama
u nas w sypialni w nocy 28 stopni i nie chce być mniej... nie da się wywietrzyć, cegła się nagrzała i w nocy oddaje ciepło do środka . auuu!! ale jeszcze tylko tydzień!
 
Do góry