reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Mój maluch też już jest odwrócony główką, ale nie sądziłam, że może się to jeszcze zmienić ? (a tu proszę - niespodzianka )

Mycha nic się nie bój, jestem przekonana, że Lenka zmieni jeszcze zdanie i obróci się tak jak sobie życzysz;)
 
reklama
No mój maluch był obrócony glówką,ale od kilku dni robi takie akrobacje,że chyba znowu się obrócił,bo troche w innych miejscach czuję kopniaczki ;)

Cleo dzielna ta Twoja córa ;)
 
mój się pupą do świata odwrócił niestaty.. 10tego ide znnów na USG aby stwierdzić czy coś się zmieniło.. zobaczymy..

a co do dentysty- ja chodze teraz - leczę wszystkie zęby ( wczesniej czasu nie było) Franio mnie dzielnie broni przed panią doktor, ale ona jest świetnym fachowcem i bez znieczulenia bezboleśnie robi..

Margolis trzymamy kciuki.
 
Margolisku wszystko będzie ok i ten tydzień zleci Ci szybciutko.

Ja po wczorajszej wizycie u gina jestem zadowolona. Wszystko z dzidzią ok. Badania super (darowali mi morfologię na następną wizytę). 31 lipca będę miała usg i już nie mogę się doczekać.
A w przychodni to pare babeczek pytało mnie, że ja to już pewnie niedługo rodze. A pewnie, że niedługo, do wrzesnie przecież już tylko pare dni :)

Ja dentystę odwiedziłam w 3-4 miesiącu ciąży i wszystkie braki zostały uzupełnione. Ja bardziej boję się zastrzyku niż borowania, więc wszystko było ok i nie uciekałam z fotela :)

Oj z tym zasypianiem to rzeczywiście jest problem. Dzidziolek tak się rozbrykuje na nockę, że ja nie potrafię się ułożyć tak aby wygodnie zasnąć. I niestety nie pomagają żadne poduszki pod nogami ani nic. Naszczęście nie budzę się w nocy na sikano, co mnie nawet troszkę dziwi, bo na początku ciąży to latałam tak co 2 godzinki w nocy.



 
Dzień dobry Mamusiom :)
Kolejny tym razem już słoneczny na maksa dzionek przed nami :) dziś nawet lekkiego wiaterku nie ma,a szkoda.
Jesli chodzi u ułożenie dzidzi,to dowiem się już w poniedziałek na usg,ale Przemuś to mała wiercipięta więc pewnie do porodu się jeszcze z kilka razy obróci.
Nocki u mnie ostatnio w miarę przespane,budze się tylko na nocne siusiu koło 24 a potem do rana (o dziwo,bo wcześniej kilka razy w nocy wstawałam) spokój,tyle że budze się codziennie o 6.
A u dentysty byłam ostatnio niestety przed ciążą,wczoraj mnie nawet ząbek bolał ale póki co jest już oki więc się tak prędko nie wybiorę.
udanego dzionka wszystkim
 
I ja witam wszystkie Mamuśki! ;)

Na Śląsku też zapowiada sie kolejny upalny dzień :p jadę do mamy bo robi gołąbki,a ja je uwielbiam ;D

Poza tym jestem dopiero tydzien na zwolnieniu lekarskim i powiem Wam że ja to sie absolutnie nie nadaję do tego żeby sidzieć w domu. Mąż mówi że po prostu jestem pracoholikiem :p ale ja naprawdę nie umiałabym siedzieć całe dnie w domu i byc kurą domową :) wiadomo że będzie inaczej jak urodzi się mała, bedzie wtedy mnóstwo zajęć i dlatego tak bardzo chcę żeby już była ;D ;D
 
Mycha, ja też już doczekać się nie mogę :) Ja chcę już wrzesień - najlepiej 15 :)
Byłam dziś z ranka na targu i super kompleciki upatrzyłam - śpichy + kaftanik + skarpetusie za 26 zł, chyba się skusimy :)
 
Hejkum ;D
Mysia,ja tez na początku myślałam,że oszaleję na zwolnieniu,tym bardziej,że nie moglam za bardzo się ruszać,ale w tej chwili jest mi tak dobrze,że nie wiem jak wrócę kiedys tam do pracy ;D

Dziś jedziemy z mężem oglądać wozki do hurtowni,i jak nam się cos spodoba to może już zamówimy ;)
Jutro malujemy duży pokój ;) ciekawa jestem jaki będzie efekt,bo dwie ściany będą w innym koloże niż te nastepne dwie... :D jak coś to będziemy przemalowywać :laugh:
Miłego dzionka mamusie ;)
 
reklama
Dzień dobry!!

W Krakowie też upał nieludzki się zaczyna. Wróciłam już z zakupków obiadowych i do popołudnia nie zamierzam nigdzie wychodzić ;)

Edi, owocnego oglądania wózeczków !!!

Mycha, ja podobnie jak Ty i Edi miałam dość po dwóch dniach w domciu, ale szybciutko znalazłam sbie zajęcia i teraz nie narzekam ;) ;) zwłaszcza jak brzusio często się stawia to łatiwej wyluzować i chętniej się kładę w ciągu dnia na krótki odpoczynek (z książeczką ;) )
swoją drogą, ale mi smaka narobiłas tymi gołąbkami..... ;) ;) ;)

Pozdrawiam i miłego dnia!!!!!!
 
Do góry