reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Royanno - ja byłam wczoraj u lekarki i powiedziała, że napinanie się brzuszka to nic strasznego - może się napinać nawet kilka razy dziennie. W ten sposob organizm przygotowuje się do porodu. A jak już dojdzie do rozwiązania to napięciu brzuszka będą towarzyszyć skurcze, jeśli więc teraz ich nie ma, to nie ma też powodów do zmartwień. Oczywiście na naszym etapie nie wolno się już przemęczać , biegać , skakać. Jeżeli jesteś w ruchu , wykonujesz jakąś pracę, a brzuch Ci stwardnieje to najprawdopodobniej znak byś na chwilę odpoczęła.

A dzidzia moja już od ponad dwóch miesięcy ułozona jest główką w dół i nie zmienia pozycji. Jedyne zmiany to raz raczki i nóżki skierowane bardziej w lewą stronę brzucha, a raz w prawą. Lekarka powiedziała, że teraz jest już bardzo małe prawdopodobieństwo, że dzidziuś zmieni położenie, jeżeli jest główką w dół.

pozdrowionka z upalnego Wrocka....ufff
 
reklama
Dzieki Thea! Juz zaczynalam sie martwic, ze cos jest nie tak, ale po Twoim poscie od razu mi lepiej! Juz martwilam sie, ze moze za malo jednak przytylam(choc lekarz na ten temat nic nie mowil) i dzidzi jest za ciasno, i ze zechce sie pospieszyc na swiat!

U nas w Zgorzelcu tez upal niesamowity! Na termometrze za oknem mimo wiatru jest 36stopni! Z domu pewnie wyjde dopiero na wieczor, bo inaczej sie nie da!

Trzymajcie sie dzielnie Mamusie!
 
Mysia nie przeczytałam przed wyjazdem Twojej wiadomości,ale w tej hurtowni-sklepie mają wszystko.
Kiedys to była typowa hurtownia,a teraz jest to sklep Bocian na ul.Mikulczyckeij 1 w Zabrzu, w poblizu Platanu z tyłu Teratru.Wózków maja pełno.Zresztą ludzi w tym sklepie też jest cała masa ;)
 
Hejka! ;) Zrobiłam pranko dzidziowych ciuszków, jutro będzie prasowanko.
Dziewczyny czy zastanawiałyście się już co będzie zawierać Wasza spakowana torba do szpitala, bo mnie tak dzisiaj naszło. Niby tak mniej więcej wiem co zabrać, ale jakby wypowiedziały sie w tej kwestii mamuśki, które już rodziły byłoby fajnie. :) Np. ile zabrać ze sobą podkładów poporodowych, czy podpasek, jak kto woli, czy dwie koszule wystarczą, wiem, że jedna powinna być rozpinana żeby było łatwiej karmić.
pozdro ;D
 
Wpadłam na chwilę zrobić Wam - Pa, Pa - bo cały dzień dziś biegałam załatwiając rózne drobiazgi.... a teraz padam!
 
A ja wczoraj, juz wczesnym wieczorkiem, byłam z mężusiem i Krzysiem na jagódkach i pewnie dzis będę piekła jagodzianeczki albo robiła pierożki.

Troszkę się wczoraj wystraszyłam, bo moja sąsiadka (mama koleżanki, która też jest w ciąży) okazało się , że zachorowała na róże (taka zakaźna choróbsko) a ja byłam u niej przedwczoraj. Mam nadzieje, że to paskudztwo mnie nie złapię ale martwię się też o tę koleżankę.

 
Witajcie Mamuśki! KOlejny gorący dzień przed nami co?? ;)

Margolisku dawaj zaraz znać po powrocie!! Całuski :-*

Megi obyś nie złapała tego świństwa! :p

 
Hejkum ;)
Nooooo gorąco.....,ale pod wentylatorem znośnie,tylko,że potem boli gardło i kicham :p coś za coś ::)

No Margolisku szybko wracaj i opowiadaj ;)
 
reklama
Hejka Mamuski :)
Wczoraj nic nie pisałam bo ledwie zyłam stopy mi tak spuchły ze nawet kapci nie załozyłam :p
Matko jakie miałam koszmary senne to chyba tak do tego dentysty bo sniło mi sie ze zeby mi wypadaja ale takie wilekie ze w zyciu takich nie widziałam straszne głupoty.
Normalnie upał ze człowiek ledwie oddycha i chodzi Dobrze ze w pracy klimatyzacja jest ;D i taki przyjemny chłodek az miło sie siedzi.
Kurcze w porównaniu z Wami to w przygotowaniach jestem w lesie chyba juz nie długo bede sie musiała za nie zabrac :p
Życze miłego i chłodnego wieczorku
 
Do góry